MilanF1 Odesláno 14. listopad 2011 Odesláno 14. listopad 2011 už to vidím, já jenom projel tučné nicky ... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 23. listopad 2011 Odesláno 23. listopad 2011 Hele Hyena je zpět, dostal milost?? Citovat
pipistrel Odesláno 23. listopad 2011 Odesláno 23. listopad 2011 tiez som si to vsimol. nejako skoro sa vratil hm Citovat
hYena Odesláno 23. listopad 2011 Odesláno 23. listopad 2011 Trestanec je volný, dlužím omluvu všem, kterým jsem zvedl madle u PC. Omlouvám se... Prostě zkrat,výbuch,osobní problémy.... Bylo to poprvé a naposledy. Auto si nechávám, blbé kecy beru zpět..... Tak se mějte Citovat
gronholmm Odesláno 23. listopad 2011 Odesláno 23. listopad 2011 hYena - jestli to dodržíš (jako doufám že jo) tak mi uděláš radost Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 11. prosinec 2011 Odesláno 11. prosinec 2011 Potom by měl mít status \"Recidivista\" Citovat
nikol Odesláno 11. prosinec 2011 Odesláno 11. prosinec 2011 To jako myslíte hYenu? A co vlastně udělal? Citovat
Edison Odesláno 11. prosinec 2011 Odesláno 11. prosinec 2011 Jinak jsem ho zahlédl na chatu. Nějk mu nejde forum... :-( Asi to zase spadlo... Citovat
DanHal Odesláno 11. prosinec 2011 Odesláno 11. prosinec 2011 pro něj to spadlo asi na dlouho... Citovat
Přema Odesláno 11. prosinec 2011 Odesláno 11. prosinec 2011 Jasně že mu nejde forum když dostal banána.... Citovat
nikol Odesláno 11. prosinec 2011 Odesláno 11. prosinec 2011 Stratil jsem se,co provedl (nebylo to něco s tím jak si sám sobě prodal auto) jdu hledat Takže opět lhal,pokud jsem to dobře pochopil:myslim Už jsem to našel:papa [upravil dne 11/12/2011 19:16 od nikol] Citovat
Edison Odesláno 11. prosinec 2011 Odesláno 11. prosinec 2011 Jasně že mu nejde forum když dostal banána.... bklik... ;-) Citovat
Guest StibTo Odesláno 11. prosinec 2011 Odesláno 11. prosinec 2011 hhhhh tak to je zase něco do předvánoční náladičky ... Citovat
nikol Odesláno 11. prosinec 2011 Odesláno 11. prosinec 2011 A ti co nemají datum ukončení v seznamu,tak ještě mají pořád omezení. Citovat
Kurt Odesláno 11. prosinec 2011 Autor Odesláno 11. prosinec 2011 Jo, nejlépe se dají potrestaní najít tady: http://www.peugeot-club.com/forum/misc.php?action=list&order=status (na posledních stránkách jsou to uživatelé se statusem \"Banned\"). Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.