Fusion Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 Ještě se s tím tahle producírovat. [upravil dne 7/6/2007 Fusion] Citovat
Maverick Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 Tak tohle hovado (sorry ale jiný výraz proto nemám) bych na silnici fakt potkat nechtěl. Citovat
Netopýrka Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 no já nevím, jestli je to pravda, ale hlava mi nebere, jestli tomu člověku je fakt 46 let..... [upravil dne 7/6/07 Netopýrka] Citovat
Hadra Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 To je fakt zvláštní druh p.če! Na to se nedá nic říct. [upravil dne 7/6/07 Hadra] Citovat
OK406 Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 Jeho styl jízdy je věc druhá, ale všimli jste si, kolik vozidel jede bezdůvodně po dálnici v levém jízdním pruhu? A jak před dopr. značkou s názvem obce brzdí na 50km/h? To jsou jen potřehy. Jinak je to trasa (částečně) na minisraz do Týna n/Vlt.. Tak si to může i někdo zkusit. Citovat
Netopýrka Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 Jo, to chápu, ale levý pruh není leteckej tunel pro ty, co chtějí na dálnici lítat 180 km/hod... pokud ty auta v levém jedou rychlejc než ty v prostředním a není kam uhnout, může jim být kokot v BMW úplně ukradený ....ježiš já se zas rozčílim.... Citovat
Bohouš Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 Bramborák jede pěkně, ale jinak bych s tímto človíčkem takovýto výlet absolvovat nechtěl a to mám občas rád i svižnější jízdu, ale co je moc to je moc. Navíc rádoby vtipné poznámky - čára není zeď :bojim Citovat
Fusion Odesláno 7. červen 2007 Autor Odesláno 7. červen 2007 Původně zaslal: Bohouš Navíc rádoby vtipné poznámky - čára není zeď :bojim Až to jednou pozná tak bude vědět taky že zeď není čára. Citovat
John Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 No musím říct... dobrej pacient..... :mrk :bojim Citovat
Mila_S Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 Takovýmhle zmrdům bych ihned bral papíry na trvalo. Idiot. Citovat
Ferin007 Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 Ve Francii takovýmu šu...... sebrali papíry. Přičinlivej policista doma brouzdal po internetu, kápl na takovýho narcise, podle palubní desky poznal přesnej typ auta, podle okolí a silnice místo a v databázi ho pak dohledal. Důkazem byly záběry na tachometr. :potlesk Citovat
boltn 406 Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 bohužel takovejch pacientů se na naších silnicích najde víc:grr:grr Citovat
buml Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 Původně zaslal: Ferin007 Ve Francii takovýmu šu...... sebrali papíry. Přičinlivej policista doma brouzdal po internetu, kápl na takovýho narcise, podle palubní desky poznal přesnej typ auta, podle okolí a silnice místo a v databázi ho pak dohledal. Důkazem byly záběry na tachometr. :potlesk To u nas taky zkouseli sic novinari (Husak), ale nak to nedopadlo:grr Toho kokota bych povesil na prvni klandr na dalnici a nechal ho tam houpat pro vystrahu ostatnim:grr:grr:grr:gr Citovat
Ferin007 Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 Nechcu vidět ty jeho brzdový destičky! Citovat
janča205 Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 Taky bych ho nechtěla nikde potkat a už vůbec s ním sedět v autě.Bych si myslela,že mě chce zabít! Citovat
bagr Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 Klídek, na každýho jednou dojde ....a ani nemusí jet jako prase! viz tady http://halbot.haluze.sk/?id=3176 Citovat
Hugo Boss Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 ani jsem to nedokoukal do konce, ja to naprostej debil kterýmu bych sebral řidičák! Jezdí tam z pruhu do pruhu jako král a myslí si kdo ví co... doufám že si někde rozbije hubu, ale sám, né jako to bývá pravidlem že s sebou veme i nevinný lidi... Citovat
M.a.R.i Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 Předjíždění přes plnou, dokonce i dvojitou, předjíždění zprava a ještě se tím chlubí, fakt idiot. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.