Guest DD Odesláno 29. září 2006 Odesláno 29. září 2006 Mam to koupit, aneb koupeno . Par exkluzivnich zaberu Rebikova noveho priblizovadla . Omluvte kvalitu fotek, bylo to narychlo . Zaverem dodam, ze jsem v kupatku ujel zhruba 700 metru a je to velmi prijemne svezeni . [upravil dne 29/9/2006 DD] Citovat
aka Odesláno 29. září 2006 Odesláno 29. září 2006 rozhodne prijemne pokoukani, ta se Ti fakt povedla!:super Citovat
Guest MilaS Odesláno 29. září 2006 Odesláno 29. září 2006 Njn pěknej mazlík, tak snad ve čtvrtek na Džbáně na vlastní (voči) že, Marku? Citovat
Guest MilaS Odesláno 29. září 2006 Odesláno 29. září 2006 Jj, já s ním taky mluvil, řikal že prej jako jo. Čéče, z těch fotek to vypadá, že ani ta žlutá barva nevypadá tak blbě, jak jsem si představoval, zdá se to býti docela elegantní. Citovat
Guest DD Odesláno 29. září 2006 Odesláno 29. září 2006 MilaS> Ta zluta je velmi prijemna. Nijak rvava a presto hezci, nez davala skodovka na RSa. Auto je pekne videt z dalky . Citovat
Péťa Odesláno 29. září 2006 Odesláno 29. září 2006 Krásná, gratuluji. Ale nic pro mě - má málo dveří Za kvalitu fotek se stydět nemusíš! Citovat
barenst Odesláno 29. září 2006 Odesláno 29. září 2006 Vypada jako ten model co dostal DODO na Ochozu :-) Citovat
Fusion Odesláno 29. září 2006 Odesláno 29. září 2006 Pěkná, ale osobně tu barvu teda vůbec nemusím Citovat
Rebik Odesláno 29. září 2006 Odesláno 29. září 2006 V6 to je samozřejmě -)) nic jiného by mě neuspokojilo.... Cena je tajemství, až to budu za pár let prodávat, aby kupující neviděl, jak jsem vydělal-))) Citovat
Guest Ludweek Odesláno 29. září 2006 Odesláno 29. září 2006 fotky jsou povedeny a foceny objek jakbysmet sem zvedavej jak to prede DD: je to foceny s filtrem ?? Citovat
Guest DD Odesláno 29. září 2006 Odesláno 29. září 2006 Původně zaslal: Ludweek DD: je to foceny s filtrem ?? Tak tak .. prechodak a posledni dve s difuzakem a zatmavovacim .. jen jsem to chtel vyzkouset . Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.