Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Citace přímo předchozích příspěvků


Návštěvník

Recommended Posts

Návštěvník

@PéťaPrávě...hranici máte každý jinou.

Proč citace části předchozího příspěvku většině modů nevadí, jen (hlavně) pavelu jako generál striktně maže vše? :myslim

To, že ho seru, s tím snad? nesouvisí.

 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte co mě dokáže nas.... do běla...??? Když mi ňákej č.... nedá přednost... já to ubrzdím zpocená až na pr..... a když na něj zatroubím, tak mě eště vyfakuje, místo toho, aby se chytil za nos, omluvil se, a z chyby se poučil....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Aha, pochopil jsem. Tak byl to původně jen dotaz, pak hodně dřistů kolem a myslím, že ve výsledku o nic nejde. Jestli jde o to abych se omluvil, tak to určitě ne. Umím to a nemám s omluvou problém, nejsem ješitný egoista. Musí být ale důvod :myslim

Ňákej Č... ještě k tomu... 😕 Zajímavé... 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl to jen příměr... ale je vidět, že pochopen správně....

Máme rádi nováčky, kor když jsou do party a je s nima sranda... třeba zrovna jako ty hanys a Petr... taky sem byla nováček... rok 2015... (jojo.. jen 6 let....) a taky sem hamtla do pravidel ... a několikrát, ale diskutovat s Hurvajzem mě fakt nenapadlo.. sklopila sem uši a podřídila se většině..... a myslete si co chcete, ale ta "bible" 😂 jak ste pravidla nazvali, z toho tady právě dělá originál a né další fejskuk a mimibazar....

A počkejte za chvíli... 😂 až se to nainstaluje... 😜 se teprve budete divit... 😅

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Aha, takže diskutovat se může jen s někým. OK. Už se nebudu k ničemu příště vyjadřovat a budu jen poslouchat a posílat členství. Pohoda... Alespoň mi to bylo vysvětleno kam patřím. Celou dobu jsem diskutoval v kamarádském duchu se smajlíky narozdíl od druhé strany (nemyslím samozřejmě např @brixtr atd) a ještě je mi naznačeno, že se mám omluvit a být zticha. 

Hezký večer... 

A divím se už teď... 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HanysR Tak to mi pls vysvětli, kam teda patříš? Já měl za to že patříš do klubu přátel a fandů značky Peugeot :)

Nemůžeš být tak vztahovačný :) Kdyby se nikdo už nevyjadřoval tak opravdu nemáme co moderovat :D já si spíš myslím, že Weri tím jen chtěla říct, že když se vám někdo snaží vysvětlit co a jak a proč děláme(moderátoři) tak by jste to mohli pochopit a ne se dohadovat když stejně budeme mít pravdu my :P 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Nikdy jsem neměl o něčí práci pochybnosti a přečtěte si první příspěvky. Napsal jsem, že mě to jen zajímá a že se přizpůsobím. Pak už to bylo jen popichování které je z mé strany vždy přátelské. Jiný nebudu. Někdo mě kvůli tomu snese, někdo nenávidí. Já s tím problém nemám. Jen nechápu, co z toho vzniklo. 

A vztahovačný já fakt nejsem @brixtr😉🍻 Ty máš alespoň nadhled a bereš to s humorem což oceňuji 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, Weri 605 napsal:

Víte co mě dokáže nas.... do běla...??? Když mi ňákej č.... nedá přednost... já to ubrzdím zpocená až na pr..... a když na něj zatroubím, tak mě eště vyfakuje, místo toho, aby se chytil za nos, omluvil se, a z chyby se poučil....

 

🖕🖕🖕

 

 

😝🤘😘

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, HanysR napsal:

Ty máš alespoň nadhled a bereš to s humorem což oceňuji

Já z celého tohohle vlákna mám upřímně srandu, teda krom návrhu na upgrade na slučování více příspěvků hned za sebou.. to je opravdu dobrý nápad.

Tohle vlákno jsem naschvál nemoderoval, aby jste si všimli kam to pak vede, když se nedodržují nastavená pravidla. Tohle vlákno založil Pavel aby vám oddělil tvůj dotaz ohledně citace, a kam to až dospělo? Nemá to tady ani hlavu, ani patu.A ano, i já k tomu přispěl OT ;) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...