lumpma Odesláno 9. květen 2007 Odesláno 9. květen 2007 Mam 1.9td a zajimalo by me jake mate (by mely byt) volnobezne otacky. diky moc Citovat
OK406 Odesláno 9. květen 2007 Odesláno 9. květen 2007 A jaký máte u benzinové verze 2.0i 16V ?? Citovat
Mila_S Odesláno 9. květen 2007 Odesláno 9. květen 2007 Původně zaslal: OK406 A jaký máte u benzinové verze 2.0i 16V ?? Asi tak do 800. Citovat
OK406 Odesláno 9. květen 2007 Odesláno 9. květen 2007 Původně zaslal: komisar Původně zaslal: OK406 A jaký máte u benzinové verze 2.0i 16V ?? máš to v chytré knize a kde máš jistotu že otáčkoměr ukazuje skutečnost a ne o 100 víc. Chci vědět, co mají ostatní. jak jim ukazuje otáčkoměr. Citovat
Neon Odesláno 26. květen 2007 Odesláno 26. květen 2007 Já mám na 2.0i 16V volnoběžné 800 (ikdyž hned po nastartování jsou nepatrně vyšší). Když pustím autoklimu, tak se vyhoupnou k 1100... Citovat
OK406 Odesláno 26. květen 2007 Odesláno 26. květen 2007 S klimatizací mám otáčky 1000ot/min. a bez ní pod 1000ot./min. ale nevím přesně. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 26. květen 2007 Odesláno 26. květen 2007 To neřeš, mám je taky pod 1000, asi 900 bych řekl, a je to normal. Má být 850 - 950. Stejný skoro u všech motorů [upravil dne 26/5/07 Radek Hurvajz] Citovat
Yantschi Odesláno 28. květen 2007 Odesláno 28. květen 2007 Presne jak OK406, teda bez klimy cca 850-900 a s klimou okolo 1000. Po nastartovani cca 2-3 min je to okolo 1100. Ale mam benzin, resp. plyn 1.8. Citovat
ajven Odesláno 28. květen 2007 Odesláno 28. květen 2007 Původně zaslal: OK406 A jaký máte u benzinové verze 2.0i 16V ?? A hdi-čka 2,0 sa neozvali ?? Ja uvediem svoje hodnoty. Zohriaty motor: cca 800 - 850 Studený : 950 do 1000. Inak za tepla sa mi zdá, že to niekedy trochu skáče. Takže možno tých 800 je málo a bolo by lepšie mať 850. čus [upravil dne 28.5.07 ajven] Citovat
mirec.dk.406 Odesláno 29. květen 2007 Odesláno 29. květen 2007 ja mám otáčky pri naštartovaní asi 1100, potom keď sa zohreje asi 1000, ale keď idem zdá sa mi že to má vysoký voľnobeh, pred dvoma či troma týždňami keď som opravoval kontrolky tak som mal odpojenú baterku a zdá sa mi že odvtedy sú akési vyššie,(predtým som mal asi 950 ) a aj pomaly padajú keď pustím nohu s plynu akoby sa im nechcelo klesnúť čím to môže byť, aj trošku sa mi zdá že stúpla spotreba:nevim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.