bigicek Odesláno 15. březen 2006 Autor Odesláno 15. březen 2006 Jako ten rozdíl mezi 0W-40 a 5W-40 není podle mně poznat. Spíš je poznat když natankuješ u Schellu V-Power. Jak jsem psal tak hlavně za studena a je ten motor nádherně tichounkej a krásně táhne, je to fakt poznet. Ale pokud tam liješ 0 nebo 5 tak oba to jsou velice kvalitní oleje, takže tam bych rozdíl neviděl. Citovat
lamancha Odesláno 15. březen 2006 Odesláno 15. březen 2006 No koukam ,z e je nas tady 122 clenu s 307 a stezuje si nas tak 5-7, to neni zase tak spatne:roker Citovat
bigicek Odesláno 15. březen 2006 Autor Odesláno 15. březen 2006 Myslím že nás stěžovatelů bude víc Citovat
Hnidopich Odesláno 16. březen 2006 Odesláno 16. březen 2006 To asi ano, ale v tomto pomeru clenu a stiznosti je to stejny u kazdeho auta. Zjistoval jsem cetnost zavad u me vysnene P407 a byl jsem mile prekvapen, ze skoro zadne nejsou . Uvidime, ale asi do ni pujdu . Citovat
Smolik Odesláno 20. březen 2006 Odesláno 20. březen 2006 ještě já ještě já ¨ Já si stěžuji taky ale miluju ho Citovat
bigicek Odesláno 21. březen 2006 Autor Odesláno 21. březen 2006 Tak se to zase všechno zes*al*!! Už zase blbne CD měnič, páčky pod volantem, světla se zase aktivují samy. fakt mě z toho ..... Citovat
123ps Odesláno 21. březen 2006 Odesláno 21. březen 2006 Pokud ti na tom 13.3. dělali servis, který jsi musel zacvakat, by? to bylo jen přehrání sw, tak bys měl uplatnit záruku. I na provedené servisní práce by mělo být alespoň 3 měsíce. Podívej se do obchodních podmínek na zadní straně faktury, nebo do přílohy. Citovat
bancroft Odesláno 21. březen 2006 Odesláno 21. březen 2006 2 hnidopich no já sice p407 nesleduju, ale bráchanec má 407 v nejvyšší výbavě, 3.0 šestiválec a teď s tím stál po půl roce kdovíjak dlouho v servisu - jelo to na pět válců a objednávali mu řídicí jednotku. Tak jsem si říkal že proti 307 to asi až tak kvalitativní rozdíl nebude! Citovat
speedONE Odesláno 21. březen 2006 Odesláno 21. březen 2006 i kdyz toho tady bylo napsano o zavadach 407 hrstka, zacina mne marit v zadech, dostavam koprivku a moli mne bricho! Predstava, ze budu jeste mesic cekat na novou 407SW s motorem V6, maximalni vybavou a cenou pres 1.1milionu A ONO TO AUTO BUDE PORUCHOVY, mne pekne stve! Ze ja vul jsem nesel do toho Subaru Outback 3.0... predstava, ze mne nove auto v zaruce bude skitat na 5 valcu misto 6ti, ze se bude muset prehrava software, aby to vubec jelo, ze mi mysi budou zrat hlukovou izolaci u motoru, ktere jim pry chutna, ze mi po 30tisicich se prestane zatahovat tapecirung panoramaticke strechy, nepudou mi prehravat CD, kdyz jsem si priplatil za JBL, ze s tim auto bude jakykoliv problem za tu cenu, to je neco, co mne DESI a priserne stve. Citovat
123ps Odesláno 21. březen 2006 Odesláno 21. březen 2006 Neřeš to a těš se na super káru. Nic se nejí tak horký, jak se uvaří. Citovat
Hnidopich Odesláno 21. březen 2006 Odesláno 21. březen 2006 Proc stahovat kalhoty, kdyz je vyprask daleko. [upravil dne 21.3.06 Hnidopich] Citovat
LubošK Odesláno 21. březen 2006 Odesláno 21. březen 2006 ... ale alespoň ta 1.6 HDi v našem Pažoutovi mi dělá čím dál tím větší radost. Kupoval jsem to sice po faceliftu (odkdy prý tam už vše elektrické dělá Bosch), za 0,5 \"mega\"... ale jestli mě to někde nechá ve štychu, tak sorry, ale příště si třeba připlatíme (i s naším klukem a nastávajícími dvojčaty) třeba za tu Toyotu Corollu Verso. Jenže na tu žádné takové rozumné slevy (jako třeba na VW Tourana, Forda Mondeo etc) nebyly... Citovat
bigicek Odesláno 22. březen 2006 Autor Odesláno 22. březen 2006 To já jsem si všiml, že tam mám taky něco od Bosche, ale jelikož je to rok 2003 tak to asi nebude ale všechno...bohužel. Jinak jsem zase dneska volal do servisu a tak jsem zase objednaný. Tak uvidím jak to dopadne a určitě napíšu. Proč takové slevy??? Protože by to asi nikdo za normalni penize už nekoupil!!! Jinak to autíčko mám pořád rád...i když tak zlobí Citovat
