Jarin011 Odesláno 12. listopad 2018 Odesláno 12. listopad 2018 myslím si že ano zatím jsem se spotřebou na benzín velmi spokojen, už mám najeto přes 1400km tak ho někdy vytočím i na víc než tři tisíce otáček a jede pěkně Citovat
MilanF1 Odesláno 12. listopad 2018 Odesláno 12. listopad 2018 Kolik ti to žere? Samozřejmě je to od stylu jízdy. Když jsem zajizdel 308, měl jsem nějakých 7,5 ... to mám i teď po 13tkm, ale už jezdím trošku jinak. Citovat
Jarin011 Odesláno 12. listopad 2018 Odesláno 12. listopad 2018 Mám tam nějakých 6,3 za necelých 1500km zatím žádné dlouhé trasy jen do cca 15-20km a kratší Citovat
Krul75 Odesláno 25. listopad 2018 Odesláno 25. listopad 2018 (upraveno) Dnes jsem psal do Peugeot ČR myslím že jsem to po řadě pokusů rozlousknul. Mám jeden postřeh. Aplikace nekomunikuje s autem, když neni funkční Start-stop (ve smyslu je zapnutý, ale z nějakého důvodu se nespustí). Start stop je nefunkční, když běži klima nebo je studený motor (to není tento případ). Nebo taky nejde, když baterie klesne pod určitou hranici napětí. A to je zajímavé!!! Učinil jsem pokusy. Jízdy na kratší vzdálenost 20-30 km start stop nefunkční a aplikace nekomunikuje. Jízdy cca100km a více - aktivuje se start stop a aplikace komunikuje na jedničku. Proto, jak jsem již zmiňoval , aplikace šlapala prvních 7 měsíců na jednotku. Pak vynechávala, až zvadla úplně. Souhrn: když na baterce klesne proud pod hranici x, tak pravděpodobně auto mimo jiné odpojí start stop i komunikaci s aplikací. A ještě jeden detail-průměrná spotřeba na palubce auta a v aplikaci se liší cca o 0,2-0,3l Hodilo by se to opravit v aktualizaci. Nejsem sám na fórech, kdo si na to stěžuje. Je tam vice nespokojených s touto záležitostí a kazí to jméno značce. Řešení-proč by měla být závislá aplikace na napětí v baterce.Nabít baterku do plna. Upraveno 25. listopad 2018 uživatelem Krul75 loque ohodnotil 1 Citovat
loque Odesláno 8. prosinec 2018 Odesláno 8. prosinec 2018 Môžem potvrdiť túto skúsenosť. Stop-start cca 2 týždne nefungoval koli vonkajším teplotám pod bodom mrazu a za ten čas sa aplikácia ani raz nesynchronizovala. Akonáhle stop-štart začal fungovať tak sa všetky trasy zosynchronizovali, takže na tom niečo bude. Citovat
Ajdamek Odesláno 8. prosinec 2018 Odesláno 8. prosinec 2018 U ios tenhle problem neni, aplikace se sparuje ihned po nastartovani (pokud je spustena na pozadi). Citovat
loque Odesláno 9. prosinec 2018 Odesláno 9. prosinec 2018 No mne to robí aj na ios. Navyše aplikácia po každom pripojení sa pýta povolenie synchronizácie, to povolím ale pokial stop start nefunguje, tak sa žiadne data neprenesú. Citovat
Ajdamek Odesláno 9. prosinec 2018 Odesláno 9. prosinec 2018 Povoleni synchronizace to take nepozaduje, nastesti Citovat
Stano36 Odesláno 10. prosinec 2018 Odesláno 10. prosinec 2018 Aplikácia MyPeugeot ponúka možnosť aktualizácie obrazovky. Spravil to už niekto ? Citovat
loque Odesláno 11. prosinec 2018 Odesláno 11. prosinec 2018 Tak mne tá aplikácia neponúkla zatial nič, ale možno to záleží aj od konfigurácie vozidla, ja nemám zabudovanú navigáciu. Citovat
Stano36 Odesláno 11. prosinec 2018 Odesláno 11. prosinec 2018 (upraveno) Navigáciu nemám ani ja , mala by to byť aktualizácia softvéru rádia. USB kľúč je už pripravený podľa návodu tak idem do toho. Edit: Aktualizácia prebehla úspešne , už iba zistiť čo sa zlepšilo. Upraveno 11. prosinec 2018 uživatelem Stano36 Doplnené Citovat
Markusenka Odesláno 11. prosinec 2018 Odesláno 11. prosinec 2018 Ahoj! Aplikaci využívám ve spojení Android x Peugeot 2008. Funguje jak se zapnutým, tak vypnutým Start - Stop. Jediné co se mi děje, že po restartu telefonu musím alespoň jednou spustit aplikaci MyPeugeot, jinak se nespojí a autem. Pak jí klidně můžu kilnout a telefon se vždy spojí. Mára Citovat
loque Odesláno 12. prosinec 2018 Odesláno 12. prosinec 2018 Tak ja som včera v aute so spárovanou aplikáciou pozeral, ale žiadnu aktualizáciu mi neponúklo, mám rádio v sériovej výbave Allure (s mirror screen bez navi a bez DAB) Citovat
olgojc Odesláno 12. prosinec 2018 Odesláno 12. prosinec 2018 Ahoj, jak to děláte, ze se vám aplikace spoji s autem? Mne to proste nejde. Mám iPhone. Už jsem zkusil aplikaci preinstalovat, odebrat párování, znova sparovat a nic. Citovat
loque Odesláno 12. prosinec 2018 Odesláno 12. prosinec 2018 Treba myslím že v aplikácii pridať vozidlo podľa VIN kódu, auto sa objaví v aplikácii a potom je už možná synchronizácia pri spojení s BT auta. Citovat
olgojc Odesláno 12. prosinec 2018 Odesláno 12. prosinec 2018 Vin kód mám, vše je vyplněno a nespojí se. Citovat
Stano36 Odesláno 12. prosinec 2018 Odesláno 12. prosinec 2018 před 4 hodinami, loque napsal: Tak ja som včera v aute so spárovanou aplikáciou pozeral, ale žiadnu aktualizáciu mi neponúklo, mám rádio v sériovej výbave Allure (s mirror screen bez navi a bez DAB) Mám výbavu Active bez navigácie a bez Mirroru. Citovat
Zarek Odesláno 24. prosinec 2018 Odesláno 24. prosinec 2018 Mne v servise peugeot inštalovali novy soft na displej a rozladili cúvaciu kameru. Stano 36 môžeš pozrieť či ti kamera funguje ako má po tej aktualizácii čo si robil doma? Citovat
Stano36 Odesláno 24. prosinec 2018 Odesláno 24. prosinec 2018 (upraveno) Cuvacia kamera funguje správne a aplikácia funguje po poslednej aktualizácií asi najlepšie od kúpy vozidla. Edit: @Zarek ty máš akú verziu softvéru ? Upraveno 24. prosinec 2018 uživatelem Stano36 Doplnené Citovat
Zarek Odesláno 25. prosinec 2018 Odesláno 25. prosinec 2018 VERZE: 48C Mne ju tam dohrávali v servise lebo po kúpe vozidla sa displej zasekával a nedalo sa ovládať niektoré funkcie (pridať a ubrať hlasitosť, vypnuť start/stop atď.) a vtedy rozhasili aj tú kameru a museli ju znova kalibrovať to mi povedali. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.