Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Prezouvate uz na letni?


lukash

Prezouvate uz na letni?  

  1. 1. Prezouvate uz na letni?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Ja si jeste pockam az bude tepleji. Letnace jsou nad 10 a zimace zase pod 10....ted je to teplotou tak nekde mezi. Preci jenom jezdim i v noci a na hory takze to tolik neklouze.......Minulej rok jsem se unahlil, byla zima a klouzalo to pekne...Pockam az nebude teplota v noci klesat k nule...hihi treba jako vcera:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

tak ja mam porad zimni..uz asi 3 rok a ty svine ne a ne sundat vzorek :) asi je potrapim trosku i v teple, necham tak do dubna :) I kdyz krasne litaky s peknyma gumama cekaji ve sklepe

Já mám na 605 zimáky Michelin už rok a půl a nejde to prostě sjet, nechápu to. Tenkrát sem je dostal s tím, že sou na dojetí.

Ani léto s nima nic neudělalo.

Buď sou to perfektní gumy nebo 605 váží 200kg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu som nahodil opäť letné, ale musím povedať, že je ešte fakt skoro. Dalo by sa jazdiť v kľude ešte na zimákoch.

Ale zistil, že mi auto na tých letných začalo ahať do ľavej strany z čoho som veľmi prekvapený lebo na zimných mi to nerobilo. Myslel som, že ľavá predná pneu je mäkká, tak som všetky gumy dofúkal na 2,3 baru ako mám na stĺpiku napísané. Ani to nepomohlo, takže fakt neviem.:myslim:myslim

Neviete čo by to mohlo byť? :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: rimmer

tak ja mam porad zimni..uz asi 3 rok a ty svine ne a ne sundat vzorek :) asi je potrapim trosku i v teple, necham tak do dubna :) I kdyz krasne litaky s peknyma gumama cekaji ve sklepe

Já mám na 605 zimáky Michelin už rok a půl a nejde to prostě sjet, nechápu to. Tenkrát sem je dostal s tím, že sou na dojetí.

Ani léto s nima nic neudělalo.

Buď sou to perfektní gumy nebo 605 váží 200kg.

Na 605 jsem měl Dunlop Wintersport, v zimě v létě (Itálie atd.) a najel jsem snad 80 až 90 tisíc. Dodnes mi to nejde do hlavy, snad jsem se musel splést. Ale dodnes jezdím na zimních celoročně a spokojenost. Dunlop Wintersport mají tvrdší směs, ale sedí dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

V sobotu som nahodil opäť letné, ale musím povedať, že je ešte fakt skoro. Dalo by sa jazdiť v kľude ešte na zimákoch.

Ale zistil, že mi auto na tých letných začalo ahať do ľavej strany z čoho som veľmi prekvapený lebo na zimných mi to nerobilo. Myslel som, že ľavá predná pneu je mäkká, tak som všetky gumy dofúkal na 2,3 baru ako mám na stĺpiku napísané. Ani to nepomohlo, takže fakt neviem.:myslim:myslim

Neviete čo by to mohlo byť? :nevim

Občas jsem míval podobný problém, ale asi nemusím zdůrazňovat že při každém přezutí nechávám kola i převážit. Zrovna v sobotu jsem také měnil, a bylo to dost rozhozený, jelikož jsem minulý rok dával nové, a ty si nějak za léto sednou. Když i toto nepomohlo, nechával jsem udělat i sbíhavost. Snad by to mohlo být ončo.:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: rimmer

tak ja mam porad zimni..uz asi 3 rok a ty svine ne a ne sundat vzorek :) asi je potrapim trosku i v teple, necham tak do dubna :) I kdyz krasne litaky s peknyma gumama cekaji ve sklepe

Já mám na 605 zimáky Michelin už rok a půl a nejde to prostě sjet, nechápu to. Tenkrát sem je dostal s tím, že sou na dojetí.

Ani léto s nima nic neudělalo.

Buď sou to perfektní gumy nebo 605 váží 200kg.

Na 605 jsem měl Dunlop Wintersport, v zimě v létě (Itálie atd.) a najel jsem snad 80 až 90 tisíc. Dodnes mi to nejde do hlavy, snad jsem se musel splést. Ale dodnes jezdím na zimních celoročně a spokojenost. Dunlop Wintersport mají tvrdší směs, ale sedí dobře.

Asi nezdálo... Před těmato zimníma (Michelin cosi) sem měl vzadu letní Michelin MXV4 215/60 R15, tenkrát s 80% vzorkem, a vydržely tuším kolem 60tis.

A to mě by líto je tenkrát vyhazovat protože eště ten vzorek nějakej byl, jenom sem si říkal že stejnak na jaře kopím nový.

Taky je zajímavý že nepoznávám že by se předek sjížděl víz než zadek a když sem nedbal na nahuštění gum tak nikdy se špatně nesjely.

Oproti tomu bratrovi na Mercedesu vydrží zadní gumy půl roku a to s tím nějak nezávodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...