Vorelul Odesláno 12. listopad 2006 Odesláno 12. listopad 2006 Ahoj, na obrázku jsou tři červeně okroužkované, nezapojené konektory, můžete mi je někdo identifikovat? Jen by mne zajímalo k čemu normálně slouží. Mockrát děkuji Citovat
Pája Rybišár Odesláno 12. listopad 2006 Odesláno 12. listopad 2006 Hmm tak to netuším,ale proč tady kecam:týý jo to je ale hezkej čistej motorovej prostor:super,ty jsi měl vyndaný motor?? Citovat
Vorelul Odesláno 12. listopad 2006 Autor Odesláno 12. listopad 2006 Původně zaslal: Pája Rybišár Hmm tak to netuším,ale proč tady kecam:týý jo to je ale hezkej čistej motorovej prostor:super,ty jsi měl vyndaný motor?? Takhle jsem to koupil. Je to dovezený z Holandska a tam jsou auta o něčem jiném.... Mám tam odsud páté auto a jsem nadmíru spokojen Citovat
Tommys Odesláno 12. listopad 2006 Odesláno 12. listopad 2006 2. zásuvka diagnostiky, 1 mám stejně jako ty odpojenou Citovat
saibot Odesláno 13. listopad 2006 Odesláno 13. listopad 2006 1ka je ... teda u mna zapojen na vodu(teplota:papa) Citovat
zoby Odesláno 13. listopad 2006 Odesláno 13. listopad 2006 zkus se podívat na kabel kousek od konektoru, mely by tam na drátech být čísla. a podle nich se dá ve schématu najít co je to za drát. Citovat
Pata Odesláno 13. listopad 2006 Odesláno 13. listopad 2006 no podle me teda bude: 1 - diagnostika 2 - snimac otacek pro otackomer ... ten kabel vede k setrvacniku... Citovat
Vopičí Odesláno 14. listopad 2006 Odesláno 14. listopad 2006 Původně zaslal: Pata no podle me teda bude: 1 - diagnostika 2 - snimac otacek pro otackomer ... ten kabel vede k setrvacniku... :super:super 3-může to bejt pro připojení napájení diagnostiky, nebo něco podobnýho Citovat
Tommys Odesláno 14. listopad 2006 Odesláno 14. listopad 2006 aha v tom případě máš 32 zásuvky na diagnostiku:-)Tak ted v tom mám bordel i já Citovat
Vorelul Odesláno 14. listopad 2006 Autor Odesláno 14. listopad 2006 Chlapci díky moc. Začnu pátrat po těch číslech a zkusím to porovnat se schématy:mrk Citovat
otec Odesláno 12. prosinec 2006 Odesláno 12. prosinec 2006 konektor č. 1 je důležitý - je to konektor pro diagnostiku, konektor č. 2 vede od snímače otáček u setrvačníku motoru, slouží pouze pro externí měření otáček, konektor č. 3 nevím, nemůžu si takhle z hlavy vybavit kam je připojený Citovat
Vertex Odesláno 13. prosinec 2006 Odesláno 13. prosinec 2006 Původně zaslal: saibot 1ka je ... teda u mna zapojen na vodu(teplota:papa) Tak to asi diagnostikuješ expanzku :D:D:D Citovat
Vopičí Odesláno 13. prosinec 2006 Odesláno 13. prosinec 2006 Původně zaslal: Vertex Původně zaslal: saibot 1ka je ... teda u mna zapojen na vodu(teplota:papa) Tak to asi diagnostikuješ expanzku :D:D:D :super:super Hlavně, že mu hází dobrý hodnoty:D:D:D Citovat
Vertex Odesláno 13. prosinec 2006 Odesláno 13. prosinec 2006 Jo jo, to je základ, asi jí budu muset taky zdiagnostikovat :D:D:D:D Citovat
Alibaba Odesláno 13. prosinec 2006 Odesláno 13. prosinec 2006 1.Zásuvka na diagnostiku 2.Snímač horní úvrati na setrvačníku 3.nevím,ale při měření zkoušečkou jsou dvě zdířky pod stálým napětím,a ten konektor mám nezapojený Mám 309TU3 1.4i 1991 Citovat
gogogo Odesláno 13. prosinec 2006 Odesláno 13. prosinec 2006 no tak já vám hodím do placu 4 konektor, nemám zapojený snímač otáček peugeot 205 1.4 55 kw:o Citovat
petross Odesláno 6. únor 2007 Odesláno 6. únor 2007 je to snimač Horni Uvrati ,ale neni třeba zapojovat protože signal pro H U bere z civky ,pokud se jedna o starši typ motoru (civka jako na škodovce. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.