Návštěvník Odesláno 9. září 2021 Odesláno 9. září 2021 (upraveno) @PéťaPrávě...hranici máte každý jinou. Proč citace části předchozího příspěvku většině modů nevadí, jen (hlavně) pavelu jako generál striktně maže vše? To, že ho seru, s tím snad? nesouvisí. Upraveno 9. září 2021 uživatelem Návštěvník
Péťa Odesláno 9. září 2021 Odesláno 9. září 2021 Jestli vám to nějak pomůže do statistiky, mám na to stejný názor, jako Pavel.
Hafity Odesláno 9. září 2021 Odesláno 9. září 2021 A máš i stejný názor, že citovat ne, ale zkopírovat ano
Weri 605 Odesláno 9. září 2021 Odesláno 9. září 2021 Víte co mě dokáže nas.... do běla...??? Když mi ňákej č.... nedá přednost... já to ubrzdím zpocená až na pr..... a když na něj zatroubím, tak mě eště vyfakuje, místo toho, aby se chytil za nos, omluvil se, a z chyby se poučil.... Péťa, Pepito a Rikic339 ohodnotil 3
Návštěvník Odesláno 9. září 2021 Odesláno 9. září 2021 (upraveno) Aha, pochopil jsem. Tak byl to původně jen dotaz, pak hodně dřistů kolem a myslím, že ve výsledku o nic nejde. Jestli jde o to abych se omluvil, tak to určitě ne. Umím to a nemám s omluvou problém, nejsem ješitný egoista. Musí být ale důvod Ňákej Č... ještě k tomu... Zajímavé... Upraveno 9. září 2021 uživatelem Návštěvník
Weri 605 Odesláno 9. září 2021 Odesláno 9. září 2021 (upraveno) Byl to jen příměr... ale je vidět, že pochopen správně.... Máme rádi nováčky, kor když jsou do party a je s nima sranda... třeba zrovna jako ty hanys a Petr... taky sem byla nováček... rok 2015... (jojo.. jen 6 let....) a taky sem hamtla do pravidel ... a několikrát, ale diskutovat s Hurvajzem mě fakt nenapadlo.. sklopila sem uši a podřídila se většině..... a myslete si co chcete, ale ta "bible" jak ste pravidla nazvali, z toho tady právě dělá originál a né další fejskuk a mimibazar.... A počkejte za chvíli... až se to nainstaluje... se teprve budete divit... Upraveno 9. září 2021 uživatelem Weri 605 Radek Hurvajz, Pepito, Péťa a 1 další ohodnotil 4
Návštěvník Odesláno 9. září 2021 Odesláno 9. září 2021 (upraveno) Aha, takže diskutovat se může jen s někým. OK. Už se nebudu k ničemu příště vyjadřovat a budu jen poslouchat a posílat členství. Pohoda... Alespoň mi to bylo vysvětleno kam patřím. Celou dobu jsem diskutoval v kamarádském duchu se smajlíky narozdíl od druhé strany (nemyslím samozřejmě např @brixtr atd) a ještě je mi naznačeno, že se mám omluvit a být zticha. Hezký večer... A divím se už teď... Upraveno 9. září 2021 uživatelem Návštěvník
Hafity Odesláno 9. září 2021 Odesláno 9. září 2021 Tato rovnice nemá řešení.... Nebo je to spíš nerovnice Medvěd a brixtr ohodnotil 2
Weri 605 Odesláno 9. září 2021 Odesláno 9. září 2021 Však já to taky nemyslím zle.... eště chvíli a vím, komu Club předám... Péťa ohodnotil 1
brixtr Odesláno 9. září 2021 Odesláno 9. září 2021 @HanysR Tak to mi pls vysvětli, kam teda patříš? Já měl za to že patříš do klubu přátel a fandů značky Peugeot Nemůžeš být tak vztahovačný Kdyby se nikdo už nevyjadřoval tak opravdu nemáme co moderovat já si spíš myslím, že Weri tím jen chtěla říct, že když se vám někdo snaží vysvětlit co a jak a proč děláme(moderátoři) tak by jste to mohli pochopit a ne se dohadovat když stejně budeme mít pravdu my Weri 605, Péťa, Medvěd a 1 další ohodnotil 4
Návštěvník Odesláno 9. září 2021 Odesláno 9. září 2021 Nikdy jsem neměl o něčí práci pochybnosti a přečtěte si první příspěvky. Napsal jsem, že mě to jen zajímá a že se přizpůsobím. Pak už to bylo jen popichování které je z mé strany vždy přátelské. Jiný nebudu. Někdo mě kvůli tomu snese, někdo nenávidí. Já s tím problém nemám. Jen nechápu, co z toho vzniklo. A vztahovačný já fakt nejsem @brixtr Ty máš alespoň nadhled a bereš to s humorem což oceňuji
Hafity Odesláno 9. září 2021 Odesláno 9. září 2021 (upraveno) Necituji, kopíruji: "tak by jste to mohli pochopit a ne se dohadovat když stejně budeme mít pravdu my" To jako fakt? Upraveno 9. září 2021 uživatelem Hafity
Pe.Tr Odesláno 9. září 2021 Odesláno 9. září 2021 před 52 minutami, Weri 605 napsal: Víte co mě dokáže nas.... do běla...??? Když mi ňákej č.... nedá přednost... já to ubrzdím zpocená až na pr..... a když na něj zatroubím, tak mě eště vyfakuje, místo toho, aby se chytil za nos, omluvil se, a z chyby se poučil.... Weri 605 ohodnotil 1
brixtr Odesláno 9. září 2021 Odesláno 9. září 2021 před 3 minutami, HanysR napsal: Ty máš alespoň nadhled a bereš to s humorem což oceňuji Já z celého tohohle vlákna mám upřímně srandu, teda krom návrhu na upgrade na slučování více příspěvků hned za sebou.. to je opravdu dobrý nápad. Tohle vlákno jsem naschvál nemoderoval, aby jste si všimli kam to pak vede, když se nedodržují nastavená pravidla. Tohle vlákno založil Pavel aby vám oddělil tvůj dotaz ohledně citace, a kam to až dospělo? Nemá to tady ani hlavu, ani patu.A ano, i já k tomu přispěl OT
Recommended Posts