pesastor Odesláno 1. červen 2019 Odesláno 1. červen 2019 @Espero Milovanou znacku HHuawei pripojis jednoduse do PC USB kablem. Telefon se Te zepta jestli chces povolit ziskani pristupu k datum. Das "Ano". Pocitac bude chvili zvejkat a telefon se Ti objevi jako dalsi disk Citovat
pavelu96 Odesláno 1. červen 2019 Odesláno 1. červen 2019 Ta chvíle žvejkání znamená "odesílám data do Číny" Péťa, OK406 a KoudaK ohodnotil 3 Citovat
Péťa Odesláno 1. červen 2019 Odesláno 1. červen 2019 (upraveno) Nás najdete "U Popelky" Upraveno 1. červen 2019 uživatelem Péťa Charlie 1 ohodnotil 1 Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 1. červen 2019 Odesláno 1. červen 2019 V 26. 5. 2019 at 22:40, KoudaK napsal: Tak jsme se cestou domů ze srazu zastavili ve mlejně v Bukovanech u Kyjova. Jídlo super a i vše okolo. Pokud budete někdo na cestách v okolí tak vřele doporučuji! Jak ubytování to netuším ale restaurace super a i tam prodávají domácí keramiku.. Ten kohoutí vývar byl boží.. Bukovanský mlýn je pecka, taky jsem tam už byli a chystame se znovu KoudaK ohodnotil 1 Citovat
Laďa Odesláno 2. červen 2019 Odesláno 2. červen 2019 V 27. 5. 2019 at 10:27, Espero napsal: mám asi 5 dní nový mobil nenáviděné značky Huawei a ještě dost dobře nevím, jak to mám znásilnit, aby ty fotky se natlačily do počítače. Howgh. Pokud máš, což asi jo, založený účet u googlu, tak fotky s foťáku se při připojení k internetu ukládají na ten tvůj účet. Citovat
Guest Espero Odesláno 2. červen 2019 Odesláno 2. červen 2019 V 1. 6. 2019 at 10:05, pesastor napsal: @Espero Milovanou znacku HHuawei pripojis jednoduse do PC USB kablem. Telefon se Te zepta jestli chces povolit ziskani pristupu k datum. Das "Ano". Pocitac bude chvili zvejkat a telefon se Ti objevi jako dalsi disk Je to jinak, po propojení počítače USB kabelem se mě telefon nezeptá vůbec na nic a nabídne i přes obrazovku počítače stažení jakéhosi čínského programu na bůhví co. To odmítnu, aby mi do čny nešla data nejen z mobilu, ale z počítače. Tak mě napadlo, že si to pošlu jako přílohu mailu. Jenže přes ten android se mi nezobrazý napsat nový mail, ale jenom odeslaný, přijatý atd. Jsem už z toho krámu skoro pološílený. Asi to rozdupu a vrátím se k mému milovanému tlačítkovému telefonu. Psát na tom zprávy je utrpení, protože mám ruce jak lopaty a prsty přes 3 klávesy, takže je to o totálním zmatení. Nechci to - koupíte ten krám někdo ode mě - Huawei Y5? Citovat
pesastor Odesláno 2. červen 2019 Odesláno 2. červen 2019 (upraveno) Otazka cd.1 zni, jestli tem mobil mas od zdejsiho opeatora nebo z Ciny pres Ali. V prvem pripade se Ti telefon pres kaben MUSI prilogovat, v druhem pripade se sypanym cajem misto pismenek na nej slapni. Otazka c.2 je jaky pouzivas na PC operacni syste. To o cem pisu funguje na Win 10 Upraveno 2. červen 2019 uživatelem pesastor Citovat
