Tymros Odesláno 26. červenec 2020 Odesláno 26. červenec 2020 Ahojte, na parkovišti mě chlápek najel do auta a praskly mě úchyty předního levého světla. Myslím, že se dá koupit opravná sada držáků, mohl by se prosím někdo podívat do service boxu a zjistit jestli se prodávají a kolik stojí? Díky. Citovat
jarokare Odesláno 27. červenec 2020 Odesláno 27. červenec 2020 (upraveno) Prodává a stojí necelých 1800,- Kaček Vyměnil bych světlo , když je to poj. událost Upraveno 27. červenec 2020 uživatelem jarokare Milan+ ohodnotil 1 Citovat
Pe.Tr Odesláno 27. červenec 2020 Odesláno 27. červenec 2020 no bacha , dneska pojištovny tlačí měnit hlavně jen ty opr sady . Citovat
Tymros Odesláno 27. červenec 2020 Autor Odesláno 27. červenec 2020 To je slušná palba za držáky, slušně to zdražili, před 4 roky to stálo kolem 700,- Citovat
vodník Odesláno 17. srpen 2020 Odesláno 17. srpen 2020 Ahoj, mám stejný problém na obou stranách. Repliky asi neexistují, všude jsou pouze origo díly za zmiňovaných téměř 1800,- (Kolega na Fábii to kupoval doslova za 10-ti koruny....) Nenašli jste to náhodou někde za nižší "lidskou" cenu? Citovat
vodník Odesláno 24. srpen 2020 Odesláno 24. srpen 2020 Zdar, nikdo nic? Sehnal jsem akorát pravou sadu za 1000,- ve výprodeji skladu. Levou bohužel už neměli. Nemáte náhodou někdo 3D model těch držáků? To se mi taky nepovedlo objevit. Ale mohl bych je pak vytisknout Citovat
Tymros Odesláno 25. srpen 2020 Autor Odesláno 25. srpen 2020 Ahoj, nakonec sem to zpravil s kámošem, dali sme tam malou výztuhu a zalepili tavnou pistolí a drží to dobře. Citovat
vodník Odesláno 10. září 2020 Odesláno 10. září 2020 Tak přední držák mám namodelovaný. Teď dělám na tom horním Péťa ohodnotil 1 Citovat
Petrikj Odesláno 23. září 2020 Odesláno 23. září 2020 Existuje opravná sada i na světlo kupé? Nebo jsou držáky stejné? Díky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.