Jump to content
Sign in to follow this  
pug_amater

black s16

Recommended Posts

Zdravím, v listopadu jsem koupil pug 206 gti. Popravdě mě nikdy nenapadlo, že si vůbec peugeota koupím a hlavně, že mě gti chytne. Napřed jsem ho bral jen jako "winter car" a plány byli takové, že ho po zimě nechám na pole :D Naposledy jsem měl a4b6 avant a zvyknout si na takhle malé a nepohodlné auto bylo složité. Navíc ty vychytávky jako rezerva pod autem, ovládaní na okýnka u ručky a podobně.. Ale během měsíce jsem si na to auto zvykl a baví mě momentálně ze všech auto co sem kdy měl nejvíce. Asi to tady už není moc aktivní, ale aspoň si tu budu psát takové své poznámky co sem na autě udělal.

rok 99, GTI 99kw, černá barva

Na autě jsem od listopadu udělal olej (od Total), komplet filtry (všechny od MANN), výměna chladicí kapaliny za G12+, termostat, čidlo teploty, komplet brzdy (kotouče, destičky od ATE), nové svíčky DENSO IRIDIUM POWER, krokový motůrek, vyčištěná škrticí klapka  

V nejbližší době budu dělat rozvody, zadní nápravu a dávat podvozek od TA (žádná sláva, ale je nový.. tak snad aspoň rok vydrží) k tomu nové horní uložení a stabilizační tyčky. Co bude dál se uvidí.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Včera sem konečně vyčistil škrticí klapku, dal nový krokový motůrek a následně udělal adaptační hodnoty přes diagnostiku. Diag jsem mimochodem koupil z číny za cca 1400kč a umí vše, takže sem maximálně spokojen. Dnes bych chtěl aspoň uklidit introš, ale počasí nepřeje 😕 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak menší info.. dnes jsem objednal výfuk od cobra a kit sání od pipercross, doba dodání bohužel 2 týdny, takže pak dám foto z montáže. Dnes zatím počasí přeje, tak bych mohl auto konečně trochu poklidit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Víčko jsem sehnal i s klíčkem, což sem rád, že mám samostatný klíč a je to fakt pěkný doplněk k té černé.

No momentálně na autě nic moc nedělám. Čekám na mechanika až bude mít čas na ty rozvody (do toho sám nejdu) a taky až dorazí výfuk + sání.  

@Béďa Ten pipercross kompletně nahrazuje origo airbox.

Edited by pug_amater

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hele nehodil bys odkaz na ten výfuk? Že bych ze zajímavosti kouknul, předpokládám, že to bude středový díl s koncovým? Já bych spíš potřeboval jen samotný koncový tlumič, který je vysypaný, ale kouknul bych :-) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Výfuk už je na autě, sání taky.. zároveň jsem ztmavil zadní světla. Další fotky dodám během dne. A co se týče výfuku, jsem nadšený.

E8BF1F55-B98E-4876-9D79-8C198F5954CF.jpeg

Edited by pug_amater

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...