brixtr Odesláno 15. duben 2018 Autor Odesláno 15. duben 2018 Vím ale díky tomu že jsi to obnovil jsem si mohl hrát
brixtr Odesláno 18. duben 2018 Autor Odesláno 18. duben 2018 Když se daří tak se daří... Jen kačka něco kdy a jak
brixtr Odesláno 22. duben 2018 Autor Odesláno 22. duben 2018 Mlhovka vyměněna a když už se na tom dělalo tak že se to musí blejskat jak psi kulky
brixtr Odesláno 28. duben 2018 Autor Odesláno 28. duben 2018 Já mám tak šikovnou přítelkyni.. zlato nejde mi střešní okno nevím proč... tak jsem si začal hrát Ještě že jsem zde našel návod jak na to... stejně to byl porod dostat ten tapec ven Péťa a Gabriel 307 ohodnotil 2
brixtr Odesláno 28. duben 2018 Autor Odesláno 28. duben 2018 V 8. 4. 2018 at 20:30, chuck11 napsal: Chápu,že to není nejnovější auto,ale chtělo by to trochu rozleštit lak. První fáze začala... 2 hodiny kapota ale ještě to není dokonalý chuck11 ohodnotil 1
brixtr Odesláno 27. květen 2018 Autor Odesláno 27. květen 2018 Konečně jsem se dostal k výměně svíček od @Radek Hurvajz.(ještě jednou děkuji) . Šlo to vcelku dobře až jsem se divil
brixtr Odesláno 27. květen 2018 Autor Odesláno 27. květen 2018 Náhodou víš jaký jsem měl z toho bobky? naposledy jsem to dělal před 10ti lety na feline a tam mi bylo jedno zda to poseru nebo ne tady jsem byl fakt opatrný.. Jen ten olej mi přidělal vrásky
Radek Hurvajz Odesláno 28. květen 2018 Odesláno 28. květen 2018 Koukám chtělo by to přetěsnit víka na hlavě. Maš tam nějaký loužičky.
brixtr Odesláno 28. květen 2018 Autor Odesláno 28. květen 2018 @Radek Hurvajz detajlisto. V polovině června jedu s peugeotem ke strakimu kvůli tomu že tam docela mizí olej
Radek Hurvajz Odesláno 28. květen 2018 Odesláno 28. květen 2018 (upraveno) Ja tam lil při vyměně Super charger od Wynn´s a spotřeba oleje byla minimální cca litr za 5000km, bez něj asi 6 dcl na 1000km, i to lépe táhlo https://www.oleje.cz/p/wynn-s-super-charge-325-ml--19919 Upraveno 28. květen 2018 uživatelem Radek Hurvajz
Radek Hurvajz Odesláno 28. květen 2018 Odesláno 28. květen 2018 (upraveno) To vyzkoušej, jako funguje to a je to levnější než kuchat motor Daval jsem teda tech 15% což je MAX Upraveno 28. květen 2018 uživatelem Radek Hurvajz brixtr ohodnotil 1
brixtr Odesláno 29. květen 2018 Autor Odesláno 29. květen 2018 (upraveno) Díky za tip. Možná to i aplikují ale kuchat se musí i tak.. Gufera budou ko tak jsem se právě domlouval kdy to tam odvezu ať to už je v cajku konečně.. Upraveno 29. květen 2018 uživatelem brixtr
brixtr Odesláno 29. květen 2018 Autor Odesláno 29. květen 2018 To víš dneska se do aut fusuje kazdej bez ohledu na řemeslo. Díky za upozornění. ozzy56 ohodnotil 1
brixtr Odesláno 11. červen 2018 Autor Odesláno 11. červen 2018 Nějakým zázrakem ucházely dvě kola na autě.. Tak jsem nahodil svoje druhé co mám na Citroëna
brixtr Odesláno 11. červen 2018 Autor Odesláno 11. červen 2018 Tak jsem objevil ještě problém s víčkem nádrže.. Zatím provizorní řešení. Nic jiného jsem po ruce neměl.
Radek Hurvajz Odesláno 12. červen 2018 Odesláno 12. červen 2018 (upraveno) Někde jsem tu daval navod jak tam nalepit dva magnety proti sobě, a chodilo to několik let super, a chodí to jistě dodnes Upraveno 12. červen 2018 uživatelem Radek Hurvajz Péťa ohodnotil 1
Péťa Odesláno 12. červen 2018 Odesláno 12. červen 2018 Včera jsem ho popíchnul a našel si to. Dnes ráno jsem mu v obálce poslal neodymy
Recommended Posts