perito Posted May 6, 2019 Posted May 6, 2019 (edited) Kdo z vás čeká na nové auto anebo hodlá zrovna objednávat, jakou vám oznámil prodejce dodací lhůtu? Nejprve to vypadalo na září/říjen, ale nyní snad i na začátek 2020... Jaké máte zprávy? Příspěvky a strany tématu naskakují, níže je souhrn dat co zatím víme: (kdo - specifikace, barva - datum objednání - slíbený termín - skutečně dodáno - doba dodání) alt - GT Line 1.5, Long, Cuprite - 10.5.2019 - 30.8.2019 - obj zrušena BedaTr - GT Line 1.2 MAN6, Cuprite - leden 2019 - ? - 29.4.2019 - 4 měsíce Bozza - 1.5 EAT8, Long - konec ledna 2019 - 20.5.2019 - 20.9.2019 - 9 měsíců Carolinho - Allure 1.2 MAN6, Long, Cuprite - 10.6.2019 - 10.10.2019 - 7.9.2019 - 3 měsíce Filian - Allure 1.2 EAT8, Long, Banquise - 13.12.2019 - 31.8.2020 - ? havran400 - GT Line 1.2, Cuprite - 1/2 února 2019 - ? - konec května 2019 - 3,5 měsíce Horst_Porost - GT Line 1.5 MAN6, Cuprite - 15.10.2019 - ? - 18.02.2020 - 4 měsíce jiress - GT Line 1.5 MAN6 - listopad 2018 - ? - únor 2019 - 3 měsíce Kayman171- GT Line 1.2 EAT8 - 30.8.2019 - pros/leden 2020 - 16.1.2020 - 4,5 měsíce Lukypa - GT Line 1.5 EAT8, Cuprite - 15.1.2019 - ? - 11.6.2019 - 5 měsíců Martin-ant - GT Line 1.2, Platinium - 30.5.2019 - 26.9.2019 - 15.10.2019 - 4,5 měsíce Matype 73 - Allure 1.5/75 kW, Long - 17.2.2019 - ? - 1.11.2019 - 8,5 měsíce Megi - GT Line 1.2, Long, Cuprite - 24.4.2019 - 1/2 září 2019 - 19.8.2019 - 4 měsíce milanvavru - GT Line 1.5 EAT8, Long - 8.2.2019 - konec května 2019 - 8.8.2019 - 6 měsíců Monica.cb - Allure 1.2, Platinium - 7.5.2019 - 31.8.2019 - obj zrušena myomer - Allure 1.5 MAN6, Long, Cuprite - 6.2.2019 - ? - 6.8.2019 - 6 měsíců nirum - GT Line 1.2 EAT8, Banquise - 2.9.2019 - konec dubbna 2020 - 12.3.2020 - 6 měsíců Packy - Allure 1.2 MAN6, Cuprite - 14.3.2019 - konec září 2019 - 15.10.2019 - 7 měsíců pegas27 - GT Line 1.5, Long - 15.5.2019 - únor 2020 - ? perito - GT Line 1.5 EAT8, Platinium - 13.5.2019 - 31.10.2019 - 20.8.2019 - 3 měsíce petrkaspi - GT Line 1.5 MAN6, Long, Cuprite - 4.9.2019 - únor 2020 - 15.1.2020 - 4 měsíce Pmsgcz - GT Line 1.2 MAN6, Long - 15.4.2019 - 30.6.2019 - 20.6.2019 - 2 měsíce Qwinak - GT Line 1.5 EAT8, Long, Cuprite - 8.10.2019 - 8.7.2020 - 13.3.2020 - 5 měsíců radous007 - GT Line EAT8, Long - 14.3.2019 - 30.10.2019 - 20.11.2019 - 8 měsíců Regis1980 - Allure 1.2 EAT8, Long - 8.7.2019 - květen 2020 - 22.11.2019 - 4,5 měsíce Rifter - 1.2 - 3.5.2019 - srpen 2019 - ? taitauri - GT Line 1.5 EAT8, Long - 18.9.2019 - květen 2020 - ? Vajaj - GT Line 1.5 EAT8, Banquise - 4.12.2019 - 15.5.2020 - 11.3.2020 - 4 měsíce Wilda - GT Line 1.5 EAT8 - 1/2 ledna 2019 - ? - 8.11.2019 - 10 měsíců Edited March 21, 2020 by perito Packy 1 Quote
Tzam Posted May 7, 2019 Posted May 7, 2019 Jestli tě to uklidní, mám sice objednané Combo 16.4. Ve smlouvě mám dodaní až 15.11. ale prodejce si myslí dle předchozích zkušeností, že by mohl být koncem srpna. Quote
Packy Posted May 9, 2019 Posted May 9, 2019 Ahoj - já objednával v půlce března a bylo mi řečeno že 4 až 5 měsíců. Ve smlouvě mám konec září. Quote
Tzam Posted May 9, 2019 Posted May 9, 2019 (edited) Jak píšu 16.4.2019 Edited May 9, 2019 by Péťa Necituj předchozí příspěvek Quote
Packy Posted May 9, 2019 Posted May 9, 2019 Když jsem auto objednával, tak mi dealer říkal, že za nějakou dobu je v systému vidět postup výroby auta - když tam uvidí VIN, že je ve výrobě a když i číslo motoru, tak je hotové - pak 2 až 3 týdny, než ho dovezou do ČR. Dneska jsem mu volal, jestli je už v systému něco vidět a řekl mi, že se ty objednávky v systému objeví za cca 2.5 měsíce (já mám teď měsíc a 3/4) ... ale že pak je to už celkem rychlý. Taky jsem se ho ptal na dodávky až po novém roce, ale to říkal že je nějaký non-sense ... Quote
