Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vůně a osvěžovače do auta


Návštěvník

Recommended Posts

Návštěvník

Jelikož se tu člověk dozví kde co, možná někdo poradí a řekne své zkušenosti. Jaké používat "voňky" do auta? S čím máte nejlepší zkušenosti? Teď jsem nějakou dobu zkoušel California Scents a není to nic extra. Moc intenzivně to nevoní aby to projelo celé auto a o vydrží ani nemluvě. Výrobků na trhu je miliarda, většina však stojí za starou bačkoru. Vůně do ventilace se mi moc používat nechce (tekuté), jednou v létě mi to vypadlo a naleptalo palubku takže bůh ví co to je za sajrajt. 

Díky za jakékoli poznatky :super

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší vůně je z nově "nakrémované" kůže :) Praktikuju to, co 508 mám a na nic lepšího jsem zatím nenarazil :aut Ale co teď frčí Covid, tak je to stejně jedno. Málo kdo má dnes to štěstí, že něco cítí :D 
Jinak se prodávají myslím origo "vonítka" a to údajně funguje moc dobře :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc často ne, snažím se min. 3 x ročně (jaro, léto a podzim). Přes zimu to musí vydržet, nebo to max. vezmu nějakou "rychlopéčí" čistič-impregnátor v jednom, když mám štěstí stát v teplé garáži. Chemii moc neprožívám. Mám, co kde dostanu :D Želva, Sonax, StarBrite, pak něco italskýho apod. Každý voní trochu jinak, ale fungují víceméně stejně. Výhoda je, že je vůně ve spojení s tou kůží taková přirozená a příjemná. Některé vůně do auta doslova praští. Tohle je decentka a to se mi líbí. Ty jo, už se těším na jaro, až budu zase 5hod v kuse gruntovat interiér :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@MJSyticA to se ten sajrajt dá na hadr a prostě leští jo? No budu se muset po něčem podívat, protože mě to taky čeká, musím o tu kůži pečovat. Ta červená bude háklivá a nechci to zanedbat. Jinak souhlas, taky mám na mysli nějakou decentní vůni. Kokosovým, vanilkovým, jahodám a nevím čemu všemu nefandím. To je hrůza. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Všecko to jde do kytek. Kdysi jsem právě používal plechovky California Scents a vonělo to dost a dlouho. Teď o ničem. Asi si pověsím na zrcátko Čabajku a bude. Zase mi ale pořád potečou sliny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Většina těch vůní je fakt o ničem, výdrž mizerná.  V busu jsem vyzkoušel už kde co, je to vždycky na chvíli.. V autě mám tekutou ambi pur ve ventilaci, vůni nevím, ale docela to ujde. Na ty origo Peugeot jsem koukal, ale právě žádnou zkušenost nemám a ani nevím jak voní. Asi budeme muset vyzkoušet..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, HanysR napsal:

A to se ten sajrajt dá na hadr a prostě leští jo? 

Sice je to :xvulale... Záleží, co to je. Ideální je použít nejdříve čistič a potom jí naimpregnovat. Mrkni na YT, tam je toho mraky, jak se to má správně dělat. Já to čistím pomocí jemné molitanové houbičku a utěrky z mikrovlákna. Na štětečky apod moc nejsem, takže nepohrdnu ani rychlořešením od "želvy" 2v1, kdy se to čistí a impregnuje zároveň :) 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@MJSyticDíky za tip. Samozřejmě si to člověk chce usnadnit a zvolit nejlepší poměr práce / výsledek. 

@Petr 3008 Ano, mám to stejně. Kdysi mi nějaký ambi pur vypadl z toho výparníku a na palubce mi to vyžralo flek. Od té doby opatrně. Ale ten Peugeot budeme muset zkusit 🙂👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měla docela dlouho ňákej co sem si myslela, že je reklamní šunt.. 😂 dostala sem to od žáka i s jinejma věcma...

Ale teď sem zjistila, že to asi úplnej šunt nebyl... tuším podle barvy ten oxygen..., ale vonělo to poměrně dlouho.... (je to asi 2 roky) co sem to vyhodila...

https://www.svetbytovychvuni.cz/vune-do-auta-millefiori-milano/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to barevný byl jen kryt... zbytek byl jen plast napuštenej vůní a pak to melo takovej ten klasickej úchyt do větráku... žádný náplně...

Líbilo se mi, že to bylo takový nenápadný, celý to mohlo bejt možná 6x2.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...