mikicek Odesláno 2. srpen 2021 Odesláno 2. srpen 2021 Ahojte, v sekcii P807 bola podobná téma a tak ma napadlo, že to založím aj tu. Podelme sa spolu so skúsenosťami so spotrebou našich miláčikov v rôznych situáciach. Ja som sa dnes nadránom vrátil z Chorvátska a tu sú moje výsledky (mám blueHDi 1,5 96kW 8EAT): Cesta 75% po diaľnici, tempomat nastavený na 85 km/h. btl.a a radim.1008 ohodnotil 2 Citovat
ozzy56 Odesláno 2. srpen 2021 Odesláno 2. srpen 2021 pokud tu spotřebu bereš s tím přívěsem na foto, tak je ta spotřeba dobrá Citovat
P607Olda Odesláno 3. srpen 2021 Odesláno 3. srpen 2021 Dlouhodobá, 1,5 HDi, EAT8 radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
mikicek Odesláno 3. srpen 2021 Autor Odesláno 3. srpen 2021 před 19 hodinami, ozzy56 napsal: pokud tu spotřebu bereš s tím přívěsem na foto, tak je ta spotřeba dobrá Áno, je to s tým prívesom. Citovat
VojtouNerCZ Odesláno 3. srpen 2021 Odesláno 3. srpen 2021 To je pěkný, za tolik to nedám s mým autem ani bez přívěsu xD Citovat
plonerp Odesláno 10. září 2021 Odesláno 10. září 2021 Po prvních 1300km zatím 5.4 - 1.5 manual Citovat
Fishman Odesláno 19. září 2021 Odesláno 19. září 2021 Prvních 3000 km: celková 6,3 (město/mimo město/dálnice - 40/40/20%), po okrese 5,9 - 2.0 automat. Citovat
doctortom508 Odesláno 19. září 2021 Odesláno 19. září 2021 Mam 2.0 s automatem a spotrebu mam 6,5. Mam to takovej mix asi 50% dalnice, 25% mesto a 25% okresky. Asi by to slo i za min, ale nejezdim na spotrebu. Citovat
jagmann Odesláno 13. březen 2022 Odesláno 13. březen 2022 1.2 Puretech manuál - přes rok do 6l, zima 6,5l GiZMo ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.