Netopýrka Odesláno 5. červen 2007 Odesláno 5. červen 2007 chotemicak: mám si tě připsat na seznámeček? Citovat
oddie Odesláno 5. červen 2007 Odesláno 5. červen 2007 Původně zaslal: PŘEMA Napiš míry a když tak uvidím:D:D:D:D:D Ty jsi ještě mladej, viď? Počkej, časem se budeš ptát spíš "napiš jak umíš vařit..." Citovat
Pata Odesláno 5. červen 2007 Odesláno 5. červen 2007 Původně zaslal: Netopýrka Pata: neboj, ten kontakt na dovoz motorek ti dám i bez seriozní nabídky k sňatku, vždyť bych tě taky prznila jak stará babizna skoda :roll:roll :D:D Edit: jaka stara babizna, o kom tu mluvis? :myslim:myslim [upravil dne 5/6/2007 Pata] Citovat
Netopýrka Odesláno 5. červen 2007 Odesláno 5. červen 2007 heh, oddie, tak to je teda RADA NAD ZLATO, JÁ TŘEBA VAŘIT UMÍM! Takže na selektování nic moc otázka... Citovat
Pata Odesláno 5. červen 2007 Odesláno 5. červen 2007 Původně zaslal: oddie Původně zaslal: PŘEMA Napiš míry a když tak uvidím:D:D:D:D:D Ty jsi ještě mladej, viď? Počkej, časem se budeš ptát spíš "napiš jak umíš vařit..." nahodou ja se na to ptam uz zamlada - maminka vzdycky rika - ty si budes muset vzit kucharku :D:D:D:D Citovat
chotemicak Odesláno 5. červen 2007 Odesláno 5. červen 2007 Jasně, napiš si mě. Když píšeš že vařit umíš. :super:super Myslíš že bude Hnopo spokojenej že má dost odpovědí? Citovat
Escaper Odesláno 5. červen 2007 Odesláno 5. červen 2007 Původně zaslal: Netopýrka mně už taky dochází trpělivost, už několikrát tady na fóru a na všech srazech se ptám, jestli SI MĚ NĚKDO VEZMETE ZA MANŽELKU, a pořád nikdo neodpovídá !!!! :aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut Ja verim v lasku na prvni pohled ale jeste sem te nevidel tak nevim :D:D Citovat
Guest PŘEMA Odesláno 5. červen 2007 Odesláno 5. červen 2007 Původně zaslal: oddie Původně zaslal: PŘEMA Napiš míry a když tak uvidím:D:D:D:D:D Ty jsi ještě mladej, viď? Počkej, časem se budeš ptát spíš "napiš jak umíš vařit..." jestli 33 je mladej tak to teda nevím,snad jde o srandu.... Citovat
Medvěd Odesláno 5. červen 2007 Odesláno 5. červen 2007 Původně zaslal: Netopýrka ojoj, to jsme zas zvrhli jedno vlákno, a takový bylo krásně trucoidní a ufňukaný .... Jako předseda klubu Ti za zdecimování tohoto v první třetině velice hloupého vlákna děkuju - od včerejška jsem přemýšlel kudy do toho a Tys mi vytrhla trn z paty - ještě že Tě mezi sebou máme :potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk [upravil dne 5/6/2007 Medvěd] Citovat
aka Odesláno 5. červen 2007 Odesláno 5. červen 2007 prosim??? a me si jako zavrhla nebo co?:o:o varit umi moc dobre:D:D:D:D:D:aut Citovat
OK406 Odesláno 5. červen 2007 Odesláno 5. červen 2007 Původně zaslal: aka prosim??? a me si jako zavrhla nebo co?:o:o varit umi moc dobre:D:D:D:D:D:aut Jako ty aka, že umíš vařit???:o:o Citovat
oddie Odesláno 5. červen 2007 Odesláno 5. červen 2007 Původně zaslal: PŘEMA Původně zaslal: oddie Původně zaslal: PŘEMA Napiš míry a když tak uvidím:D:D:D:D:D Ty jsi ještě mladej, viď? Počkej, časem se budeš ptát spíš "napiš jak umíš vařit..." jestli 33 je mladej tak to teda nevím,snad jde o srandu.... No hele mladej, jestli se ještě v 33 ptáš jako na první věc na míry, a ne na to, jestli umí vařit, tak už je to trochu divné Citovat
oddie Odesláno 5. červen 2007 Odesláno 5. červen 2007 Původně zaslal: Medvěd Původně zaslal: Netopýrka ojoj, to jsme zas zvrhli jedno vlákno, a takový bylo krásně trucoidní a ufňukaný .... Jako předseda klubu Ti za zdecimování tohoto v první třetině velice hloupého vlákna děkuju - od včerejška jsem přemýšlel kudy do toho a Tys mi vytrhla trn z paty - ještě že Tě mezi sebou máme :potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk [upravil dne 5/6/2007 Medvěd] Fakt je, že mě taky napadla velmi jedovatá odpověd, než to tu Netopýrka otočila lepším směrem... Citovat
aka Odesláno 5. červen 2007 Odesláno 5. červen 2007 ok: ja chtela jen pochvalit slecnu, minule to byla jedna dobrota za druhou:D:D:D Citovat
OK406 Odesláno 5. červen 2007 Odesláno 5. červen 2007 Původně zaslal: aka ok: ja chtela jen pochvalit slecnu, minule to byla jedna dobrota za druhou:D:D:D Tak to jo, já myslel, že umíš vařit:o Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 5. červen 2007 Odesláno 5. červen 2007 Netopýrka: Pokud teda umíš vařit, tak se stavím do fronty Kvuli jídlu a tobě samozřejmě bych se i rozvedl:D:D:D Citovat
Pata Odesláno 5. červen 2007 Odesláno 5. červen 2007 Původně zaslal: Radek Hurvajz Netopýrka: Pokud teda umíš vařit, tak se stavím do fronty Kvuli jídlu a tobě samozřejmě bych se i rozvedl:D:D:D s ? :myslim:myslim :o:o :( Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 5. červen 2007 Odesláno 5. červen 2007 Původně zaslal: Pata Původně zaslal: Radek Hurvajz Netopýrka: Pokud teda umíš vařit, tak se stavím do fronty Kvuli jídlu a tobě samozřejmě bych se i rozvedl:D:D:D s :myslim:myslim :o:o :( :D:D jo, vařit neumí, a je taková nějaká divná už:D [upravil dne 5/6/07 Radek Hurvajz] Citovat
Pata Odesláno 5. červen 2007 Odesláno 5. červen 2007 Radek: takova......:myslim:myslim:myslim DREVENA? :mrk:mrk :D:D Edit: gratulace k jubileu [upravil dne 5/6/2007 Pata] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.