Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přepadení řidičky v 406ce


Mila_S

Recommended Posts

Původně zaslal: Mef

Po městě se zamykám. Přecijen na sedačce spolujezdce se mi většinou válí mobil a peněženka. Když jsem na venkově, tak většinou ne.

Ehm, kde na venkově jezdíš? :D

Ale vážně, komu se stalo že ho někdo chtěl za jízdy nebo při stání na semaforu vybrat?

Tedy krom toho, že Netopýrku chtěl nějaký milý člověk pozval na kávu a jaksi jí to chtěl říct z očí do očí... ;)

Netopko, doufám že jsi ho pak po tom parkovišti pěkně prohnala...

To je nevýhoda těch super vybavených aut, auto bez centrálu tohle řeší...

Tak samozřejmě bláznů je dost... Jednou mi nějaký dobrák přidal asi desetikorunu, při platbě nápojů, protože jsem hledal drobný, ale našel jsem... On ať si ji nechám... Pak ji po mě hodil, když jsem odcházel... Tak jsem jí tam nechal na zídce a on na mě, abych počkal venku, že se spolu napijem... Tak jsem radši skočil do auta a zmizel. Ale myslím, že jsme se nezamknul. :(

[upravil dne 2/9/2009 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

až se ti nedejbože něco takového taky přihodí , místo R.I.P. ti tady napíšu game over .

Kdo se bojí nesmí do lesa nebo se*e v síni. Pokud budu vždy a za všech okolností předpokládat, že se mi něco stane, mám o XX% vyšší šanci, že k tomu fakt dojde - zkušenost podložená dobou, kdy jsem jezdil na vodě - když jsem vjížděl do průseru plnej strachu, tak jsem se vždycky vykoupal, když jsem se nebál a v klidu si počkal a zabral tam, kde to opravdu bylo potřeba, projel jsem bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixArwen

Pro mě je to novinka, až nestíhám čučet, v autě se samozřejmě nezamykám, ale asi začnu, zvlášť, když teda jezdím sama. Ne, že by někdo měl o mě zájem, ale náhoda je blbec:/

nj to my nevíme kdo by o tebe měl zájem....:xvuljinak tu je tema poznaznavačka členu....tak muzěš dát nějaký foto...:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: Mef

Původně zaslal: Medvěd

Kamarád je schyzofrenik???

Ale jenom trošičku. Holt když je někdo jen o 2cm vyšší než zahradní konev a má 40kg včetně olověnejch tenisek, tak se není čemu divit. Já jsem proti němu rambo:D

tak ted jsi me fakt pobavil, takhle jsem se dlouho nezasmal, vyssi nez konev

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...