Ferry Odesláno 23. únor 2006 Odesláno 23. únor 2006 kdyby nekdo mel zajem, tak prodavam GoodYear NCT 5 , podle me co jsem zatim jezdil, tak asi zatim nejlepsi ( mel jsem Barum,Michelin,Pneumant, Vredestain) Info zde Citovat
pandinus Odesláno 27. únor 2006 Odesláno 27. únor 2006 Jestli můžu hodit do placu svoji zkušenost, tak jsem si na svoji 406 break koupil v létě nové alu zn. Ronal a obul jsem na ně Thajské pneu zn. Nankang roz. 205/55 R 16 a jsem s nima naprosto spokojenej..adheze super a jízdní vlastnosti taky...a cena..pouze 1.561,-Kč kus!!! Jestli chcete, mrkněte na www.pneushop.cz a tam si je najděte po zadání rozměrů. Citovat
Guest f3rdaaa Odesláno 27. únor 2006 Odesláno 27. únor 2006 Původně zaslal: pandinus Jestli můžu hodit do placu svoji zkušenost, tak jsem si na svoji 406 break koupil v létě nové alu zn. Ronal a obul jsem na ně Thajské pneu zn. Nankang roz. 205/55 R 16 a jsem s nima naprosto spokojenej..adheze super a jízdní vlastnosti taky...a cena..pouze 1.561,-Kč kus!!! Jestli chcete, mrkněte na www.pneushop.cz a tam si je najděte po zadání rozměrů. Super obchod Maji tam pneu 195/65 R15 za 600Kc - tak do toho jdu Citovat
vector Odesláno 27. únor 2006 Odesláno 27. únor 2006 Původně zaslal: f3rdaaa Původně zaslal: pandinus Jestli můžu hodit do placu svoji zkušenost, tak jsem si na svoji 406 break koupil v létě nové alu zn. Ronal a obul jsem na ně Thajské pneu zn. Nankang roz. 205/55 R 16 a jsem s nima naprosto spokojenej..adheze super a jízdní vlastnosti taky...a cena..pouze 1.561,-Kč kus!!! Jestli chcete, mrkněte na www.pneushop.cz a tam si je najděte po zadání rozměrů. Super obchod Maji tam pneu 195/65 R15 za 600Kc - tak do toho jdu No maji, ale platba kartou, nebo předem převodem a úroveň překladu a popis na těch stránkách i ceny jsou nějaké divné... Takže kdo už od nich něco koupil ??? Zajímá mě zkušenost. Citovat
Guest f3rdaaa Odesláno 28. únor 2006 Odesláno 28. únor 2006 uz mam jasno Matador MP42-ELITE 2 za 1193Kc na www.nejlevnejsipneu.cz Citovat
Garfield Odesláno 28. únor 2006 Odesláno 28. únor 2006 Původně zaslal: f3rdaaa uz mam jasno Matador MP42-ELITE 2 za 1193Kc na www.nejlevnejsipneu.cz Kdo umí španělsky, tak ví, že sloveso MATAR znamená zabít, a odvozené podstatné jméno MATADOR značí zabijáka. U pneu této značky je to velice příhodné. Tak špatnou zkušenost jako s Matadorkami (byly z prvomontáže na služebním autě) jsem neudělal ani s Barumkami, ani s dost mizernými korejskými Hankooky. Zvláš? na vodě. Matador neeee. Citovat
MJSytic Odesláno 28. únor 2006 Odesláno 28. únor 2006 Taky mám ty 42 od matadoru a dnes mi je bude dávat servisák na Alu, abych pak na jaře nemusel stát frontu Mám matador zimáky a jsem max. spokojenej, tak uvidíme, jaký budou ty letňáky. Za těch necelejch 5tis, na který vyjdou se ten pokus vyplatí, teda pokud to někde nezbořím V pneuservisu mi tvrdí, že Matador šel s těma posledníma modelama pneu hodně nahoru, a že jsou dobrý, tak uvidíme:myslim Citovat
Garfield Odesláno 28. únor 2006 Odesláno 28. únor 2006 Původně zaslal: MJSytic V pneuservisu mi tvrdí, že Matador šel s těma posledníma modelama pneu hodně nahoru, a že jsou dobrý, tak uvidíme:myslim No, jen jestli to není tak, že je to u Matadoru případ série od série - někdy se jim povedou líp, někdy hůř. Možná stojí i za povšimnutí, že v těch testech pneu, kde Matador je, skončí vždycky na ocasu. Citovat
