Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Neduhy 5008


doctortom508

Recommended Posts

Některé věci fakt neví, natož aby to dali dokupy. Nevím co se bude dít až se tyhle moderní věci žádnou s.át. Když jsem řešil propojení auta s mobilem přes WiFi tak mi tvrdili jen nesmysly a nakonec přiznal, že tomu nikdo moc nerozumí. To je fakt špatně no... 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle jsem asi pred 6 lety dal do servisu 508, ze mi roletka od panaromaticky strechy nezajizdi uplne a mam skviru, kterou mi sviti do oci. Kdybych si blbec precetl navod, tak to nastavim sam. Ale oni to neumeli ani v servisu, den tam auto ladili ;). Ale otvirani nohou se mi stale lepsi. Jinak v salonu, taky smrdlali ze strany na stranu😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Taky se mi celkem dari, uspesnost zase vzrostla. Zato hlidani pred stazkou nebo jak to nazvat je divny, obcas to zarve, at brzdim a ja pritom davno brzdim anejedna se o zadnou krizovou situaci. Jindy stoji auto v odstavnym pruhuna zase hlaska, at brzdim. Nakonec jsem rad, ze nemam adaprivni tempomat, za kterej by se zase vysolilo dost penez a ja to potom vypinak jako asistenta jizdnich pruhu, kterej me obcas rve volant z ruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak dneska po 5000km me zacalo svitit adblue. Jeste 2400km a nenastartuju. Nekoukal jsem jak velka je nadrz na mocovinu, ale u 508 jsem vydrzel s mocovinou 15-20tis km. Sice me to nijak nelimituje, ale prekvapuje. U 508 jsem taky jednou mel mega spotrebu po nejakym jejich tajnym prehrani softu. A kdyz jsem si postezoval, tak pry asi velkou zimou, ktera nebyla. A po garancce to uz bylo zase ok. Prijde mi, ze casto prehravali soft dle jejich uvazeni a auto se pak chovalo vykonove jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Do nádrže by se mělo vejít asi 17 litrů. Nikdo ti ale nepoví kolik l tam bylo z výroby, někdy to není plné, takže si poznamenej stav až dotankuješ a až pak uvidíš jaký bude průběh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zdravím, mám novou 5008 a cca. po 1500 km se mi začalo objevovat jakoby bzučení z oblasti motoru. Když přidám trochu více plynu, objeví se okolo 2000 otáček zmíněné bzučení. Nevíte, co by to u takto nového auta mohlo být? Resp. mám to nějak řešit? Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám take dilema, uvažuji o koupi bud  Peugeot 5008 nebo Toyota Proace Verso. Bojím se u Peugeotu v benzínu objemu 1,2 myslím si že bude muset časem odejít motor nevím třeba se mýlím ale 1,2 a 96 kW mi nejde nějak narozum. Naftu jsem nikdy neměl vím že ve skupině Peugeot na Facebooku si lidé pořád stěžují na naftu. Peugeot 5008 vypadá krásně až na tu rezervu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je smutné, že si lidi na Facebooku pořád stěžují na naftu... ale lidi v normálním světě s naftou normálně jezdí :mrk

A poslední větu už jsem vůbec nepochopil :roll

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak rezerva špinavá je - je prostě pod autem, ale aby byla plná bahna, tak by jsi musel jezdit off road závody.

Co se týká nemožnosti povolit mechanizmus spouštění rezervy, tak když se nezanedbá pravidelná údržba - aspoň 2x ročně (při přezouvání zimní/letní) spustit rezervu, umejt vapkou a promazat lanko, tak se to nemůže podělat... :super

 

20220730_203419.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám rad znacku Peugeot,ale na rovinu...čo čakáte že bude mať dielenske spracovanie ako premiovky? Prečo majú asi francúzske auta takú reputaciu akú majú?No kvôli kvalite spracovania a bezproblemoveho fungovania auta to asi nebude že?Inak 5008 pekné auto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...