Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Změněno - Anketa Jak umýváte své auto


raspa

Změněno - Anketa Jak umýváte své auto  

  1. 1. Změněno - Anketa Jak umýváte své auto


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

V lete jen kdyz se jede na sraz nebo nejakou oslavu .

Pred zimou poradne i vosk , osetreni skel proti pmlzeni zevnitr a tzv suchy sterac z venku na vsechny okna , a v prubehu zimy tak 2 - 3 podle spiny mycka , jinak nejvetsi problem v interieru vidim vodu pod kobereckem , i kdyz pouzivam noviny na vysuseni je to na jare vzdy katastrova ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mate porad s tim lakem? To auto, kdyz projde myckou pak hur jede? :D Ja ho myju jedenkrat az dvakrat rocne v mycce, ale posledni dobou je u nas casto tchyne a ta to obcas nevydrzi a auta umyje (jako Kurt - vzdycky, kdyz se uspini pri nastupovani, neni tak sikovan, jako ja :D ).

Ani nemam pocit, ze bych spinavym autem pritahoval dopravni kontroly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: raspa

Původně zaslal: aka

sve nijak, cizi myju snazive:D

jejda že bych to dovez do Prahy až tam zas pojedu ?:aut

na me bacha, ja pak chci vetsinou nekam vozit:D:aut

no ty jsi takový povídavý tip , tebe bych klidně vozil :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bagr

Auto umejvám sám, a rád.Myslím, že čisté auto je vizitkou majitele

a jeho vztahu k němu.:super

Co se tejká kartáčú na myčce tak:xvul Vyhozený prachy, matnej lak, odrbaná antena a zrcátka. Pokud autoumyvárka tak jedině ruční.

Přesně tak mám stejný názor :super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr 406 red

Původně zaslal: bagr

Auto umejvám sám, a rád.Myslím, že čisté auto je vizitkou majitele

a jeho vztahu k němu.:super

Co se tejká kartáčú na myčce tak:xvul Vyhozený prachy, matnej lak, odrbaná antena a zrcátka. Pokud autoumyvárka tak jedině ruční.

Přesně tak mám stejný názor :super:super

Asi to bude otázkou priorit, můj čas je zase příliš drahej na to, abych několik hodin ročně ručně šmudlal auto - když je nejhůř, proženu ho myčkou (dneska jsou na každým rohu) a má zas na nějakej čas pokoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ničení laku myčkou jsou mýty a fámy. Samozřejmě není nad důkladné ruční umytí, ale myčka ničí lak jen při častém mytí, třeba každý den (taxikářský auta, auta z půjčovny, apod.). Když tam člověk zajede 1-2x do měsíce, tak něco na laku vidí až za hodně dlouho. A když to budu drhnout nějakou houbou nebo hadrem každý den, výsledek bude za čas stejný jako v té myčce... :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myji auto tak 3x do roka, ručně vapkou, 1x do roka ho navoskuji. Občas se najde nějaký dobrovolník, který mi autíčko umyje ;) Myla bych ho aji častěji, ale ta šílená zelená metalíza přitahuje špínu hrozným způsobem. V létě se na ní drží prach a v zimě, stačí když jednou naprší a hned to vypadá, jak kdybych to rok nemyla :bojim .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...