Guest f3rdaaa Odesláno 28. únor 2006 Odesláno 28. únor 2006 Hej, tak to jste me docela zaskocili, ja myslel ze matador je docela dobra znacka. Muzete teda nekdo doporucit levnejsi pneu, ale dobry? Citovat
MJSytic Odesláno 28. únor 2006 Odesláno 28. únor 2006 Původně zaslal: Garfield Původně zaslal: MJSytic V pneuservisu mi tvrdí, že Matador šel s těma posledníma modelama pneu hodně nahoru, a že jsou dobrý, tak uvidíme:myslim No, jen jestli to není tak, že je to u Matadoru případ série od série - někdy se jim povedou líp, někdy hůř. Možná stojí i za povšimnutí, že v těch testech pneu, kde Matador je, skončí vždycky na ocasu. Jasně, že nebudou nic extra, s tím počítám. Já jezdím jak důchodce a tyhle pneu mi stačí. Najezdím 10-11tis ročně a to převážně po středních čechách - teda spíš kolem Prahy, takže ... Ale jak jsem psal. Testuju a uvidíme Citovat
Guest f3rdaaa Odesláno 28. únor 2006 Odesláno 28. únor 2006 nebo me napadlo koupin 2x Pirelli P6000 na predek a na zadek bych hodil na rok nejake ojetiny. Jelikoz pazoutka splacim, tak nemuzu moc utracet... Citovat
Garfield Odesláno 28. únor 2006 Odesláno 28. únor 2006 Původně zaslal: MJSytic Původně zaslal: Garfield Původně zaslal: MJSytic V pneuservisu mi tvrdí, že Matador šel s těma posledníma modelama pneu hodně nahoru, a že jsou dobrý, tak uvidíme:myslim No, jen jestli to není tak, že je to u Matadoru případ série od série - někdy se jim povedou líp, někdy hůř. Možná stojí i za povšimnutí, že v těch testech pneu, kde Matador je, skončí vždycky na ocasu. Jasně, že nebudou nic extra, s tím počítám. Já jezdím jak důchodce a tyhle pneu mi stačí. Najezdím 10-11tis ročně a to převážně po středních čechách - teda spíš kolem Prahy, takže ... Ale jak jsem psal. Testuju a uvidíme Tak to jo, když jako důchodce, tak jako důchodce. Je fakt, že těm Matadorkám musím přiznat, že se chovají nezáludně - člověk včas cítí, že auto začíná tančit, a má čas stáhnout nohu z plynu. Jen je to proti jiným pneu zatraceně brzy Mám na to tady u nás na Černém Mostě takovou testovací zatáčku. Teď ji ještě vylepšili tím, že na její konec umístili do levého pruhu blok z betonu, takže zkouška končí losím testem. Běda tomu, kdo to tu nezná a jede na čtyřproudovce víc než padesátkou - jo kam se hrabe nějaký zkušební polygon na naše sídliště a soudružky (jistě zkušené řidičky a expertky na bezpečnost) z odboru dopravy MČ P-14 Citovat
Zeier Odesláno 28. únor 2006 Autor Odesláno 28. únor 2006 Původně zaslal: f3rdaaa nebo me napadlo koupin 2x Pirelli P6000 na predek a na zadek bych hodil na rok nejake ojetiny. Jelikoz pazoutka splacim, tak nemuzu moc utracet... No nevim, na gumach bych az zas tak nesetril. Taky zplacim pazouta, ale planuju koupit 4 funglovky a asi dam na ty Klebery Dynaxer hp2, hodne lidi me je chvlalilo a vyjdou tusim neco malicko pres 1500,- coz neni zas tak hrozne. Citovat
MJSytic Odesláno 28. únor 2006 Odesláno 28. únor 2006 Původně zaslal: Garfield Původně zaslal: MJSytic Původně zaslal: Garfield Původně zaslal: MJSytic V pneuservisu mi tvrdí, že Matador šel s těma posledníma modelama pneu hodně nahoru, a že jsou dobrý, tak uvidíme:myslim No, jen jestli to není tak, že je to u Matadoru případ série od série - někdy se jim povedou líp, někdy hůř. Možná stojí i za povšimnutí, že v těch testech pneu, kde Matador je, skončí vždycky na ocasu. Jasně, že nebudou nic extra, s tím počítám. Já jezdím jak důchodce a tyhle pneu mi stačí. Najezdím 10-11tis ročně a to převážně po středních čechách - teda spíš