Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 206+ 1.4i 55kw kfw 2009 rok nestartuje


tomkys

Recommended Posts

Zdravím  mám peugeot 206+ 1.4i 55kw kfw rok 2009 auto nastartuje  měnila se řidiči jednotka,bsm jednotka,čidlo klidové hřídele, čidlo Vačkove  hřídele  a nic nepomohlo diagnostika  (ne jedna) neukazuje žádnou chybu benzín tam jde jiskru to hází už fakt nevím co s tím ani mechanik neví začalo to tak že když se auto zahralo  tak pak nechtělo startovat až třeba po hodině nastartovalo  pak už nechtělo startovat ani za studena nějakou dobu stalo pak mě napadlo to roztáhnout  a auto chytlo když se vypl motor tak auto po zahřátí  startovalo jako nové teď už se nechyta  vůbec napadá prosím někoho co by to ještě mohlo být? Moc děkuji za informace 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než měnit vše, tak by chtělo prvně zjistit, co tomu schází. Tzn. zjistit: Svíčky pálí, palivo vstřikuje?

Diagnostika je original pro PSA? Pokud nepiše žádný chyby a komunikuje jednotka motoru i BSI, tak bývá problém s palivem (čerpadlo), které nelze diagnostikovat u těchto motorů přes diag. Jinak jednotky se nedají jen tak vyměňovat, musí se spárovat nebo vypnout immo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 4. 2023 at 0:11, inoxing napsal:

Než měnit vše, tak by chtělo prvně zjistit, co tomu schází. Tzn. zjistit: Svíčky pálí, palivo vstřikuje?

Diagnostika je original pro PSA? Pokud nepiše žádný chyby a komunikuje jednotka motoru i BSI, tak bývá problém s palivem (čerpadlo), které nelze diagnostikovat u těchto motorů přes diag. Jinak jednotky se nedají jen tak vyměňovat, musí se spárovat nebo vypnout immo.

Mám to u mechanika řídící  jednotku měnil on tak doufám že to udělal jak se má jinak bsm jednotka komunikuje a bsi si nejsem jistý ale myslím si že taky a palivové  čerpadlo taky funguje normálně tlačí benzín při zapnutí klíčků 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes vstřikovací lištu je docela širokej pojem.

Změřit tlak benzínu, nebo vyndat celou lištu a kouknout jestli vstřiky stříkaj při startování. Může bejt špatná pumpa, nebo regulátor tlaku.
Pokud to má tlaky ve válcích, hází to jiskru a stříká to tam benzín tak to musí aspoň zakuckat.

Já bych tomu zkusil dát ochutnat startovací sprej. Pokud by to začalo kuckat, tak bych šel po vstřikování benzínu.

Upraveno uživatelem dracekvo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...