Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Voda v kufru


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Obávám se, že bude lepený

K případu Citron 1 - navrhuju toto individuum ignorovat, pokud mu na jeho vejšplechty budeme odpovídat, lijeme tím přece pouze vodu na jeho mlýn. Když bude ignorován,. nedávám mu dýl než dva měsíce a vyšumí tak rychle, jak se tu objevil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Obávám se, že bude lepený

K případu Citron 1 - navrhuju toto individuum ignorovat, pokud mu na jeho vejšplechty budeme odpovídat, lijeme tím přece pouze vodu na jeho mlýn. Když bude ignorován,. nedávám mu dýl než dva měsíce a vyšumí tak rychle, jak se tu objevil.

Citronek taky perlil na jinych forech. Jinak pokud by to sklo bylo lepený tak je to lepší, protože bych tu gumu podmáznul silikonem a byl by klid, ale pokud by bylo v ty gumě tak ho nesundám bez toho aniž bych musel měnit tu gumu a to stojí prachy:(

Dá se ta guma vubec vyndat?? Nebo je taky nějak přilepená?

[upravil dne 17/2/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvul dělalo mi to na P405, zpočátku jsem byl z toho hodně nervozní, teklo dovnitř kolem zadních podběhů a jako kdyby uprostřed zadního čela. V zimě a po dešti jsem mohl tapecirungy ždímat.. Byly už skrz prorezlé místa ve spojích plechů a potrhané těsnění.. Auto jsem vyvařil, zatmelil.. Po dvou měsících zase voda.. Tak jsem dno kufru v místech, kde se sbírala voda, provrtal pětkou vrtákem, cca 10 dírek a mám klid.. Voda tam sice možná teče, ale vyteče ven.. :D Jen jsem musel vyhodit z pod koberečku takovou, asi odhlučňovací, cca 1cm vysokou pěnovku, ta fungovala jako houba.. Když tam není, tak voda si volně pod koberečkem teče a o kobereček je suchý.. :roker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

C.J.: To se nechá aplikovat u 405tky, která už nějaký ten pátek jezdí. Mě takhle někde teklo u 309tky - ne do kufru, ale pod zadní sedačky. Vůbec se na nich nedalo sedět, jak byly nacucané vodou :(

U 406tky bych se s tím taky nechtěl smířit. Jestli Radku chceš, můžeme někdy udělat kropící test u mě na zahradě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Obávám se, že bude lepený

K případu Citron 1 - navrhuju toto individuum ignorovat, pokud mu na jeho vejšplechty budeme odpovídat, lijeme tím přece pouze vodu na jeho mlýn. Když bude ignorován,. nedávám mu dýl než dva měsíce a vyšumí tak rychle, jak se tu objevil.

Máš pravdu, ale zase mu nemůže všechno procházet a taky si nesmíme nechat všechno líbit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

C.J.: To se nechá aplikovat u 405tky, která už nějaký ten pátek jezdí. Mě takhle někde teklo u 309tky - ne do kufru, ale pod zadní sedačky. Vůbec se na nich nedalo sedět, jak byly nacucané vodou :(

U 406tky bych se s tím taky nechtěl smířit. Jestli Radku chceš, můžeme někdy udělat kropící test u mě na zahradě.

No to by bylo Gut, ted to mám z kufru vybraný a doma to suším, dřív než to utěsním to tam asi nevrátím. Stejně si myslim že to tam teče těsněním zadního okna, ty tmelený spoje vypadají dobře, ale na 100% to nevim.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak je to jasný, stačí lít vodu sem a jak protéká pod tesněním tak se hned objeví kapka přesne tam jak je to vidět na předchozích fotkách. Jde ta guma vyndat?? Skoušel jsem to a jde jen dolní roh a dál je to přilepený, tak nevim. Nebo ví někdo co stojí přetěsnění okna v servisu?

[upravil dne 17/2/07 Radek Hurvajz]

post-0-14109595281111_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

podteka ti to popod celu tu gumu?ta guma by sa mala dat oddelit od okna,len neviem ci bude este pouzitelna.mne rosilo celne sklo po vymene a tak to len presilikonovali a od vtedy bol pokoj.skus tam natlacit silikon aby tam voda nemala pristup

No silikon bych tam dal, ale chtělo by to tu gumu sundat, je pod ní hroznej bordel, pokud to nevyčistím tak to nemá smysl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: jozefsv

podteka ti to popod celu tu gumu?ta guma by sa mala dat oddelit od okna,len neviem ci bude este pouzitelna.mne rosilo celne sklo po vymene a tak to len presilikonovali a od vtedy bol pokoj.skus tam natlacit silikon aby tam voda nemala pristup

No silikon bych tam dal, ale chtělo by to tu gumu sundat, je pod ní hroznej bordel, pokud to nevyčistím tak to nemá smysl

tak ju z tej strany odtiahni,vycisti a zasilikonuj.je mi jasne ze to nebude ako nove ale ucel to splni.to je podstatne.su na to originalne sady tych gum.skus sa spytat v nejakej predajni co to stoji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: jozefsv

podteka ti to popod celu tu gumu?ta guma by sa mala dat oddelit od okna,len neviem ci bude este pouzitelna.mne rosilo celne sklo po vymene a tak to len presilikonovali a od vtedy bol pokoj.skus tam natlacit silikon aby tam voda nemala pristup

No silikon bych tam dal, ale chtělo by to tu gumu sundat, je pod ní hroznej bordel, pokud to nevyčistím tak to nemá smysl

tak ju z tej strany odtiahni,vycisti a zasilikonuj.je mi jasne ze to nebude ako nove ale ucel to splni.to je podstatne.su na to originalne sady tych gum.skus sa spytat v nejakej predajni co to stoji.

