Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Geometrie - sbíhavost 406


djgeorge

Recommended Posts

Jsou na to stahováky na zadní nápravu, dva zavity proti sobě a točí se snima až se auto sedne na měrku která se položí ke značce na prahu před zadním kolem. Jen tak pro informaci u nás v servise, kde jsou takové ukony samozřejmostí , stojí 4 hlavá laserová geometrie 750 Kč. Tak si to přeberte co Vás to stálo, stojí a bude stát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm. Ale já za to nemůžu. šel jsem normálně do sevisu kde mají laserové zařízeí na kontrolu a seřízení geometrie. Jenže s tím asi nemají dost zkušenosti. Když si to zjitm, jak e to má udělat, tak i to vezmou jako na reklamaci, stejně jak jsem tam byl ted podruhý a seřídili jsem to na trochu jinej model. Ale o zatížení na světlou výšku jsem neměl ponětí. To asi platí jen u peugeotů????!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak díky, myslel jsem, že to tady je pro pomoc a ne na kritiku !!!

Potřeboval bych prosím vědět, kde jsou ty rysky na který se to má stlačit, nebo jak se měří ta světlá výška. Ona se ta sv. výška taky prý dá do toho měřícího softu zadat. Ale kdyby se to měřilo od země, tak to zase přece záleží na použitých pneumatikách. Díky předem za radu. Oni tam 406ku ještě nedělali a u jiných aut to nemá takový vliv. Zařízení tam mají laserový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...

Všechny zdravim.

Po třech rocích od seřízení geometrie \"servisem\", jsem zjistil, že mám téměř sjeté vnější okraje zadních pneumatik (levá i pravá stejně). Na technickej mi řekli, že je špatně geometrie. Geo se dělala po výměně předních kulových čepů řízení a v zadu po výměně vodorovných tyček. Předek je OK, gumy v pohodě. Z protokolu z geometrie jsem zjistil tyto údaje o zadní nápravě:

ZADNÍ NÁPRAVA :

Celková sbíhavost :

předepsaná hodnota : +4,5mm (tolerance +-1,1mm)

nastavená hodnota : +4,4mm

Částečná sbíhavost :

předepsaná hodnota : L=2,2mm P= 2,2mm (tolerance +-0,6mm)

nastavená hodnota : L=2,3mm P=2,1mm

Odklon kola :

předepsaná hodnota : L=-1°50\' P=-1°50\' (tolerance +-00°30\')

nastavená hodnota : L=-1°46\' P=-1°32\'

Jestli jsem to dobře pochopil, udělali zadní nápravu blbě? Podle hodnot z protokolu mi to připadá, že JO. Navíc nikdo neřešil tu světlou výšku, na kterou se má auto před seřízením dostat. Jestli mi to doprasili oni, navštívim je - nová geometrie + fprdeli zadní gumy! :grr:blicismajlik

Díky všem za radu!

P.S. Auto na této geometrii najelo 65tis. km

[upravil dne 15/7/14 18:21 od Cune]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně štěstí. Já jsem za různé \"geometrie\" vyhodil asi 3500 a dodneška to mám špatně... Tohle je asi jediná věc, se kterou pojedu do autorizáku, bo už prostě není zbytí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kdysy využil akci v autorizáku a mám klid , sice před tím jsem byl v obyč servisu na geo a pohoda byly tam nepatrné rozdíly. Holt záleží jak to udělají, jaký mají k tomu přístup v obyč servisu. Nebo to dělal kluk co dělal v Peugeotu , tak věděl co a jak má dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 65 t. km už mají gumy odslouženo, nemusíš litovat.

Zmáčknutím auta dolů se sbíhavost zvětšuje, až na těch jmenovitých 4 mm při jmenovité výšce. Pokud to nastavili s autem nezmáčknutým, tak se zmáčknutím ještě zvětší - pak je moc velká sbíhavost a žere to vnější okraj.

Nalož cement nebo písek, zkontroluj to metrem a jeď na geometrii si nechat nastavit těch 4 mm.

[upravil dne 15.7.2014 21:18 od P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gumy sou v cajku, najeli vlastně půlku toho co jsem psal, druhou půlku odjeli zimáky. Zapomněl jsem... Přední ještě najezdí hodně, ale ty zadní už skoro můžu hodit do popelnice. Ty zadní jsou prostě v řiti. Když bych tenkrát auto naložil cementem, bylo mi to stejně prd platný, páč to auto měl maník celou dobu co to šteloval na zvedáku...

