Jump to content
perito

Články a videa Rifter

Recommended Posts

líbí se mi třeba, že se vrátili k velmi lehce vyměnitelnému spodnímu otočnému čepu na přední nápravě--ramenu :super

další test  https://autozine.cz/peugeot-rifter-long-gt-line-1-5-bluehdi-eat-8-univerzalnosti-a-prakticnosti-nesetri/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Edited by ozzy56

před 4 hodinami, BedaTr napsal:

Tak příprava na zimu hotová... Vosk a keramika na autě ale je to hrozná krabice celá sobota v pr.... 😂😂😂😂

Je to fešák...ta barva je top 😘.....mám objednáno v tom samém provedení. Ale to bude stejně až po novém roce......🤗

Edited by brixtr
odstraněn obrázek z citace

Zdravím. Chápu, že většina lidí co se ve vláknech kotlem Riftera pohybujete jsou noví uživatelé a zažíiváte jakousi eufórii z nového vozu, ale fórum má určitá pravidla, která by bylo dobré dodržovat. Neustálé citace přímo předchozích příspěvků a citace s fotkami, pravděpodobně přidává moderátorům praci a vlákna jsou velmi nepřehledná. Sorry za :xvul 

@BedaTr Tak jsem se na to koukal a ten vosk vypadá parádně - používáš pro tmavou, nebo světlou barvu karoserie?? Našel jsem ho celkem za dobrou cenu TADY. Pokud je to on, tak ihned objednávám a ještě před prodejem ho natáhnu na Touránka, aby prokouknul 😉 

A co máš nalepené na zadní nakládací hraně?

Mám ten světlej z předchozího auta je to jedno jen to podle barvy zakrejvá hologramy v laku... Na hraně mám texturovanou vinylovou folii...A ten vosk to neni on...Přikládam foto

56C76B0F-8D6B-4E0D-B7FE-98F144794E5E.png

DD794229-B230-4985-AFCB-CB456174FD9E.png

Díky, už jsem to našel. A houbičku jsi používal dodanou, nebo nějakou jinou? Četl jsem si o tom vosku někde diskuzi, ale nejsem zběhlý v tom "pulírovacím" slangu ... tak mi není jasný, co ty kluci používali :) 

A tu fólii máš z reklamky, nebo někde koupenou??

Edited by Packy