Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Gotrek

Je toho na netu víc... Mám obavu, že to až tak neplánované nebylo...

jj presne, je to umyslne, jde o to aby jsi si zaplatil ten vstup, neco jako \"prvni milovani s pritelem online......neznama ukecana na benzince na oral.....atd\" je toho fakt hodne

(ta neznama byla pornoherecka:))

Odesláno
Původně zaslal: Hadra

Já si to taky nějak myslím, protože přece nemůže být baba tak vylízaná...

Jo chlapče, to ba ses divil. Někdy je ti z toho až na blití.

Odesláno

\"......neznama ukecana na benzince na oral.....\"

:D:D:D:D:D:aut:aut:aut:aut:D:D:D:D:D

fakt ze zivota....:D :D :D

....no co, kdyz si nekdo chce strkat prsty do buchtika nebo do zadku v metru a pak to za 79 kacek ukazovat na netu, ma na to pravo...

....me to nezajima, takze si za tech 79 kacek dam dneska nejakej dobrej obidecek :D

Odesláno
Původně zaslal: Netopýrka

\"......neznama ukecana na benzince na oral.....\"

:D:D:D:D:D:aut:aut:aut:aut:D:D:D:D:D

fakt ze zivota....:D :D :D)

noooooooooo :-)

....no co, kdyz si nekdo chce strkat prsty do buchtika nebo do zadku v metru a pak to za 79 kacek ukazovat na netu, ma na to pravo...

do \"buchtika\"?????tak takhle to pojmenovat, hm jsem jeste neslysel, ale jinak souhlas

....me to nezajima, takze si za tech 79 kacek dam dneska nejakej dobrej obidecek :D

:D
Odesláno

no jako uprime receno aby jste se nedivily za 10 tisic kdyz bude solidni drak tak by to udelalo vic lidi a reknu vam to tak treba takova praha je tak velke mesto ze vas asi jen tak nekdo v metru nebude znat... teda osobne bych to udelal jen kdyby s tou sazkou pritlacily vic na pilu za 10tisic bych to neudelal ale kdyby bylo vic tak bych uvazoval penize se vzdycky hodi:D:D:D:D

jinak taky jim nedam tech 80kc za sms abych mohl cucet na blbosti co se daji videt v kdejakym klubu a to nekdy i zadarmo....

Odesláno

To video mam doma. :aut

Nekolik mladych sedi v hospode a tak kecaj a jedne holce pak nabidnou 10 tis za to ze se vyslece v metru. Ona neveri do te doby, nez ty prachy vyberou na zastavce metra v bankomatu. No a pak se teda vyslece v tom metru, mezi ostatnima lidma kteri na ni cumi. Pak se oblece a vystoupi z metra. Asi se ji to zdalo za 10 tis malo, tak sama navrhne, ze jim jeste neco ukaze na eskaatorech - tam si zvedne jen sukynku.

Nasel jsem to video na jednom foru. Mozna bych jeste nekde nasel link.

Je to ale sila, co jsou holky schopny udelat pro prachy... :myslim

Odesláno
Původně zaslal: Masinka

blbost ta holka je profik, kdo hleda, najde :-)

Jo, je profik, ale i tak - co ty holky jsou schopny udelat pro prachy podle me plati i na ty profiky - ti to delaji pro prachy rozhodne. Si predstav mit neco takovyho doma - BLEEEEEEEEE :bojim

Odesláno
Původně zaslal: Fx

Původně zaslal: Masinka

blbost ta holka je profik, kdo hleda, najde :-)

Jo, je profik, ale i tak - co ty holky jsou schopny udelat pro prachy podle me plati i na ty profiky - ti to delaji pro prachy rozhodne. Si predstav mit neco takovyho doma - BLEEEEEEEEE :bojim

Jo tak to mas tezky ty si to nedokazes treba predstavit ale pro ne je to prace jako kazda jina a navic za to maji obrovsky penize takovy co si normalni praci jen tak nevydelas... A navic ono je to o povaze cloveka jsou lidi co proste jim takovy veci nedelaji vubec problemy....

Odesláno
Původně zaslal: Marda106

Jo tak to mas tezky ty si to nedokazes treba predstavit ale pro ne je to prace jako kazda jina a navic za to maji obrovsky penize takovy co si normalni praci jen tak nevydelas... A navic ono je to o povaze cloveka jsou lidi co proste jim takovy veci nedelaji vubec problemy....

O tom žádná, já jenom říkám, že bych nechtěl takovou hérečku doma:myslim

Odesláno
Původně zaslal: Fx

O tom žádná, já jenom říkám, že bych nechtěl takovou hérečku doma:myslim

Ani na chvilku? :D

Odesláno

Tak mám to stažený - full verzi a je to wo hovně. Klasický wydlabaný kravky, kterejch je všude jak nasráno. Těžký vybrat hezkou a trošku inteligentní, aby nešla s každým nebo za prachy...:bojim

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...