Jump to content

Zarek

Uživatel
 • Content count

  26
 • Joined

 • Last visited

About Zarek

 • ID člena 53554
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 11/12/1971

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 2008

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Horná Súča
 • Stát
  Slovenská republika

Recent Profile Visitors

370 profile views
 1. Model 2008 1.2 82kw. Prosím o radu

  Kedysi dávno škoda 120 pri výmene oleja sme s kamarátom vypustili olej naliali sme naspäť 3 litre technického benzínu a liter oleja po naštartovaní motor chvíľu bežal potom rana utrhlo olejovú vaňu a auto začalo horieť či sa vznietilo až keď odletela vaňa neviem ale horelo. Teraz sa na tom smejem aj ja. Toľko moja skúsenosť.
 2. Model 2008 1.2 82kw. Prosím o radu

  Podla mňa blbosť, pretože ak budeš jazdiť rok tak budeš mať plný motor (priestor pod piestami) oleja s benzínom a auto vybuchne. Nehovoriac o tom že ten motor sa nebude točiť. Už nemám také auto ale mal som ho 10 mesiacov a nič také sa nedialo a jazdil som 16 km ráno do práce a poobede 16 km z práce čo sú podla mňa krátke trasy. Najazdil som 11 000 km a olej bol stále rovnako.
 3. Nova 3008 - skusenosti, postrehy, rady

  Teraz jazdím cez 4 obce kde sa robí kanalizácia a keď zrovna neprší tak je tu veľmi veľa prachu tak som chcel nazreť aký je.
 4. Nova 3008 - skusenosti, postrehy, rady

  MikeSV vieš aj odpoveď na moju otázku kde je ten filter alebo si chcel mať viac príspevkov. Dávať otázku keď neviem odpoveď je zbytočné.
 5. Nova 3008 - skusenosti, postrehy, rady

  Nie, len som zvedavý kde sa nachádza. Bol som po roku na servisnej a vraj sa mení až po dvoch rokoch tak som len tak bádal kde ho asi nájdem.
 6. Nova 3008 - skusenosti, postrehy, rady

  Ja mám priemer 5,2 litrov nafty najazdené 14880 km, motor 88 KW 120 K. Podla mňa super spotreba. Hľadal som peľový filter ale akosi neviem kde je vie niekto poradiť?
 7. Nova 3008 - skusenosti, postrehy, rady

  No pekné auto, dobré auto ale SW sa im moc nevydaril. Hneď po kúpe reklamácia. Blblo - prepínanie nastavení vozidla, pridávanie hlasitosti rádia (na volante aj pri displeji),chrapčanie zvuku pri telefonovaní, čítanie dopravných značiek ( v obci načítavalo 90,100 aj keď tam žiadna značka nebola). Po reklamácii a výmene telematickej jednotky sa to zlepšilo zostalo len načítavanie dopravných značiek a občas prestane fungovať zvuková odozva prepínania funkcií. Reklamácia trvala viac ako dva mesiace. Výbavu mám Active takže city break a udržiavanie v pruhu nemám asi je to aj lepšie.
 8. Electronic ignition fault

  Po viacnásobnej snahe vyblokovať imobilizér sa to podarilo zabral až tretí software v riadiacej jednotke.
 9. Electronic ignition fault

  Ráno po zapnutí kľúča sa objaví tento nápis Electronic ignition fault naskočí oranžový kľúčik v rámčeku auto točí ale nenaskočí. Keď vypnem kľúč viac krát za sebou hláška nenaskočí auto naštartuje a ide bez problémov. Poradí niekto čo asi odchádza? Ďakujem za odpovede.
 10. Samazrejme mám 1.2 81Kw výbavu style.
 11. Nič ani ťuk, takže reklamovať
 12. Dorobenie automatického svietenia Keetec

  Inak ďakujem za odpovede všetkým, schéma pomohla super.
 13. Dorobenie automatického svietenia Keetec

  Hľadal som všade ale bočníky tam nikde nemám mám to cele akési iné. Nevadí dal som tam ten keetec a funguje. Necituj přímo předchozí příspěvky, díky.
 14. Zajtra skúsim ale zatiaľ som to nepostrehol.
 15. Dorobenie automatického svietenia Keetec

  Môžeš mi sem hodiť foto kam ich dať?
×