Guest Espero Odesláno 2. červen 2019 Odesláno 2. červen 2019 Mám ho do OI2, používám Windoes 7.na PC. Objeví se mi tam jen 3 jakési soubory. Autrorun, co že jen textový, HiSuite, což je jen jakýsi obrázek a pak HiSuite downloader, o krerém nevím k čemu je, píší, že k organizování Androidu, ale já žádný Android přes počítač organizovat nechci, jen přetahoovat soubory, takže mám pocit, že pak do Čny půjdou data nejen z mobilu, ale i z počítače a já tam tu a tam dělám někdy výpočty pro pracovní použití, což by byl průšvih. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 2. červen 2019 Odesláno 2. červen 2019 V každym připadě se musi do počitače stahnout a nainstalovat ovladač pro Huawei, bez toho to nepojede. Nebo to přetahneš bez kabelu - https://consumer.huawei.com/cz/support/how-to/detail-use-skills/?resourceId=cs-cz00707128 Nebo si nech nastavit Google Fotky a v PC nainstalovat programek Google zalohování, budou se ti fotky synchronizovat sami do PC Citovat
pajik999 Odesláno 2. červen 2019 Odesláno 2. červen 2019 Mám ten samý jako služebák. Po připojení kabelem je třeba zobrazit horní menu telefonu (stažením dolů ) a objeví se toto : A tam je třeba zvolit tlačitko "Fotky".Funguje mi to doma na W10 i v práci na W7.Nic jsem neinstaloval. xSilver ohodnotil 1 Citovat
Guest Espero Odesláno 2. červen 2019 Odesláno 2. červen 2019 (upraveno) Zkusil jsem a tlačítko fotky tam nemám a toto se tam rozhodně neobjeví. Upraveno 2. červen 2019 uživatelem Espero necituj předchozí příspěvek Citovat
Guest Espero Odesláno 2. červen 2019 Odesláno 2. červen 2019 Účet u gůglu mám ale je kvůli aplikaci Waze. Teď jsem ty fotky přes gůgl měl otevřené a jediné čeho jsem dosáhl, že se zobrazily na displaji mobilu. Zítra to zruším, sice zaplatím o2 pokutu 2,5 tisíce, mobil porodám a vrátím se k tlačítkovému, Na tohle fakt nemám čas. Stejně andrid nikdy nebudu používat k internetovému bankovnictví, protože je rizikový a nebezpečný, takže je to jedno. Citovat
pajik999 Odesláno 2. červen 2019 Odesláno 2. červen 2019 Co se teda objeví .." po stažení horního menu" ? Citovat
Guest Espero Odesláno 2. červen 2019 Odesláno 2. červen 2019 Objeví se WIFI, Bluetoth, Datové připojení, Svítilna, Na Výšku, , Poloha, Nerušit, Režim letadlo, Hotspot, Ultra úspora baterie,, a po rozšíření Snímek obrazovky, Komfortní čtení a Převrátit barvy. O fotkách nic., Citovat
Guest Espero Odesláno 2. červen 2019 Odesláno 2. červen 2019 Zálohování a synchronizace nastavené mám od počátku už z obchodu. Citovat
Guest Espero Odesláno 2. červen 2019 Odesláno 2. červen 2019 Teď jsem dosáhl toho, že fotky se přesunuly do nějakého archivu, ale když otevřu archiv, tak tam nejsou, jen nějak z Těch fotek, z toho tlačítka. Je to k zblití. Citovat
pajik999 Odesláno 2. červen 2019 Odesláno 2. červen 2019 Když stáhneš dolů horní menu tak tam máš nahoře vlevo oznámení a to musíš zvolit.Pak tam je zástupci a to je to co se ti zobrazuje ..wifi atd. Citovat
Péťa Odesláno 2. červen 2019 Odesláno 2. červen 2019 @Espero Zkus v prohlížeči na počítači tento odkaz: https://photos.google.com/ Citovat
Guest Espero Odesláno 2. červen 2019 Odesláno 2. červen 2019 Otevřel jsem si manuál, tam se uvádí, že se to musí dělat přes nastavení v nabíjení, že se odklikne nabíjení přes USB a zaklikne přenos dat. Tak jsem to udělal a šlo to. Jenže když chci znovu nabíjet, musím to vrátit do původního stavu, takže fotky za chvíli přisviští z počítače jen co je upravím. Abych pravdu řekl, zkoušel jsem to udělat ještě jednou bez návodu, ale nepovedlo. Je to odporně překombinované. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.