Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

306 1.9td po generalce.....jednoducha charakteristika. Motor byl venku a po opetovnem namontovani je v kabine dosti hlucno, dalo by se rict slusnej rachot. Zvenku ma motor normalni zvuk ale vevnitr to je maso...... PROBLEM je takovy to---- Kdyz prizvednu volant smerem nahoru je absolutni ticho. Takze vidim problem v tesneni kolem volantu. Ten mechanik co delal ntu generalku rekl ze se musi vymenit ta guma kolem volantu, no kazdopadne to predtim nedelalo a ted jo. Asi to tam nejak blbe nandal. Jde mi o to zda SE S TIM NEDA NECO delat? NECHCI vyndavat palubku...Neda se to nejak utesnit? Prosim poradte diky:myslim

Odesláno
Původně zaslal: Georginek

306 1.9td po generalce.....jednoducha charakteristika. Motor byl venku a po opetovnem namontovani je v kabine dosti hlucno, dalo by se rict slusnej rachot. Zvenku ma motor normalni zvuk ale vevnitr to je maso...... PROBLEM je takovy to---- Kdyz prizvednu volant smerem nahoru je absolutni ticho. Takze vidim problem v tesneni kolem volantu. Ten mechanik co delal ntu generalku rekl ze se musi vymenit ta guma kolem volantu, no kazdopadne to predtim nedelalo a ted jo. Asi to tam nejak blbe nandal. Jde mi o to zda SE S TIM NEDA NECO delat? NECHCI vyndavat palubku...Neda se to nejak utesnit? Prosim poradte diky:myslim

toho blbca myslíš tým TEN čo robil tú generálku alebo mal ešte nejakého iného pomocníka. A keď si je taký istý tou výmenou, nepoškodil náhodou tú gumu ten dotyčný čo robil tu GO? to by bola potom reklamácia, nie? Nech si to dorobí ten fušer.:grr

Odesláno

Hele jestli ti to pred tim nedelalo a ted jo normalne bych tam zajel a nechal ho toodstranit! Kazdej dobrej servis to udela, me treba po vymene baterky zacala blnout elektrika na palubovce zhasinaly se sami (podsviceni, ukazovatele atd) rek sem nechali si to tam do 2dne a do dnes v poradku tAkze asi nejlepsi je to proste reklamovat pred tim nedelalo potom jo CIM TO ASI BUDE? a technik si musi sednout na prdel ;)

Odesláno

a jaký je to zvuk?

je to jen čistě hlasitý zvuk motoru nebo je to drnčení?

jestli je to drnčení, tak jestli nezapomněli utáhnout nějaký šroub na hřídeli volantu.

ale pokud to nedělalo před generálkou, tak je to zralé ne reklamaci

Odesláno

Není mi vůbec jasné, proč při opravě motoru vůbec někdo sahal na cokoliv od řízení. Na nic z řízení se při vyndání motoru vůbec sahat nemusí (hdyž nepočítám servopumpu). Jinak jestli stačí volant přizvednout a je ticho, tak to není tou gumovou průchodkou. Zkusil bych spíš povolit a utáhnout příslušné šrouby sloupku, a tyče řízení. Ale pokud je ta gumová průchodka špatná, vyměnit se samozřejmě musí.

Odesláno

taky sem měl vyndanou tu gumu kolem tyče řízení a dostat ji pak zpátky nebyla prdel ze vnitř auta to nešlo vůbec.musem sem od motoru a dost silou tahat kleštěma.pak se mi to povedlo dostat ji zpět

Odesláno

Co máš pořád s vyndaváním té palubky? Dalo by se říci, že to je kousek nad podlahou. Akorát si posuneš sedáčku dozadu, zhluboka se nadechneš a potopíš se směrem k pedálům. Samozřejmě si s sebou vezmeš nějaké světlo. Co se týče palubky, tak sundáš maximálně spodní kryt sloupku volantu.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...