Mizlerek007 Posted April 3, 2019 Posted April 3, 2019 (edited) No tak je to tu zase od začátku. Někteří už vědí co jsem pořídil za pí*ovinu nicméně spoustu z Vás "bláznů" znám osobně takže celkově ke klubu mám vztah už jen kvůli 11 letům s peugeotem, takže založím vlákno pro neŽepota. Takže k věci. Nový kočár jest? Škoda Octavia 2 Combi RS 125kw "PD" r.v. 10/2006, najeto 220tis km, původ Německo, u nás jsem 2 majitel, celkově třetí, kompletní historie DE i CZ. Výbava: výhřev sedaček, dešťák a světelný senzor, 6x airbag, living a coming home, xenony, Maxidot, navi Nexus, asistent rozjezdu do kopce, digi 2 zonovka, park. asistent, el. okna, el. zrcátka s výhřevem, tempomat, ESP, ASR, klimatizovaná loketní opěrka a přihrádka před spolujezdcem, osvětlení nástupního prostoru v zrcátkách, sunset, samozatmavovací vnější a vnitřní zrcátka, snímače tlaku v pneumatikách, uzavření a otevření oken na dálku, automatické uzavření oken za deště a nějaký bejkárny.) Úpravy které už na autě od koupě proběhly: stropní světlo Superb s CAT Vision klíč alá Octavia 3 řadící páka O3 RS ovladač osvětlení s chrom dekorem ala Superb osvětlení nástupního prostoru s nápisem Škoda krátká anténa ze Škoda Rapid osvětlení nohou ala Superb/Passat CC předělání osvětlení interiéru ze zelené na studenou bílou pružiny -35mm originál alu ZENITH r18 nové znaky osvětlení klik L&K předělaní budíku na FL verzi (2009-2013) plynová vzpěra přední kapoty výměna BSG za 30 bit (původní byla 21bit) V plánu ještě je: zkosený volant O3 RS s doděláním MF předělání páček blinkrů a stěračů na verzi z O3 ovládání klimatizace z O3/S3 výměna Nexuse za Columbus nebo RCD330/360 FL zpětná zrcátka se sklápěním dodělání předního parkovacího asistenta dodělání PLA (Parkovací asistent) zadní loketní opěrka ze Superb 2 s držákem nápojů alu kola r19 (Sirius, Vega, BBS) Sedačky alá O3 RS Edited April 14, 2020 by Mizlerek007 brixtr and Moral3z 2 Quote
Guest StibTo Posted April 3, 2019 Posted April 3, 2019 No tak vidíš že jsi se nechal přesvědčit k založení vlákna Quote
radim.1008 Posted April 3, 2019 Posted April 3, 2019 (edited) Švagr má též 125kW PD. Červenou na 18kách, sedačky má myslím naopak. Světlý komplet střed a boky černý. Ale on s tím stejně skoro nejezdí. Takže až provedeš všechny ty plány, tak tipuju, že to půjde z baráku a koupíš 508SW GT. Edited April 3, 2019 by radim.1008 Quote
misho.1709 Posted April 3, 2019 Posted April 3, 2019 Ani tu nezostane kameň na kameni... Nech slúži a teším sa na príspevky s úpravami Quote
brutall Posted April 4, 2019 Posted April 4, 2019 Šel jsi cíleně po tomto motoru (autu) nebo výhodná koupě? Quote
Charlie 1 Posted April 4, 2019 Posted April 4, 2019 Gratuluji,myslel jsem že chceš jít do Octavie3 nebo Superba2? Quote
Mizlerek007 Posted April 4, 2019 Author Posted April 4, 2019 Sháněl jsem spíše cegu rok kolem 2009 ale ještě nefacelift, protože face se mi nelíbí. Objel jsem jich cca 10 v ceně od 150-180tis a byl jsem vždycky v údivu co chtěj peněz za takovou vraždu. Buď na dort shnilé nebo to třískalo. No a nakonec se podařilo sehnat tohle za docela dost pěkný peníze se solidní výbavou. Pár drobotin na tom je ale to se vyřeší Quote
Mizlerek007 Posted April 4, 2019 Author Posted April 4, 2019 O3 mimo rozpočet a sup2 žádnej kloudnej nebyl. A navic mě v něm ta 125kw přijde taková tupější. Quote
brutall Posted April 4, 2019 Posted April 4, 2019 před 20 minutami, Mizlerek007 napsal: Sháněl jsem spíše cegu rok kolem 2009 To je co? Quote
Mizlerek007 Posted April 4, 2019 Author Posted April 4, 2019 125kw CR (Common rail) ale je jedno jestli se vysypu do PD (BMN) nebo CR (Cega) Quote
velkybanan Posted April 4, 2019 Posted April 4, 2019 A okres kde jsi koupil? Jestli to není tajné (kolega taky prodával) Quote
Moral3z Posted April 4, 2019 Posted April 4, 2019 Pěknej kočár. Ať se líbí a hodně štěstí s tím motorem Ale víš, do čeho jdeš Mizlerek007 1 Quote
velkybanan Posted April 5, 2019 Posted April 5, 2019 Tak to nee známý prodával to samé octavii rs 2008 také modrou se stejným motorem jen mela najeto 250t. Quote
Mizlerek007 Posted April 5, 2019 Author Posted April 5, 2019 No uvidíme. Zatím jsem nadmíru spokojený. Dnes auto absolvovalo garanční prohlídku v autorizovaném servisu Škoda. Kompletní prohlídka stavu, výměna oleje a filtru, výměna výbojek xenonu. Takže vedeme servisku jak se patří. Včera jsem pořídil originál R18 Zenith, tak je snad dám zítra na auto k tomu i nové znaky na kapotu a zadní vrata. velkybanan, Rikic339, Šalda and 2 others 5 Quote
Mizlerek007 Posted April 6, 2019 Author Posted April 6, 2019 Tak dnes se něco málo povedlo. Vyměněny znaky Odstraněn nápis Octavia VRS Vyčištění a navoskovaní R18 a nasazení Jinak dnes objednány pružiny -25mm a podložky pod kola. Šalda and Rikic339 2 Quote
Mizlerek007 Posted April 7, 2019 Author Posted April 7, 2019 Je to nemoc no. Dnes se pokračovalo Agrafik and Rikic339 2 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.