Jump to content

Zarek

Uživatel
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

About Zarek

 • ID člena
  53554
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 11/12/1971

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 2008

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Horná Súča
 • Stát
  Slovenská republika

Recent Profile Visitors

608 profile views
 1. Zarek

  MY PEUGEOT APP

  Aktualizácia dotykového displeja sa nedá urobiť píše že nie je kompatibilná z mojím vozidlom. Tak nevie asi to nepôjde.
 2. Zarek

  MY PEUGEOT APP

  No je to tam napísané - Služby dotykovej obrazovky a aktualizácie Aktualizácia obrazovky Verzia 1_075_ Tak si myslím že je to nová verzia softu do dotykoveho displeja do 3008.
 3. Zarek

  MY PEUGEOT APP

  Som sa stratil a čoho aktualizáciu ponúka?
 4. Zarek

  MY PEUGEOT APP

  Na aktualizaciu stačí 16 GB alebo si mal 32 GB USB?
 5. Zarek

  MY PEUGEOT APP

  Aj ja mam Aktive zaklad. Ale ty tam na obrazku mas verze 75c VERZE: 48C Mne ju tam dohrávali v servise lebo po kúpe vozidla sa displej zasekával a nedalo sa ovládať niektoré funkcie (pridať a ubrať hlasitosť, vypnuť start/stop atď.) a vtedy rozhasili aj tú kameru a museli ju znova kalibrovať to mi povedali.
 6. Zarek

  MY PEUGEOT APP

  VERZE: 48C Mne ju tam dohrávali v servise lebo po kúpe vozidla sa displej zasekával a nedalo sa ovládať niektoré funkcie (pridať a ubrať hlasitosť, vypnuť start/stop atď.) a vtedy rozhasili aj tú kameru a museli ju znova kalibrovať to mi povedali.
 7. Zarek

  MY PEUGEOT APP

  Mne v servise peugeot inštalovali novy soft na displej a rozladili cúvaciu kameru. Stano 36 môžeš pozrieť či ti kamera funguje ako má po tej aktualizácii čo si robil doma?
 8. Zarek

  Nový Peugeot 3008

  Mám dotaz na majiteľov New 3008 10/2016 na spodku auta kadiaľ vedu hadičky od nádrže a brzdové hadičky mi chýba taký úzky 15x40 cm plastový kryt ktorý zakrýva spomínané hadičky. Neviem či tam bol alebo nebol. Mohol by sa niekto pozrieť či ho tam má. Ďakujem za odpoveď.
 9. Kedysi dávno škoda 120 pri výmene oleja sme s kamarátom vypustili olej naliali sme naspäť 3 litre technického benzínu a liter oleja po naštartovaní motor chvíľu bežal potom rana utrhlo olejovú vaňu a auto začalo horieť či sa vznietilo až keď odletela vaňa neviem ale horelo. Teraz sa na tom smejem aj ja. Toľko moja skúsenosť.
 10. Podla mňa blbosť, pretože ak budeš jazdiť rok tak budeš mať plný motor (priestor pod piestami) oleja s benzínom a auto vybuchne. Nehovoriac o tom že ten motor sa nebude točiť. Už nemám také auto ale mal som ho 10 mesiacov a nič také sa nedialo a jazdil som 16 km ráno do práce a poobede 16 km z práce čo sú podla mňa krátke trasy. Najazdil som 11 000 km a olej bol stále rovnako.
 11. Teraz jazdím cez 4 obce kde sa robí kanalizácia a keď zrovna neprší tak je tu veľmi veľa prachu tak som chcel nazreť aký je.
 12. MikeSV vieš aj odpoveď na moju otázku kde je ten filter alebo si chcel mať viac príspevkov. Dávať otázku keď neviem odpoveď je zbytočné.
 13. Nie, len som zvedavý kde sa nachádza. Bol som po roku na servisnej a vraj sa mení až po dvoch rokoch tak som len tak bádal kde ho asi nájdem.
 14. Ja mám priemer 5,2 litrov nafty najazdené 14880 km, motor 88 KW 120 K. Podla mňa super spotreba. Hľadal som peľový filter ale akosi neviem kde je vie niekto poradiť?
 15. No pekné auto, dobré auto ale SW sa im moc nevydaril. Hneď po kúpe reklamácia. Blblo - prepínanie nastavení vozidla, pridávanie hlasitosti rádia (na volante aj pri displeji),chrapčanie zvuku pri telefonovaní, čítanie dopravných značiek ( v obci načítavalo 90,100 aj keď tam žiadna značka nebola). Po reklamácii a výmene telematickej jednotky sa to zlepšilo zostalo len načítavanie dopravných značiek a občas prestane fungovať zvuková odozva prepínania funkcií. Reklamácia trvala viac ako dva mesiace. Výbavu mám Active takže city break a udržiavanie v pruhu nemám asi je to aj lepšie.
×
×
 • Create New...