Vvitty Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 to je totiz propracovana strategie lite selmy, nejdrive milym chovanim ukolibat pozornost obeti a potom v nestrezenem okamziku zautocit no protoze ridit budu ja, piti se nedovoluje z bezpecnostnich duvodu, jahody by mohly spadnout na lva a zmazat mu srst a kvuli zpivani bych neslysel navigaci. staci? Citovat
Netopýrka Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 a na střeše je povoleno co všechno? Citovat
Maverick Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 Netopka: tam by mělo bejt povolen vše. Jen nevim jestli vydržíš dost dlouho vyset na anténě Citovat
Bohouš Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 Původně zaslal: Netopýrka jo jo to je ona běsná šelma Citovat
OK406 Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 Původně zaslal: Mefisto86 Netopka: tam by mělo bejt povolen vše. Jen nevim jestli vydržíš dost dlouho vyset na anténě A to ještě vyset za jízdy. To budeš pěkně plápolat. A pozor, ať neprošlápneš střechu;) A co vliv počasí? Sníh, déšť, slunce atd? Citovat
Maverick Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 Původně zaslal: Bohouš Původně zaslal: Netopýrka jo jo to je ona běsná šelma Ale vypadá celkem mírumilovně. Citovat
OK406 Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 Pánové, zdání klame!!!! Vidíte ty krvelačné oči !!!:o:o:bojim:bojim Citovat
Maverick Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 nemůže to bejt horší než byl náš Márvin:( Citovat
Netopýrka Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 jaký krvelačný voči? šmankote....je to hodňoušek, ale ještě puberťák, rád si hraje a zkouší, co vydržíme...jakobyste to pánové neznali!!!!! Citovat
OK406 Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 No právě! Kočka si taky s objetí nejdříve pohrává a pak ji sežere !!!!!!!!!!!!! Citovat
Maverick Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 Koukám že ta kočka je na tom stejně jako já. Taky občas zkoušim kolik toho kdo vydrží Citovat
aka Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 my nesmime zpivat?a co navigovat? a jahody si koukej rozmyslet, podavam odvolani. Citovat
Vvitty Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 Původně zaslal: Mefisto86 Netopka: tam by mělo bejt povolen vše. Jen nevim jestli vydržíš dost dlouho vyset na anténě ty cuneeeeeeeeeeeeeeee!jak muzes tohle napsat? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 8. červen 2007 Odesláno 8. červen 2007 Původně zaslal: Vvitty Původně zaslal: Mefisto86 Netopka: tam by mělo bejt povolen vše. Jen nevim jestli vydržíš dost dlouho vyset na anténě ty cuneeeeeeeeeeeeeeee!jak muzes tohle napsat? Téda, prasátko:o:D:D:D:D:D Citovat
Netopýrka Odesláno 8. červen 2007 Odesláno 8. červen 2007 2vvitty: a ta "prasárnička" od Mefista spočívá v čem? Jakože by ses o mně bál nebo by ti vadila promáčklina na střeše a utržená anténa? :o Tipuju za A, protože anténa se dá koupit nová a na opravy promáčklin už tu máš taky jedno instruktážní vlákénko :aut:aut Citovat
Kurt Odesláno 8. červen 2007 Odesláno 8. červen 2007 Původně zaslal: Mefisto86 Netopka: tam by mělo bejt povolen vše. Jen nevim jestli vydržíš dost dlouho vyset na anténě Hm, už jsem viděl lidi vyset na pole, ale na anténě ještě ne. Citovat
aka Odesláno 8. červen 2007 Odesláno 8. červen 2007 tak nejak..celou noc premyslim, jak vyset netopku na antenu:D:D Citovat
oddie Odesláno 8. červen 2007 Odesláno 8. červen 2007 Třeba to myslel tak, že sedí na anténě a potřebuje se vys....et Citovat
Netopýrka Odesláno 8. červen 2007 Odesláno 8. červen 2007 2aka: 2oddie: to už je trochu za hranicí, nemyslíš? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.