Takže jim tam hezky cinknu a vyreklamuju. Je mi absolutně u zádele, že je to po třech letech, ale ti blbci mi ještě rádi zaplatí ty gumy! Mám protokol, kde se k chybě evidentně přiznávají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reklamace po třech letech? Pošlou tě do háje. Řeknou \"trefil jste díru\" a hotovo, vymalováno. Nikdo se s tebou nebude bavit. Účtovat si všichni 400 za hodinu budou, ale že neumí a dělají špatně, to neuznají ani náhodou, nepočítej s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a když mám v ruce ten protokol z jejich měření? Tady z fóra jsem zjistil, že i ty předepsaný hodnoty tam maj uvedený blbě? Respektive aplikovali jiný hodnoty, než mají bejt.

Zejtra tam zavolam a zeptam se jak to hodlají vyřešit.

[upravil dne 15/7/14 21:34 od Cune]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D:D

Koblih má pravdu, Pjedsedo :papa

Tyhle věci se blbě řeší, i když jsi v právu (myšleno de jure), natož takhle. I kdybys tam byl před týdnem, tak tě můžou poslat do řiti (neměli by, ale jsou i takoví) a tobě nezbude nic jiného, než soudní znalec a případně i soud...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedák na štelování geometrie zvedá auto za kola, tzn. auto stojí na kolech. Jinak by nenašteloval nic, protože když jsou kola svěšená, tak geometrie je úplně jinak.

Jak píšu, nechej si to seřídit zatížené.

Ono i 35 t km je celkem dobrá porce, je to asi polovička uspokojivého náběhu, ale aspoň něco. Tragédie je, když ti to sežere nové gumy po 5 nebo 10 t. Už jsem tady psal, že je to nevýhoda 406, že jsou na toto choulostivé, jiné typy náprav nejsou.

A předem si rozmysli, zda to chceš štelovat v tom samém servisu, anebo jinde. Protože jak jim jednou začneš nadávat, tak už tam nemůžeš vkročit. Aby ti to nezprasili, např. z pomsty.

Musíš to brát tak, že dostali ke geometrii hodnoty od výrobce geometrie, a ty ti přesně nastavili. Tak si zkus stěžovat u výrobce geometrie... Tento pneuservis sám si nemůže zjišťovat všechna auta v Evropě, ale i roky výroby a provedení (kombi, kupé), jaký je postup. Pochop realitu.

Před třema lety jsme to podrobně probírali, na nutnost snížení auta jsem výslovně upozorňoval a ty jsi to četl,, zde

viz tvoje příspěvky od 8.8.2011 v 12:36 takže chybu hledej u sebe, proč jsi tam nejel se zatíženým autem.

[upravil dne 16.7.2014 06:10 od P607Olda]

[upravil dne 16.7.2014 06:13 od P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem dělal geometrii na 2x...

Sjížděli se mi venkovní části gum...

Je zajímavé ze pokaždé se auto zatizilo jinou vahou....

Nastavoval jsem podle výrobce a stejně to hrálo gumu tech 5,5mm co udává výrobce je hodně ted tam mam 4mm a je to OK....

Tech 5.5mm je pro poslední 406..r.v 2003,2004

[upravil dne 16/7/14 22:37 od Charlie 1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaplatim litr za nějakej servis a ještě jim budu radit jak to maj dělat aby to náhodou nepodělali??? Vim že to zvedali, ale toť vše, to jim vážně mam stát za prdelí a hlídat je? Kolik servisů zákazníka pustí do dílny??? Natož nakládat auto pytlema cementu? Kde to jsme? Za ty peníze co chtěj? Úroveň servisů v ČR většinou neuvěřitelná!

To si pak každej, kdo má mezi půlkama díru, může pořídit dílnu s mašinou na geo s nějakýma údajema od výrobce a začít vydělávat. Jestli má blbý údaje od výrobce, NENI MŮJ PROBLÉM, jestli neumí dělat geo na každým autě, co deklaruje, opět NENI MŮJ PROBLÉM. Já se tenkrát telefonicky konkrétně dotazoval, zda na mém povozu geo umí udělat. Evidentně jsem kvůli té otázce byl za blba. Dopadlo to jak dopadlo. Tak ať se na to prostě vykašlou a jdou prodávat rohlíky, umělci. Vyřešim to po svým, seženu si pár informací (už určitě ne tady na fóru, abych zas nebyl u některých za idiota) a vyrazim na ně. Vypáčil jsem už hodně věcí z různých šmejdů (naposledy 5ti tisícovej poplatek od spořky) takže i tady věřim v úspěch, i kdybych tady měl bejt za vosla. Z principu mě tihle předražení rádobyservisáci vytáčí. Já za dobře odvedenou práci rád zaplatim. V tomhle případě jsem zaplatil za totálně zmršenou práci.

Ale i tak vám díky za cený názory! Abyste to měli kompletní, za nějakej čas vám tady napíšu, jestli jsem totálně ostrouhal nebo se něčeho domoh :-)

[upravil dne 16/7/14 07:02 od Cune]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...