307Red Odesláno 28. březen 2006 Odesláno 28. březen 2006 Původně zaslal: BIGI Tak mně přehráli ten software a už to nezlobí. Dřív blbli páčky pod volantem, cd měnič a zamykání. Prostě to dělalo Cirkus Humberto. Ale jelikož je to už po záruce, tak to chtěli samozřejmně zaplatit. Je to sice logický, ale jak člověk ovlivním, že nějaká banda GALSKEJCH ČESNEKOSMARAĎOŠŮ, vyrobili nějakej šmejd. To by mně zajímalo, kdybych jel po dálnici a ten jejich \"software\" se zbláznil a způsobil bych nehodu či zabil pár lidí, co by na to řekli. \"Zase by od toho dali ruce pryč nebo? už to bylo po záruce.\" My nic my muzikanti. Jde sice o pár stovek, který mě samozřejmně nezabijou, ale to je poslední dobou korunka ke korunce a pořád se to sčítá, co do toho auta vrážím. Ještě že naštěstí setrvák, 5-té dveře, drkocání palubovky, čidlo oleje a jiné \"blbůstky\" byly vyměněny v záruce. Vím že vypadám naštvaně, ale už mě to nebaví pořád si brát dovolenou a jezdit do servisu, když se něco po**re!! Těm, kdo ho vyrobili, bych nechal usekat ruky!!! Za trest a za to jak to odflákly!! Jinak je to ale moooooc krásné autíčko!!!! Citovat
speedONE Odesláno 14. duben 2006 Odesláno 14. duben 2006 Ja muze auto kakat? To se muze leda pos... A Paužiti se proste ser... A to ne malo. A proto, že to nejsou žádná levná auta, je to docela hazard vlastnit plechovku Peugeot, ve které je sice patrný pokus o kvalitu, le jaksi romanským způsobem opomenuto, že je třeb věci dothovat dokonce, jako to umí Němci, nebo Japonci... No More Peugeot. PS: v Americe je take neprodvají a asi moc dobře vědí proč... Citovat
jarinek Odesláno 15. duben 2006 Odesláno 15. duben 2006 Původně zaslal: speedONE ...........PS: v Americe je take neprodvají a asi moc dobře vědí proč... Tak na tom něco bude, když se TO neprodává v américe....... Citovat
bigicek Odesláno 16. duben 2006 Autor Odesláno 16. duben 2006 Tak jsem s tím byl opět v Servise, kde mi po diagnostice řekli, že asi ty závady budou oddělené. Pro připomenutí mě blbnou SVĚTLA - samo se aktivuje ta automatická aktivace. Blbne Cd měnič a ovladač pod volantem na rádio tak si hraje na hrdinu - nejde přepnout na CD!! Taky zamykaní na palubovce občas jde jenom zamknou a ne odemknout . Bylo mi zděleno, že je to na výměnu BSI a CD měniče a páček pod volantem, ktere jelikož je to s ESP stojí moc. Takže bych vyplázl 30 000, ale bohužel prý není zaručen výsledek, nebo? se ještě s tímto typem závady neshledali - jako s touto kombinaci a prý dávali požadavek i na centralu Peugeot. Přehrání softwaru bohužel nepomohlo. Takže nevim nevim, asi to budu muset přežít nebo? 30 papíru je 30 papírů a abych je vyplázl za to, že to pak třeba taky nepujde - NO MORE!!!!! Citovat
lamancha Odesláno 16. duben 2006 Odesláno 16. duben 2006 ale chlapi - trochu optimizmu - vzdyt je to krasne auto a na ten pocet clenu zase tolik stiznosti neni:super Citovat
P607Olda Odesláno 16. duben 2006 Odesláno 16. duben 2006 Původně zaslal: speedONE Zasláno 21.3.06 v 16:24 objednany 407SW V6, max vybava i kdyz toho tady bylo napsano o zavadach 407 hrstka, zacina mne marit v zadech, dostavam koprivku a moli mne bricho! Predstava, ze budu jeste mesic cekat na novou 407SW s motorem V6, maximalni vybavou a cenou pres 1.1milionu A ONO TO AUTO BUDE PORUCHOVY, mne pekne stve! Ze ja vul jsem nesel do toho Subaru Outback 3.0... predstava, ze mne nove auto v zaruce bude skitat na 5 valcu misto 6ti, ze se bude muset prehrava software, aby to vubec jelo, ze mi mysi budou zrat hlukovou izolaci u motoru, ktere jim pry chutna, ze mi po 30tisicich se prestane zatahovat tapecirung panoramaticke strechy, nepudou mi prehravat CD, kdyz jsem si priplatil za JBL, ze s tim auto bude jakykoliv problem za tu cenu, to je neco, co mne DESI a priserne stve. Cituji, protoze tento prispevek je dale rozvinut viz 16.4.06 [upravil dne 16.4.06 P607Olda] Citovat
lamancha Odesláno 17. duben 2006 Odesláno 17. duben 2006 2P607Olda: jsem asi na IQ minimu, ale nejak nerozumim co chtel basnik timhle rict. Treba to pomine:( Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.