No ona právě vytáhnout nejde, jen růžek, a pak to tam drží že bych ji mohl roztrhnout:(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ona právě vytáhnout nejde, jen růžek, a pak to tam drží že bych ji mohl roztrhnout:(

dalo by sa to nadrezat od okna?ta guma by tam nemala nejako silno drzat.myslim ze sklo je nalepene a guma vlastne len prekryva tu dieru medzi sklom a karoseriou.mozno sa mylim.nejde to ani ked si skusil tahat?okno by nemalo byt osadene do tejto gumy.drzi tam mozno len na nejakom mieste kde bola ciastocne prilepena guma

ak si pamatam tak tak nejak som to mal ja.tu gumu som pouzil znovu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

No ona právě vytáhnout nejde, jen růžek, a pak to tam drží že bych ji mohl roztrhnout:(

dalo by sa to nadrezat od okna?ta guma by tam nemala nejako silno drzat.myslim ze sklo je nalepene a guma vlastne len prekryva tu dieru medzi sklom a karoseriou.mozno sa mylim.nejde to ani ked si skusil tahat?okno by nemalo byt osadene do tejto gumy.drzi tam mozno len na nejakom mieste kde bola ciastocne prilepena guma

ak si pamatam tak tak nejak som to mal ja.tu gumu som pouzil znovuještě to teda zkusím jestli to pujde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi by to vyndat šlo, jenže je v ty gumě nějaká výztuha a jde to hodně těžko, kousek se dal vytáhnout ale pak to moc nejde, myslím že pokud ji vytahnu celou ven tak už zpátky dát nepujde protože se zdeformuje. V pondělí zjistím co stojí nová pro případ že bych ji musel vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak asi by to vyndat šlo, jenže je v ty gumě nějaká výztuha a jde to hodně těžko, kousek se dal vytáhnout ale pak to moc nejde, myslím že pokud ji vytahnu celou ven tak už zpátky dát nepujde protože se zdeformuje. V pondělí zjistím co stojí nová pro případ že bych ji musel vyměnit.

jasne je ze sa trosku natiahne.ale o minimum ak ju budes pomaly vyberat.ale samozrejme je to individualne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak asi by to vyndat šlo, jenže je v ty gumě nějaká výztuha a jde to hodně těžko, kousek se dal vytáhnout ale pak to moc nejde, myslím že pokud ji vytahnu celou ven tak už zpátky dát nepujde protože se zdeformuje. V pondělí zjistím co stojí nová pro případ že bych ji musel vyměnit.

jasne je ze sa trosku natiahne.ale o minimum ak ju budes pomaly vyberat.ale samozrejme je to individualne

No jak to jde dat zpátky, jde to líp než ven? Asi by to tam chtělo dát dokud bude ten silikon měkkej aby se to pěkne do nej zamačknulo a nepřekážel tam ty gumě
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak to jde dat zpátky, jde to líp než ven? Asi by to tam chtělo dát dokud bude ten silikon měkkej aby se to pěkne do nej zamačknulo a nepřekážel tam ty gumě

to je rozne.nemozem ti tvrdit ze na 406 -ke to tak bude.nevidel som to.moze existovat vela typov.moj pripad bol taky:strhnutie gumy,vyrezane nahradne sklo z druheho auta,nalepenie na moje vozidlo a po prischnuti bola osadena guma.ta guma ma presne svoj nazov ale akosi mi nepride na rozum ako sa to vola.(nejaky set,ale neviem)tebe to staci ciastocne po jednej dlzke odtiahnut a zasilikonovat.kym bude makky ten silikon tak by som sa snazil prilozit a dotlacit co najlepsie tu gumu.bude vidno asi ten odskok a mozno ta guma po natiahnuti len jednej strany nebude uz sediet.ak to pojde obtiazne tak radsej do servisu kde to prelepia.som len laik.pozno by ti poradil niekto iny.mozno odie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

No jak to jde dat zpátky, jde to líp než ven? Asi by to tam chtělo dát dokud bude ten silikon měkkej aby se to pěkne do nej zamačknulo a nepřekážel tam ty gumě

to je rozne.nemozem ti tvrdit ze na 406 -ke to tak bude.nevidel som to.moze existovat vela typov.moj pripad bol taky:strhnutie gumy,vyrezane nahradne sklo z druheho auta,nalepenie na moje vozidlo a po prischnuti bola osadena guma.ta guma ma presne svoj nazov ale akosi mi nepride na rozum ako sa to vola.(nejaky set,ale neviem)tebe to staci ciastocne po jednej dlzke odtiahnut a zasilikonovat.kym bude makky ten silikon tak by som sa snazil prilozit a dotlacit co najlepsie tu gumu.bude vidno asi ten odskok a mozno ta guma po natiahnuti len jednej strany nebude uz sediet.ak to pojde obtiazne tak radsej do servisu kde to prelepia.som len laik.pozno by ti poradil niekto iny.mozno odieJo jmenuje se Bauset, jsem si vzpoměl. No uvidim co s tím pujde udělat, právě se mi nechce tam nahňahňat kupu silikonu a pak zjistit že to nesedí, to by mě z toho servisu hnali až by to museli od toho silikonu čistit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...