Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jakou značku brzd koupit


Dýdý

Recommended Posts

Vím,že se to probíralo vícekrát ale všechno je dost starý.Potřebuji na 406 koupit přední kotouče a destičky.Před cca 5 lety jsem kupoval ATE a ted mi v dílně kam jezdím nutil brembo.Prý ate za nic nestojí.

Je to dýchavičné HDI 66kw.Tak kdo se v tom orientuje at mi prosím poradí nějakou zlatou střední.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono se to moc nezměnilo... 

Na autě mám ATE kotouče a TRW desky. 

Brembo jsem používal dřív a taky to nebylo zle.. Ale jak se říká 100 lidi 100 názoru.. 

Kazdy ti bude radit ruzne věci ale nakonec se stejně rozhodneš ty sám co koupit 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu ti radit konkrétní značku. Pokud by jsi pohledal tak by jsi zde našel moje vyjádření k podobné otázce. Podle mě je důležité si spíše uvědomit jak auto používáš jezdíš předpisově / na hraně předpisů / na hraně možností svých a auta ?  A podle toho volit  značku brzd. Každá značka má trošinku specifičtější vlastnosti podle toho jak se auto používá.  Bremba jsou podle mě vhodný pro agresivnější jezdce pro kliďase jsou třeba Feroda, ATE je takový ten lepší univerzál . Prosím nebrat mě za slovo toto je můj osobní názor a nikomu ho nevnucuju. Ale jedno vím jistě pokud budeš měnit komplet tzn. kotouč + desky tak dej jednu značku.  Na své 807 jsem měnil komplet dal jsem Ferodo pak jsem měnil jen desky dal jsem Bremba a přijde mi že jsou ty desky tvrdší a že kotouče začali ubývat trochu víc než když to bylo v jedné značce.  Bráchovy jsem dával komplet Bremba a je spokojený ale brácha patří spíše mezi ty agresivnější jezdce.  Většině zákazníků montuju MEYLE a zatím jsem neslyšel stížnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stary, ale overeny rady, myslis, ze se toho jako nejak moc zmenilo?? Ja mel na 2,2 ate powerdisc a pri krizovem brzdeni k nezaplaceni. Ale na normal provoz ti staci normal ate. Pokud chces lepsi level, dej Zimmerman, pokud jeste lepsi, tak EBC, na Brembo toho posledni dobou slysim hodne moc spatneho...... Ja vzdy jen rikam, lepsi dat komplet sadu, a hlavne nesetrit. Jsou to brzdy, to neni vyfuk, ktery kdyz upadne, tak se prd stane.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...