Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

kdyby nekdo mel zajem, tak prodavam GoodYear NCT 5 , podle me co jsem zatim jezdil, tak asi zatim nejlepsi ( mel jsem Barum,Michelin,Pneumant, Vredestain) Info zde

Odesláno
:cool: Jestli můžu hodit do placu svoji zkušenost, tak jsem si na svoji 406 break koupil v létě nové alu zn. Ronal a obul jsem na ně Thajské pneu zn. Nankang roz. 205/55 R 16 a jsem s nima naprosto spokojenej..adheze super a jízdní vlastnosti taky...a cena..pouze 1.561,-Kč kus!!! Jestli chcete, mrkněte na www.pneushop.cz a tam si je najděte po zadání rozměrů.:super
Guest f3rdaaa
Odesláno
Původně zaslal: pandinus

:cool: Jestli můžu hodit do placu svoji zkušenost, tak jsem si na svoji 406 break koupil v létě nové alu zn. Ronal a obul jsem na ně Thajské pneu zn. Nankang roz. 205/55 R 16 a jsem s nima naprosto spokojenej..adheze super a jízdní vlastnosti taky...a cena..pouze 1.561,-Kč kus!!! Jestli chcete, mrkněte na www.pneushop.cz a tam si je najděte po zadání rozměrů.:super

Super obchod :super

Maji tam pneu 195/65 R15 za 600Kc - tak do toho jdu :D

Odesláno
Původně zaslal: f3rdaaa

Původně zaslal: pandinus

:cool: Jestli můžu hodit do placu svoji zkušenost, tak jsem si na svoji 406 break koupil v létě nové alu zn. Ronal a obul jsem na ně Thajské pneu zn. Nankang roz. 205/55 R 16 a jsem s nima naprosto spokojenej..adheze super a jízdní vlastnosti taky...a cena..pouze 1.561,-Kč kus!!! Jestli chcete, mrkněte na www.pneushop.cz a tam si je najděte po zadání rozměrů.:super

Super obchod :super

Maji tam pneu 195/65 R15 za 600Kc - tak do toho jdu :D

No maji, ale platba kartou, nebo předem převodem a úroveň překladu a popis na těch stránkách i ceny jsou nějaké divné...

Takže kdo už od nich něco koupil ???

Zajímá mě zkušenost.

Guest f3rdaaa
Odesláno

uz mam jasno Matador MP42-ELITE 2 za 1193Kc na www.nejlevnejsipneu.cz

:super

Odesláno
Původně zaslal: f3rdaaa

uz mam jasno Matador MP42-ELITE 2 za 1193Kc na www.nejlevnejsipneu.cz

:super

Kdo umí španělsky, tak ví, že sloveso MATAR znamená zabít, a odvozené podstatné jméno MATADOR značí zabijáka. U pneu této značky je to velice příhodné. Tak špatnou zkušenost jako s Matadorkami (byly z prvomontáže na služebním autě) jsem neudělal ani s Barumkami, ani s dost mizernými korejskými Hankooky. Zvláš? na vodě. Matador neeee. :bojim

Odesláno

Taky mám ty 42 od matadoru a dnes mi je bude dávat servisák na Alu, abych pak na jaře nemusel stát frontu :D

Mám matador zimáky a jsem max. spokojenej, tak uvidíme, jaký budou ty letňáky. Za těch necelejch 5tis, na který vyjdou se ten pokus vyplatí, teda pokud to někde nezbořím :D

V pneuservisu mi tvrdí, že Matador šel s těma posledníma modelama pneu hodně nahoru, a že jsou dobrý, tak uvidíme:myslim

Odesláno
Původně zaslal: MJSytic

V pneuservisu mi tvrdí, že Matador šel s těma posledníma modelama pneu hodně nahoru, a že jsou dobrý, tak uvidíme:myslim

No, jen jestli to není tak, že je to u Matadoru případ série od série - někdy se jim povedou líp, někdy hůř. Možná stojí i za povšimnutí, že v těch testech pneu, kde Matador je, skončí vždycky na ocasu. :D

Guest f3rdaaa
Odesláno

Hej, tak to jste me docela zaskocili, ja myslel ze matador je docela dobra znacka. Muzete teda nekdo doporucit levnejsi pneu, ale dobry?

Odesláno
Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: MJSytic

V pneuservisu mi tvrdí, že Matador šel s těma posledníma modelama pneu hodně nahoru, a že jsou dobrý, tak uvidíme:myslim

No, jen jestli to není tak, že je to u Matadoru případ série od série - někdy se jim povedou líp, někdy hůř. Možná stojí i za povšimnutí, že v těch testech pneu, kde Matador je, skončí vždycky na ocasu. :D

Jasně, že nebudou nic extra, s tím počítám. Já jezdím jak důchodce a tyhle pneu mi stačí. Najezdím 10-11tis ročně a to převážně po středních čechách - teda spíš kolem Prahy, takže ...

Ale jak jsem psal. Testuju a uvidíme :papa

Guest f3rdaaa
Odesláno

nebo me napadlo koupin 2x Pirelli P6000 na predek a na zadek bych hodil na rok nejake ojetiny.

Jelikoz pazoutka splacim, tak nemuzu moc utracet...

Odesláno
Původně zaslal: MJSytic

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: MJSytic

V pneuservisu mi tvrdí, že Matador šel s těma posledníma modelama pneu hodně nahoru, a že jsou dobrý, tak uvidíme:myslim

No, jen jestli to není tak, že je to u Matadoru případ série od série - někdy se jim povedou líp, někdy hůř. Možná stojí i za povšimnutí, že v těch testech pneu, kde Matador je, skončí vždycky na ocasu. :D

Jasně, že nebudou nic extra, s tím počítám. Já jezdím jak důchodce a tyhle pneu mi stačí. Najezdím 10-11tis ročně a to převážně po středních čechách - teda spíš kolem Prahy, takže ...

