Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

třista třicet tři stříbrných stříkaček


Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: minimaxa

hehe, nejsou ta čísla hezká?:potlesk

Jsou.

Ale přiznej se - jak dlouho jsi na to čekal? :D

Guest minimaxa
Odesláno
Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: minimaxa

hehe, nejsou ta čísla hezká?:potlesk

Jsou.

Ale přiznej se - jak dlouho jsi na to čekal? :D

ani minutu, kouknul jsem na to úplně náhodou :aut

Odesláno
Původně zaslal: minimaxa

ani minutu, kouknul jsem na to úplně náhodou :aut

Chápu. Odskočil sis mezi nakládáním hermelínů a utopenců, že? :mrk

Guest minimaxa
Odesláno
Původně zaslal: Kurt

Chápu. Odskočil sis mezi nakládáním hermelínů a utopenců, že? :mrk

těsně vedle:potlesk, mezi štrůdlem a švestkovýma knedlíkama :P

Odesláno
Původně zaslal: minimaxa

Původně zaslal: Kurt

Chápu. Odskočil sis mezi nakládáním hermelínů a utopenců, že? :mrk

těsně vedle:potlesk, mezi štrůdlem a švestkovýma knedlíkama :P

Štrůůůůůdl! A vsadim se, že bude chutnat jako jablečnej závin! ;)

Já jsem si dneska konečně udělal lečo - dlouho jsem se na něj těšil - a bylo (jak jinak:D) výborný! :aut

Odesláno
Původně zaslal: Medvěd

Výborný lečo??????????????????????????????????

NEZNÁM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Čekal jsem ohlas a od takového masožravce, jako jsi Ty, Medvěde, mě ani takovýhle prohlášení nepřekvapí.

Ale fakt bylo .... no, vždyť víš! :D

Odesláno
Původně zaslal: Medvěd

Výborný lečo??????????????????????????????????

NEZNÁM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A jedls někdy lečo z ČERSTVÉ zeleniny (ne sterilované), když ho udělá někdo, kdo umí vařit? ;)

Odesláno

Řekl bych, že spoustě lidí dokázala lečo zcela spolehlivě navždy znechutit školní jídelna... to se pak těžko překonává. Já bych taky ani neochutnal.

Guest minimaxa
Odesláno

Joooo tak lečo jsem dělal teď v tejdnu a samosebou z čerstvý zeleniny. Pak do toho prsknu dvě vajíčka, a to se přežeru tak, že až hekám:mad:

Odesláno
Původně zaslal: Netopýrka

:mad: Garfielde, já takový lečo jedla, a je pravda, že mi vyvolává strašně rychle ....ehm....no prostě je to jako koukat na televizi, ale místo bedny koukáš do mísy :D

Tak tohle je psychika - tedy předpokládám, že jsi přesně ten případ, o kterém se zmiňuje oddie.

Guest minimaxa
Odesláno

Všímáte si, že ať začnem v \"pokecu\" očemkoliv, skončíme \"vždy\" u žrádla:myslim

[upravil dne 20.8.2006 minimaxa]

Odesláno

Kurte, chyba lávky....lečo mojí mámy miluje celá rodina včetně mých kamarádů, je to poctivý, nesterilovaný lečo...a stejně ho nepozřu....o těch z jídelny ani nemluvím....

Trundííí, pošliiiii :D

Odesláno
Původně zaslal: minimaxa

Všímáte si, že ať začnem v \"pokecu\" očemkoliv, skončíme \"vždy\" u žrádla:myslim

[upravil dne 20.8.2006 minimaxa]

No. Páč mám hlad a závidím ti a už předem vím, že tvoje lečo by mi chutnalo. Určitě do něj dáváš i kousíček másla nebo aspoň ramu (kvůli vůni) a kus dobré uzeniny, kde se střídají kousky hodně uzeného se špekem, něco jako trampské cigáro nebo pravý špekáček od solidního výrobce, špek se vypeče a zůstanou výrazně uzené kousíčky a... Vrrrr! A já hubnu a tudíž k večeři piju jen sekt a naložil jsem sušené švestky do whisky The Famous Grouse a už jsem jim musel dolít, protože už půl litru vypily... Budu je večeřet zítra. Ach jo, jak já bych jed... Ale musím to vydržet a zdravím Minimaxu s jeho kuchyní!:papa

Odesláno
Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: minimaxa

Všímáte si, že ať začnem v \"pokecu\" očemkoliv, skončíme \"vždy\" u žrádla:myslim

[upravil dne 20.8.2006 minimaxa]

No. Páč mám hlad a závidím ti a už předem vím, že tvoje lečo by mi chutnalo. Určitě do něj dáváš i kousíček másla nebo aspoň ramu (kvůli vůni) a kus dobré uzeniny, kde se střídají kousky hodně uzeného se špekem, něco jako trampské cigáro nebo pravý špekáček od solidního výrobce, špek se vypeče a zůstanou výrazně uzené kousíčky a... Vrrrr! A já hubnu a tudíž k večeři piju jen sekt a naložil jsem sušené švestky do whisky The Famous Grouse a už jsem jim musel dolít, protože už půl litru vypily... Budu je večeřet zítra. Ach jo, jak já bych jed... Ale musím to vydržet a zdravím Minimaxu s jeho kuchyní!:papa

Tak se přiznám, že Garfildův příspěvek jsem četl tak do 1/3. Pak jsem na to neměl sílu. Musím si to dočíst zítra, až budu po obědě. Teď to prostě nejde. Jak tam popisuje, co by tam všechno mohl Minimaxa dát ......

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...