perito Posted May 13, 2019 Author Posted May 13, 2019 (edited) Packy: Objednáno 13.5. (GT Line s EAT8) s termínem do konce října, ale myslím, že bude spíš listopad/prosinec... Prý je na čekání nejhorší kombinace: GT Line a automat... většina lidí objednává GT Line a celkově Peugeot do všech modelů nemá dost převodovek EAT8 od Aisinu Edited May 13, 2019 by perito Quote
Wilda Posted May 13, 2019 Posted May 13, 2019 (edited) Já objednal to samé už v půlce ledna a zatím ještě ani nezačala výroba,myslím že letos se asi nedočkáš … tipuji tak únor 2020??? Edited May 13, 2019 by Péťa Necituj předchozí příspěvek Quote
perito Posted May 13, 2019 Author Posted May 13, 2019 Taky možný, no Hlavně, že jsem to stihl teď, jak se odbude testování v rámci Roadshow, bude o dost hůř, myslím... Charlie 1 1 Quote
Wilda Posted May 13, 2019 Posted May 13, 2019 Přesně tak ,taky jsem rád že jsem se rozhodl a objednal,hold musíme čekat.... Quote
perito Posted May 13, 2019 Author Posted May 13, 2019 (edited) Jako asi benzín v manuálu, ideálně v Activu by byl dost brzo... By mě zajímal původ toho velkého zájmu o Rifter, obecně... Edited May 13, 2019 by perito Quote
ozzy56 Posted May 13, 2019 Posted May 13, 2019 že by těch MPV už tak moc nezbývalo, když všichni jedou SUV?? že by prostě kvalitní auto za relativně malý peníz?? Quote
Packy Posted May 13, 2019 Posted May 13, 2019 No pokud budu brát sebe jako modelový příklad - preferuji auta MPV (rodina, prostor, variabilita). Vývoj v oblasti MPV sleduji pár let - intenzivně poslední rok s úmyslem koupit nové MPV. Podle mě je Rifter něco jako spása z nebes (spolu s Berlingem a Opel Active). Nový vítr do kategorie MPV za velmi slušný peníz. Podle mě hodně lidí, kteří si kupují nové MPV bude volit jednoho ze tří bratrů - tak jako já Auta od koncernu (VW) jsou taky parádní - ale cena je minimálně o 300K výše ... Prošel jsem hodně recenzí - českých i zahraničních, zkouknul hromady video-recenzí na Youtube a výsledek? Všichni to auto velmi chválí. Všude se o Rifteru píše jako o dobré volbě cena/výkon/design. Proto se nedivím, že je o to auto takový zájem. Pravda, že za poslední 2 měsíce jsem Riftery potkal jen dva (jeden má Česká televize), ale zato jsem potkal hodně Ctroenů Berlingo (bratrů Riftera) ... ale jelikož všichni čekáme, tak až se dočkáme, tak se to na silnicích zahustí :)) ozzy56 and perito 2 Quote
Pmsgcz Posted May 13, 2019 Posted May 13, 2019 (edited) Já jsem objednával 15.4 Long, benzín 1.2, manual, GT Line + nějaké drobnosti a auto by se mělo vyrábět v druhé polovině května a ve smlouvě mám do 30.6 ........ ale taky sem narazil na dealera který už měl objednávku danou a jen ji upravil dle našeho požadavku. Tak snad to vyjde. Edited May 13, 2019 by Pmsgcz Quote
Vena garážmistr Posted May 16, 2019 Posted May 16, 2019 Včera jsem telefonoval s člověkem od Domanského který se mě ptal na dojmy z ED a tvrdil mi že na Riftera Long v naftě teď dávají 9 měsíců a když je k dispozici za 7 měsíců tak je to milé překvapení. radim.1008 1 Quote
celda1970 Posted May 17, 2019 Posted May 17, 2019 9 měsíců na auto....no to mi ho vyhul gumovou hadicí.... vše co je nad max tři měsíce je tragédie.... Quote
celda1970 Posted May 17, 2019 Posted May 17, 2019 Nechápu potom proč vyrábí na sklady tuny základní 1.2 active když to stejně nikdo normální nechce.... Charlie 1 1 Quote
ozzy56 Posted May 17, 2019 Posted May 17, 2019 před 2 hodinami, celda1970 napsal: 9 měsíců na auto....no to mi ho vyhul gumovou hadicí.... vše co je nad max tři měsíce je tragédie.... Rifter se blíží k Ferrari, Lamborghini, Lotus, Bentley atd., tam se taky na dodání auta dlouho čeká Péťa 1 Quote
Pmsgcz Posted May 17, 2019 Posted May 17, 2019 Chlapci fakt mi neděláte radost, já s tím červnem počítal. Stará 306 mele z posledního a navic ji končí technická. Musim věřit Quote
Wilda Posted May 17, 2019 Posted May 17, 2019 Ja se tešil že v červenci pojedu na dovču už v novém a zatim to vypada že to nebude pravda.... Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.