Ale jak jsem psal. Testuju a uvidíme :papa

Tak to jo, když jako důchodce, tak jako důchodce. Je fakt, že těm Matadorkám musím přiznat, že se chovají nezáludně - člověk včas cítí, že auto začíná tančit, a má čas stáhnout nohu z plynu. Jen je to proti jiným pneu zatraceně brzy :D Mám na to tady u nás na Černém Mostě takovou testovací zatáčku. Teď ji ještě vylepšili tím, že na její konec umístili do levého pruhu blok z betonu, takže zkouška končí losím testem. Běda tomu, kdo to tu nezná a jede na čtyřproudovce víc než padesátkou - jo kam se hrabe nějaký zkušební polygon na naše sídliště a soudružky (jistě zkušené řidičky a expertky na bezpečnost) z odboru dopravy MČ P-14 ;)

Odesláno
Původně zaslal: f3rdaaa

nebo me napadlo koupin 2x Pirelli P6000 na predek a na zadek bych hodil na rok nejake ojetiny.

Jelikoz pazoutka splacim, tak nemuzu moc utracet...

No nevim, na gumach bych az zas tak nesetril. Taky zplacim pazouta, ale planuju koupit 4 funglovky a asi dam na ty Klebery Dynaxer hp2, hodne lidi me je chvlalilo a vyjdou tusim neco malicko pres 1500,- coz neni zas tak hrozne. :papa

Odesláno
Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: MJSytic

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: MJSytic

V pneuservisu mi tvrdí, že Matador šel s těma posledníma modelama pneu hodně nahoru, a že jsou dobrý, tak uvidíme:myslim

No, jen jestli to není tak, že je to u Matadoru případ série od série - někdy se jim povedou líp, někdy hůř. Možná stojí i za povšimnutí, že v těch testech pneu, kde Matador je, skončí vždycky na ocasu. :D

Jasně, že nebudou nic extra, s tím počítám. Já jezdím jak důchodce a tyhle pneu mi stačí. Najezdím 10-11tis ročně a to převážně po středních čechách - teda spíš kolem Prahy, takže ...

Ale jak jsem psal. Testuju a uvidíme :papa

Tak to jo, když jako důchodce, tak jako důchodce. Je fakt, že těm Matadorkám musím přiznat, že se chovají nezáludně - člověk včas cítí, že auto začíná tančit, a má čas stáhnout nohu z plynu. Jen je to proti jiným pneu zatraceně brzy :D Mám na to tady u nás na Černém Mostě takovou testovací zatáčku. Teď ji ještě vylepšili tím, že na její konec umístili do levého pruhu blok z betonu, takže zkouška končí losím testem. Běda tomu, kdo to tu nezná a jede na čtyřproudovce víc než padesátkou - jo kam se hrabe nějaký zkušební polygon na naše sídliště a soudružky (jistě zkušené řidičky a expertky na bezpečnost) z odboru dopravy MČ P-14 ;)

No já to zase beru tak, že víc jak 60 se mezi těma našema obcema jezdit stejně nedá, páááč jinak se nevyhneš a necháš v nějakým kráteru nápravu nebo v lepším případě ráfek a když jedu tam, kde to neznám, tak jedu 2x wopatrnějc. Prostě mám 406 a závodit s ní nehodlám, to bych koupil jinou káru ;)

Odesláno
Původně zaslal: f3rdaaa

nebo me napadlo koupin 2x Pirelli P6000 na predek a na zadek bych hodil na rok nejake ojetiny.

Jelikoz pazoutka splacim, tak nemuzu moc utracet...

Seš máčo :myslim počkej, až ti ta prdel uletí. Aby si pak měl co splácet.

Odesláno
Původně zaslal: Zeier

Ahojte, budu taky po zime kupovat pneu, ale co se tak pidim v anketach, kazdy kupujete pneu v cene pres 2000. Asi nejsem tak narocny a planuju nejake levnejsi. Dival sem se treba na Pirelly P3000E anebo Kleber Dynaxer HP2. Mate nekdo zkusenosti s temito anebo pneu do 1500 max?

Jo kdyby někdo chtěl 195/50 R15 PIRELLI 5000 DRAGO, tak je nechám levně. Dá se na nich ještě normálně jezdit, ale ne po PRAZE Koupim si 55 tohle se nedá.

Odesláno
Původně zaslal: Zeier

Původně zaslal: f3rdaaa

nebo me napadlo koupin 2x Pirelli P6000 na predek a na zadek bych hodil na rok nejake ojetiny.

Jelikoz pazoutka splacim, tak nemuzu moc utracet...

No nevim, na gumach bych az zas tak nesetril. Taky zplacim pazouta, ale planuju koupit 4 funglovky a asi dam na ty Klebery Dynaxer hp2, hodne lidi me je chvlalilo a vyjdou tusim neco malicko pres 1500,- coz neni zas tak hrozne. :papa

A kde je maj kolem 1500?? Ja je nasel jen za 1900...

Odesláno
Původně zaslal: vector

Původně zaslal: f3rdaaa

nebo me napadlo koupin 2x Pirelli P6000 na predek a na zadek bych hodil na rok nejake ojetiny.

Jelikoz pazoutka splacim, tak nemuzu moc utracet...

Seš máčo :myslim počkej, až ti ta prdel uletí. Aby si pak měl co splácet.

proc by mela uletet?? Na escortu jsem jezdil jedine na jetych pneu a nikdy mi auto neuletelo... :cool:

Jasny ze tam nedam gumy co jsou sjety do hladka... :aut

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...