Jump to content
gogogo

disky

Recommended Posts

Muže mi nekdo poradit s oznacením plechoveho disku

4x108x65 chapu,ale co je 5.0B 13 ET 4.20. jediná 13 je my jasná

dikas,shanim p.disky na mou 205

5,0B je šířka disku...5palců ET13 je lehce řečeno výles/záles kola,prostě jak ti kolo poleze z blatníku,čím menší číslo tím jde kolo víc ven,co číslo to milimetr

ET20 jsou disky z 309 a 106 (možná i z 306), ET 28 měly 205 .. není to generelní.

Čím nižsí ET, tím jakoby by byl disk vylezlejší ven.

Původně zaslal: Crack

5,0B je šířka disku...5palců ET13 je lehce řečeno výles/záles kola,prostě jak ti kolo poleze z blatníku,čím menší číslo tím jde kolo víc ven,co číslo to milimetr

NEMÁ ET13, kdes to sebral? Je tam jasně napsáno ET 20.

no jeden clovek prodava disky z 206 a napsal my tam ET 4.20,že to tak pry ma v technicaku,me se to zda jako blbost a bojim se jak my tam sednou et 20. 4x108x65 5.00B 13 ET 20 gumy 165/70/13 by slo ne?

no, mám ET20 na 205 - sednou dobře, ten můj diesel vypadá na nich jako malej off-road (a taky jím je :) )

Akorát, když vjedu do louže, tak se mi automaticky omyje přední okno - takový update, který většinou ani nechceš.

Asi tak - na 165/70 to bude zvenčí vypadat stejně jako s 185/65. Asi tak.

Procentuální výška na 155 by měla být 75 (při stejném obvodu) - jenže, tenhle rozměr se na potvoru vůbec nedělá.

145 R 13 (jinak 145/80) se dávaly na low-costy - jako Junior apod., v 90. letech přešli na 165/70 R 13.

Dej tam 165/70 R13 (obvod úplně stený jako u 145 R 13), bude to líp sedět a policistům to je jedno - je to klasická Favorití a Feliciová guma za přijatelnou cenu.

no tak jestli je to disk 5,0Bx13 tak 165/70 na ně patří takže bez problémů půjdou..jinak 165/70 pasuje taky na 5,5 palcovy rafek..origo na některé 205 bylo 5,0Bx13 a guma 165/70:roker

5,B x 13 FH mám zapsáno v TP, ale s 145/80 R13 pneu. Takže budu montovat 165/70 a basta :) Když nebudu línej nechám si to i dopsat do TP :D Hoši díky :super

5 palců je skoro 13 cm, 5,5 je skoro 14,5 - to zase takový rozdíl není :)

navíc 5 x 13 J je klasika :) 165/70 a neřešil bych to

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Crack

NEMÁ ET13, kdes to sebral? Je tam jasně napsáno ET 20.

to sem chtěl napsat 13 velikost disku,nevím jak sem to moh takhle zamotat:roll