Pe.Tr Odesláno 7. květen 2018 Odesláno 7. květen 2018 Jj musis skubnout hlavne, taky ho mam. A trosku vazeliny s grafitem. Citovat
Guest StibTo Odesláno 7. květen 2018 Odesláno 7. květen 2018 Jo jo to já fotil v té základní poloze. Když otočím klíčkem jde páku zatáhnout a pak lze bajonet strčit do auta. Ale právě tam jde volně, nezacvakne a vypadává zpět... Prostě to chce asi víc rozpohybovat ty kuličky, hlavně tu malou nahoře, která po stisknutí "odpálí" ty 3 pod ní. Citovat
Milan+ Odesláno 7. květen 2018 Odesláno 7. květen 2018 Podle fotky,nezustal uvnitř ještě kus plastu? Citovat
Guest StibTo Odesláno 7. květen 2018 Odesláno 7. květen 2018 @Milan+ Myslíš jakoby "na dně" v tom kusu kam se bajonet strká? Citovat
Milan+ Odesláno 7. květen 2018 Odesláno 7. květen 2018 Celkově v tom průměru, protože pokud to odpalíš prstem tak to musí fungovat Citovat
Roman Bazi Odesláno 7. květen 2018 Odesláno 7. květen 2018 před 2 hodinami, Milan+ napsal: protože pokud to odpalíš prstem tak to musí fungovat Co to hulíte? Já to chci také. Tome, jestě jsem Ti Škodu nepochválil, tak ať slouží k naprosté spokojenosti . Citovat
Guest StibTo Odesláno 9. květen 2018 Odesláno 9. květen 2018 @SV 24 Jo, no ... Ale tak vidět to není. Zítra jedu za MilanF1 tak na to kouknem, zda by s tím šlo něco udělat. Ono celkově jak je V6 těžká je to zvedání takový problematický. Uvažuji o dodatečných zvedacích bodech, záslepky tam pro to jsou. @Roman Bazi Děkuji ! Citovat
Guest StibTo Odesláno 9. květen 2018 Odesláno 9. květen 2018 (upraveno) Vcera jsem byl presto ze byl statni svatek na brzde ( motorpower.cz ) kvuli odmereni vykonu. Ukon probehl na zname brzde MAHA LPS 3000 4×4. Vysledek - 187kw (255hp) a 321nm. Cisla udavana vyrobcem jsou 191kw / 260hp / 350nm. Takze ten vykon je v pohode, v norme, motor je v poradku. Ale ten kroutak tam proste neni a nebude - ale pry 350nm na 3.6FSI snad nikdy nikdo nenameril. Maximalne mohu nechat vymenit svicky, byly delany 35.000km zpatky pri stavu cca 87.000km. Druha cast bylo napojeni vozu na diagnostiku. Nechal jsem si aktivovat XDC (presun vice vykonu na vnejsi kolo v zatacce pokud je vnitrni kolo nadlehceno pri prujezdu a ztraci trakci - ale nechal jsem to nastavit na vstupni uroven "1", takze by to nemelo do rizeni moc kecat). Pak aktivace zobrazeni rychlosti nastaveneho tempomatu na displeji - tohle mi po rizeni P407 hoodne chybelo, jsem spokojen. A nakonec vypnuti otravneho "beep" potvrzeni o uspesnem sparovani telefonu pres BT. Jo a posledni vec - auto jsme museli privazat vzadu za tazne, takze jsem vyndal bajonet, chlapik vzal zeleznou kostku a poradne to tam naklepl, az bajonet zacvakl Upraveno 9. květen 2018 uživatelem StibTo Citovat
MilanF1 Odesláno 9. květen 2018 Odesláno 9. květen 2018 Tady je konečně poznat, že máš hnědé a ne černé auto. Citovat
Guest StibTo Odesláno 9. květen 2018 Odesláno 9. květen 2018 (upraveno) Jo jo No ona je ta hneda opravdu hodne tmava ... tak 7 z 10 pripadu na to i sam koukam a rikam si ze to je cerne. A pak vidim nekde cerneho Superba a bez ohledu na to jak je to nalesteny ci jak pekny kola na tom jsou je to porad o poznani vic "tuctovy" v ty cerny metle Upraveno 9. květen 2018 uživatelem StibTo Citovat
Guest Scratch Odesláno 10. květen 2018 Odesláno 10. květen 2018 320Nm vs 540Nm, to ledaccos vysvetluje Citovat
Milan+ Odesláno 10. květen 2018 Odesláno 10. květen 2018 A co na to spojka? MilanF1 ohodnotil 1 Citovat
Guest Scratch Odesláno 10. květen 2018 Odesláno 10. květen 2018 před 50 minutami, Milan+ napsal: A co na to spojka? Kdyby spojka nefungovala tak to asi nepisu. Funguje na plnej penal.... Nevim cim to tenkrat bylo.... Asi mela najeto 1500km za dva dny vcetne jizd do kopce max na jednicku a unavila se? Nevim. Kdyz ji ted dam skoro plnej, coz jsem dal, tak ani neklouzne. Ma celkove umet prenest pres 600Nm. Pokud s ni nekdo predtim netahal jachty..... Citovat
John_Ice Odesláno 11. květen 2018 Odesláno 11. květen 2018 Tak asi tuhle https://www.novinky.cz/auto/471396-zakaznik-si-objednal-spojku-k-autu-dostal-dil-k-formuli-1.html MilanF1 a Klemoň ohodnotil 2 Citovat
h4wk3y Odesláno 13. květen 2018 Odesláno 13. květen 2018 @StibTo Tak mi to nedalo a koumal jsem a alarm nejspíš máš. Musel bys mrknout na střešní osvětlení pro zadní sedadla - tam by měly být do stran takové dva senzory s mřížkou (=ultrazvukové hlídání vnitřního prostoru) Citovat
Guest StibTo Odesláno 13. květen 2018 Odesláno 13. květen 2018 Oba moduly osvětlení jsem nafotil ten zadní i rozebíral bo tam jsou stejně jak vepředu divný "mapy" - no nebo spíš byly. Pokud to nejsou ty dvě černé mřížky na předním stropním modulu tak už nevím Citovat
Návštěvník Odesláno 14. květen 2018 Odesláno 14. květen 2018 Měl by jsi mít mikrovlný snímač pod tím deklem u osvětlení vepředu. A v levém spodním rohu pod sklem diodu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.