Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Náhradní díly na mobilní telefony


Recommended Posts

Odesláno

Nevíte někdo jestli se někde prodávají použitý mobily na kusy?

Mám SE K700i s vadným displejem, vím že LCD můžu pořídit za 1300 ale raděj bych sehnal rozbitej tel. s dobrým displejem (utopenej?)...

Odesláno

Nejlepší je zkusit nějaký bazar na webu (v kamenném to nenajdeš), ale vzhledem k cenám mobilů bych na to moc nevsázel.

Někde za Prahou je vrakoviště mobilů (vyhledej si to na mobilserver.cz) - tam by to snad šlo, ale máš to z ruky.

A co pak s tím? To chceš přehodit displej z jedné desky na druhou? U 700i je displej v soklu?

btw: na funkčnost displeje z utopenýho mobilu bych nespoléhal...

[upravil dne 13.9.06 graver]

Odesláno

No nejlepší by byl asi bazar nebo spíš zatavárna, ale co se týče nefunkční telefonů tak nejčastěji jsou tam právě proto že maj nefunkční nebo rozbytej displej.

ale zkus nějakou brněnskou zastavárnu nejlíp někd na cejlu tam je to plný kradenejch telefonů, třeba uspěješ:D

Odesláno
Původně zaslal: graver

Nejlepší je zkusit nějaký bazar na webu (v kamenném to nenajdeš), ale vzhledem k cenám mobilů bych na to moc nevsázel.

Někde za Prahou je vrakoviště mobilů (vyhledej si to na mobilserver.cz) - tam by to snad šlo, ale máš to z ruky.

A co pak s tím? To chceš přehodit displej z jedné desky na druhou? U 700i je displej v soklu?

btw: na funkčnost displeje z utopenýho mobilu bych nespoléhal...

[upravil dne 13.9.06 graver]

vyrazeny mobily zpracovava firma Safina Jesenice u Prahy, ale tam asi tezko pochodi :)

Nejake nahradni dily na telefony jsem kupoval tady nebo tady a na googlu jsem nasel treba tohle

Odesláno

:xvulno, když bude švára ještě párkrát reklamovat ten svůj, tak je velká pravděpodobnost, že ho hodí někde do zdi. Má ho totiž už popáté na reklamaci. Samozřejmě pokaždé něco jiného, takže nemá zatím nárok na novej. A to mu nejdřív vynechal tak dvakrát do měsíce joystick. Tak říká \" mám to v záruce, zajdu si to nechat spravit\". A pravidlo, co tě nesvrbí, neškab. Má novej foťák, software, joystick a mobil se sere a sere čím dál víc, nejde vypnout hovor, pak nejde zapnout hovor, pak nesvítí display....hotovo.

Odesláno
Původně zaslal: Hadra

:xvulno, když bude švára ještě párkrát reklamovat ten svůj, tak je velká pravděpodobnost, že ho hodí někde do zdi. Má ho totiž už popáté na reklamaci. Samozřejmě pokaždé něco jiného, takže nemá zatím nárok na novej. A to mu nejdřív vynechal tak dvakrát do měsíce joystick. Tak říká \" mám to v záruce, zajdu si to nechat spravit\". A pravidlo, co tě nesvrbí, neškab. Má novej foťák, software, joystick a mobil se sere a sere čím dál víc, nejde vypnout hovor, pak nejde zapnout hovor, pak nesvítí display....hotovo.

Co se joysticků týče ták ty se výsíraj asi u všech SE je to standardní problém, :grr ale pokud ho švára už tolikrát reklamoval tak proč si nezažádal o vrácení peněz?:bojim

kamoš si koupil samsunga asi za 10 u t-mobilu, pak ho měl přes rok potom ho 3krát reklamoval a nakonec mu vrátili prachy a koupil si novější a mnohem lepší za mín peněz zase u t-mobilu:D:super

tak na ně:roker:super

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...