Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Pujčíte "rádi" auto


Miku

Recommended Posts

Tak já jen tu a tam otcovi a mechanikovi,ale jinak jsem na půjčování pes!!! :grr:grr A přívěs už taky nepůjčuju!! Se mi párkrát vrátil rozbitej a když jsem potřeboval s ním jet,tak jsem to musel opravit na vlastní náklady..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krome brachy, ktery si cernou obcas pujcuje kdyz ma dlouhodobe 300M v servisu a je vyjezdeny dost a auto netrapi (nutno priznat, ze obcas ho dostanu zpet i s nejakou tou opravenou zavadou jako treba vloni klima :)) ) ho ridil uz jenom AKCZ a muj servisni technik :roll

205 ji nekupuj, jestli ji mas rad, protoze prvni rozstrel odnese urazem... 205 je na tom podobne, jako krabicka od sardinek...

[upravil dne 15.5.07 Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Vvitty: máš pravdu :super , přece jenom je 406 bezpečnější než rozpadlé autí za pár korun a o bezpečí svých blízkých jde především.

Zas na druhou stranu : představte si situaci,kdy máte upito a potřebujete se někam dostat, není lepší , když za volant usedne někdo , kdo vašeho mazla umí kočírovat ? :myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jezdim ja, obcas manzelka (kdyz jdu jednou za cas na pivko), nikdo jiny! pred tim jsem mel clio, otluceny ze vsech stran....ja neudelal anijeden sram, vzdycky si to nekdo pucil a neco maleho tam pribylo...pak se to nascita a auto vypadalo jak z vrakoviste. pezota uz nikomu nepucim :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky svého miláčka nepůjčuji ale jsou vyjímky např. taťka, když má jeho auto půjčení brácha. Jinak nikomu a manželka, tak ta i když má řidičák, nechce jej půjčit, že je prý 406 moc velká oproti Vaz 2101! A abych byl upřímný, tak mechanik a pak i jednou i Komisar, když zajížděl do garáže;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já půjčuju samo přítelkyni....a už jsem půjčil i jejímu tátovi a je i pár dalších lidí co bych půjčil, ale jen z rodiny. Když je auto komplet pojištěno, tak není obava a případná spoluúčast je v rodině a je to v poho. Ale u kamarádů si již toto nemyslím a riskovat to nechci.

A sám se řídím dle hesla: NEPŮJČUJU SI TY AUTA, NA KTERÉ NEMÁM KDYBY MI JE UKRADLI ČI JSEM JE ZBOŘIL. Pokud je pojištěný, tak je to už o trochu něčem jiném, ale málokdo má kompletní pojištění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když to tady čtu, asi bych se nikdy řídit nenaučila, protože jsem si papíry udělala dřív, než měli rodiče vlastní auto a prvního Pežotka mi půjčovala moje polovička a patří mu za to můj neskutečný dík. Nikdy na mě neřval, povzbuzoval mě a nebýt jeho, asi jsem ani nedodělala autoškolu, jak mě to rozčilovalo a nebavilo, to by jeden nevěřil...no a dneska, když má v sobě 10 piv a právě doběhl maraton - tak i usne, když řídím ;):D :D :D

Jo, a když jsem jela s horkým řidičákem domů, řekl mi do telefonu, že skončilo jeho taxikaření a že očekává odvoz z práce dom: skoro novou Fabkou (asi dvouměsíční!!!), po jižní spojce, dálnici, až před dům....v centru Prahy mi nasypal klíčky do ruky a řekl "Domů, Johne."....heh, koukám, že takových je tu jak šafránu ....

Takže díky, Honzi, za podporu....

Druhej Pažík byl můj a půjčovat jsem ho tak trochu musela, a přiznám se, že zezačátku nerada...

Jinak jsem se zařekla, že auto už nebudu nikomu půjčovat, s výjimkou, že budu spolujezdec a ještě si budu vybírat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem svoje auto půjčil párkrát Monče (ale zatim nemá papíry, takže sem tam malá popojížďka ve stylu autoškoly ;)) a pak snad jen jednomu člověku o kterym vim, že řídit stopro umí (a o dost líp, než já :D). Jinak bych musel sedět jako spolujezdec (třeba po pivku) a i tak bych si asi šoféra vybíral :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já bych se o řízení auta rád dělil s ženou, nicméně jí to řízení nebaví a momentálně má opravdu starosti poněkud jiného typu. Jinak ale auto obecně půjčuju nerad (když by se totiž cokoli stalo, tak ve mně - a tvrdím, že v 90% z Vás taky - bude uhnízděnej ten pocit, že MĚ by se TO určitě nestalo, že JÁ bych TO zvládnul jinak, i kdyby (v případě nehody) ze všech protokolů jasně řvalo, že to zavinil ten druhej a ne ten (ta), který(á) měl(a) moje autí půjčené).

Jedinou vyjímkou je firma převážející auta ovíněným řidičům - vím, že u mnou využívané firmy jsou řidiči pojištěni (myslím do 5 mil. Kč), takže vše by se eventuelně řešilo z jejich pojistky (ale ještě jsem neslyšel o nehodě, kterou by s autem zákazníka způsobili - a to jsem tam cca rok jezdil)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se svojí polovičkou se dělit musí (nebo chce) asi většina a ikdyž ta moje řídit umí některé situace by jsem řešil jinak a když jede někam sama tak jsem nervózní než napíše nebo cinkne že je ONA i autí v pohodě na místě :super a že ji zase nesestřelil nějakej vožralej týpek :xvul a nikomu jinýmu auto nepujčuji,držím se hesla že auto a žena se nepůjčuje!!! (vyjímka jsou opravdoví kamarádi kterých je ale jak šafránu a těm při nejhorším půjčím jen to auto :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no s autem jezdím většinou já, ale pokud to vyžaduje situace, tak přítulkyně, rodina, a občas kámoš.

ale poslední dobou se to půjčování snažím co nejvíc omezovat...

Původně zaslal: Miku

to Mefisto86 : začínám o tom uvažovat,včera si byla ráno pro papíry a hned se odvezla do školy z Frýdku směr Ostrava (místama mi bylo na místě spolujezdce velice horko i když klíma funguje 100% :D )

pro miku: uvažuju že prodám mou 205 1,4 xs rok 90, kdyžtak napiš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...