Jump to content
Drakoxp

Je nutný mirrorlink?

Recommended Posts

Ahoj všem,  uvažuji o koupi nové 2008. Chtěl bych při jízdě poslouchat hudbu co mám v mobilu nebo si ji pouštím přes spotifiy,  ale nevím, zda mi na to stačí základní rádio nebo je třeba připlatit asi 6 000,- Kč za mirrorlink, což je celkem dost. Díky. 

Edited by Drakoxp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj!

Jest-li chceš, tak těch 6tKč rozhodně investuj. Nejde jenom o funkci MirrorLink, ale u nové 2008 i o Android Auto a Car Play. Jest-li si průměrný uživatel mobilního telefonu, pak jistě oceníš možnost přes mobil navigovat a přitom mít informace zobrazené na palubním displeji .

Je pravda, že možnosti nastavení audia je v těchto Peugeotech dosti strohá, výšky, basy, Loudnes a pak prostorové nastavení, rozvážení, které dělá hrozně moc.

Dále při nekvalitním přenosu zvuku přes bluetooth lze v servisu tento přenos znovu kalibrovat, problémy s kalibrací jsou někdy po upgradu firmwaru Smegu svépomocí, pak je také nutné znovu provést kalibraci. Osobně mám přenos zvuku - telefonát, navigace, hudba naprosto čistý a subjektivně kvalitní.

Mára

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mňa mirrorlink (resp. v mojom prípade apple carplay) určite ano. Používam spotify na hudbu a takto viem zobraziť aplikáciu na obrazovke auta, nemusím sahať na mobil. A čo je uplne naj je navigácia waze na obrazovke auta. Ušetril som 800€ za vstavanú navi v 3008 a mám možnosť výberu navi v mobile (waze, sygic, google mapy, apple mapy) takže určite si treba priplatiť za mirrorlink, nieje to taký velký doplatok a má to praktické využitie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...