kolem Prahy, takže ... Ale jak jsem psal. Testuju a uvidíme Tak to jo, když jako důchodce, tak jako důchodce. Je fakt, že těm Matadorkám musím přiznat, že se chovají nezáludně - člověk včas cítí, že auto začíná tančit, a má čas stáhnout nohu z plynu. Jen je to proti jiným pneu zatraceně brzy Mám na to tady u nás na Černém Mostě takovou testovací zatáčku. Teď ji ještě vylepšili tím, že na její konec umístili do levého pruhu blok z betonu, takže zkouška končí losím testem. Běda tomu, kdo to tu nezná a jede na čtyřproudovce víc než padesátkou - jo kam se hrabe nějaký zkušební polygon na naše sídliště a soudružky (jistě zkušené řidičky a expertky na bezpečnost) z odboru dopravy MČ P-14 No já to zase beru tak, že víc jak 60 se mezi těma našema obcema jezdit stejně nedá, páááč jinak se nevyhneš a necháš v nějakým kráteru nápravu nebo v lepším případě ráfek a když jedu tam, kde to neznám, tak jedu 2x wopatrnějc. Prostě mám 406 a závodit s ní nehodlám, to bych koupil jinou káru Citovat
Lukina Odesláno 28. únor 2006 Odesláno 28. únor 2006 me se libi ta nova Fulda Carat Excelero ale nevim jaka to je kvalita nikde na ni nemuzu najit nakej test na 406tku by mohla bejt dobra co myslite Citovat
Zeier Odesláno 28. únor 2006 Autor Odesláno 28. únor 2006 Původně zaslal: Lukina me se libi ta nova Fulda Carat Excelero ale nevim jaka to je kvalita nikde na ni nemuzu najit nakej test na 406tku by mohla bejt dobra co myslite http://www.adac.de/Tests/Reifentests/Sommerreifen/225_45_R17WY_2006/FCE.asp?ComponentID=139534&SourcePageID=139680 Citovat
vector Odesláno 28. únor 2006 Odesláno 28. únor 2006 Původně zaslal: f3rdaaa nebo me napadlo koupin 2x Pirelli P6000 na predek a na zadek bych hodil na rok nejake ojetiny. Jelikoz pazoutka splacim, tak nemuzu moc utracet... Seš máčo počkej, až ti ta prdel uletí. Aby si pak měl co splácet. Citovat
vector Odesláno 28. únor 2006 Odesláno 28. únor 2006 Původně zaslal: Zeier Ahojte, budu taky po zime kupovat pneu, ale co se tak pidim v anketach, kazdy kupujete pneu v cene pres 2000. Asi nejsem tak narocny a planuju nejake levnejsi. Dival sem se treba na Pirelly P3000E anebo Kleber Dynaxer HP2. Mate nekdo zkusenosti s temito anebo pneu do 1500 max? Jo kdyby někdo chtěl 195/50 R15 PIRELLI 5000 DRAGO, tak je nechám levně. Dá se na nich ještě normálně jezdit, ale ne po PRAZE Koupim si 55 tohle se nedá. Citovat
Guest f3rdaaa Odesláno 1. březen 2006 Odesláno 1. březen 2006 Původně zaslal: Zeier Původně zaslal: f3rdaaa nebo me napadlo koupin 2x Pirelli P6000 na predek a na zadek bych hodil na rok nejake ojetiny. Jelikoz pazoutka splacim, tak nemuzu moc utracet... No nevim, na gumach bych az zas tak nesetril. Taky zplacim pazouta, ale planuju koupit 4 funglovky a asi dam na ty Klebery Dynaxer hp2, hodne lidi me je chvlalilo a vyjdou tusim neco malicko pres 1500,- coz neni zas tak hrozne. A kde je maj kolem 1500?? Ja je nasel jen za 1900... Citovat
Guest f3rdaaa Odesláno 1. březen 2006 Odesláno 1. březen 2006 Původně zaslal: vector Původně zaslal: f3rdaaa nebo me napadlo koupin 2x Pirelli P6000 na predek a na zadek bych hodil na rok nejake ojetiny. Jelikoz pazoutka splacim, tak nemuzu moc utracet... Seš máčo počkej, až ti ta prdel uletí. Aby si pak měl co splácet. proc by mela uletet?? Na escortu jsem jezdil jedine na jetych pneu a nikdy mi auto neuletelo... Jasny ze tam nedam gumy co jsou sjety do hladka... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.