Hadra Odesláno 21. duben 2006 Odesláno 21. duben 2006 viděli jste už toto? . Prej to bylo o 10k, ale nechce se mi dávat 79Kč za SMS Citovat
Gotrek Odesláno 21. duben 2006 Odesláno 21. duben 2006 Je toho na netu víc... Mám obavu, že to až tak neplánované nebylo... Citovat
sager Odesláno 21. duben 2006 Odesláno 21. duben 2006 Původně zaslal: Gotrek Je toho na netu víc... Mám obavu, že to až tak neplánované nebylo... jj presne, je to umyslne, jde o to aby jsi si zaplatil ten vstup, neco jako \"prvni milovani s pritelem online......neznama ukecana na benzince na oral.....atd\" je toho fakt hodne (ta neznama byla pornoherecka:)) Citovat
Hadra Odesláno 21. duben 2006 Autor Odesláno 21. duben 2006 Já si to taky nějak myslím, protože přece nemůže být baba tak vylízaná... Citovat
zoby Odesláno 21. duben 2006 Odesláno 21. duben 2006 taky si myslím, že to amateři nebudou... Citovat
vector Odesláno 21. duben 2006 Odesláno 21. duben 2006 Původně zaslal: Hadra Já si to taky nějak myslím, protože přece nemůže být baba tak vylízaná... Jo chlapče, to ba ses divil. Někdy je ti z toho až na blití. Citovat
Netopýrka Odesláno 21. duben 2006 Odesláno 21. duben 2006 \"......neznama ukecana na benzince na oral.....\" :D:D:D:D:aut:aut:aut:aut:D:D:D:D:D fakt ze zivota.... :D ....no co, kdyz si nekdo chce strkat prsty do buchtika nebo do zadku v metru a pak to za 79 kacek ukazovat na netu, ma na to pravo... ....me to nezajima, takze si za tech 79 kacek dam dneska nejakej dobrej obidecek Citovat
sager Odesláno 21. duben 2006 Odesláno 21. duben 2006 Původně zaslal: Netopýrka \"......neznama ukecana na benzince na oral.....\" :D:D:D:D:aut:aut:aut:aut:D:D:D:D:D fakt ze zivota.... :D ) noooooooooo :-) ....no co, kdyz si nekdo chce strkat prsty do buchtika nebo do zadku v metru a pak to za 79 kacek ukazovat na netu, ma na to pravo... do \"buchtika\"?????tak takhle to pojmenovat, hm jsem jeste neslysel, ale jinak souhlas ....me to nezajima, takze si za tech 79 kacek dam dneska nejakej dobrej obidecek Citovat
sager Odesláno 21. duben 2006 Odesláno 21. duben 2006 pardon jemne jsem to poto....jiste pochopite:-) [upravil dne 21/4/06 sager] Citovat
Béďa Odesláno 21. duben 2006 Odesláno 21. duben 2006 ja nevim je toho fakt plno ale neprijde mi to zrovna normalni jinak Netopyrko preju dobrou chut taky to tak udelam :papa [upravil dne 21/4/06 Béďa] Citovat
Marda106 Odesláno 21. duben 2006 Odesláno 21. duben 2006 no jako uprime receno aby jste se nedivily za 10 tisic kdyz bude solidni drak tak by to udelalo vic lidi a reknu vam to tak treba takova praha je tak velke mesto ze vas asi jen tak nekdo v metru nebude znat... teda osobne bych to udelal jen kdyby s tou sazkou pritlacily vic na pilu za 10tisic bych to neudelal ale kdyby bylo vic tak bych uvazoval penize se vzdycky hodi:D:D:D:D jinak taky jim nedam tech 80kc za sms abych mohl cucet na blbosti co se daji videt v kdejakym klubu a to nekdy i zadarmo.... Citovat
Tornado Odesláno 21. duben 2006 Odesláno 21. duben 2006 To video mam doma. Nekolik mladych sedi v hospode a tak kecaj a jedne holce pak nabidnou 10 tis za to ze se vyslece v metru. Ona neveri do te doby, nez ty prachy vyberou na zastavce metra v bankomatu. No a pak se teda vyslece v tom metru, mezi ostatnima lidma kteri na ni cumi. Pak se oblece a vystoupi z metra. Asi se ji to zdalo za 10 tis malo, tak sama navrhne, ze jim jeste neco ukaze na eskaatorech - tam si zvedne jen sukynku. Nasel jsem to video na jednom foru. Mozna bych jeste nekde nasel link. Je to ale sila, co jsou holky schopny udelat pro prachy... Citovat
Guest Masinka Odesláno 21. duben 2006 Odesláno 21. duben 2006 blbost ta holka je profik, kdo hleda, najde :-) Citovat
Fx Odesláno 23. duben 2006 Odesláno 23. duben 2006 Původně zaslal: Masinka blbost ta holka je profik, kdo hleda, najde :-) Jo, je profik, ale i tak - co ty holky jsou schopny udelat pro prachy podle me plati i na ty profiky - ti to delaji pro prachy rozhodne. Si predstav mit neco takovyho doma - BLEEEEEEEEE Citovat
Marda106 Odesláno 23. duben 2006 Odesláno 23. duben 2006 Původně zaslal: Fx Původně zaslal: Masinka blbost ta holka je profik, kdo hleda, najde :-) Jo, je profik, ale i tak - co ty holky jsou schopny udelat pro prachy podle me plati i na ty profiky - ti to delaji pro prachy rozhodne. Si predstav mit neco takovyho doma - BLEEEEEEEEE Jo tak to mas tezky ty si to nedokazes treba predstavit ale pro ne je to prace jako kazda jina a navic za to maji obrovsky penize takovy co si normalni praci jen tak nevydelas... A navic ono je to o povaze cloveka jsou lidi co proste jim takovy veci nedelaji vubec problemy.... Citovat
Fx Odesláno 23. duben 2006 Odesláno 23. duben 2006 Původně zaslal: Marda106 Jo tak to mas tezky ty si to nedokazes treba predstavit ale pro ne je to prace jako kazda jina a navic za to maji obrovsky penize takovy co si normalni praci jen tak nevydelas... A navic ono je to o povaze cloveka jsou lidi co proste jim takovy veci nedelaji vubec problemy.... O tom žádná, já jenom říkám, že bych nechtěl takovou hérečku doma:myslim Citovat
Kurt Odesláno 23. duben 2006 Odesláno 23. duben 2006 Původně zaslal: Fx O tom žádná, já jenom říkám, že bych nechtěl takovou hérečku doma:myslim Ani na chvilku? Citovat
Marda106 Odesláno 23. duben 2006 Odesláno 23. duben 2006 ani kdyby to bylo za darmo ta chvilka? Citovat
MJSytic Odesláno 25. duben 2006 Odesláno 25. duben 2006 Tak mám to stažený - full verzi a je to wo hovně. Klasický wydlabaný kravky, kterejch je všude jak nasráno. Těžký vybrat hezkou a trošku inteligentní, aby nešla s každým nebo za prachy... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.