Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Mlhovka vyměněna a když už se na tom dělalo tak že se to musí blejskat jak psi kulky :D

 

IMG_20180422_160139.jpg

IMG_20180422_174616.jpg

Odesláno

Já mám tak šikovnou přítelkyni.. zlato nejde mi střešní okno nevím proč... :D

tak jsem si začal hrát

Ještě že jsem zde našel návod jak na to... stejně to byl porod dostat ten tapec ven

31403076_10211106623893101_6057814525036462080_n.jpg

31403903_10211106624653120_8626214618835976192_n.jpg

31483969_10211106624533117_8707856466754666496_n.jpg

31381174_10211106624253110_7680179283695763456_n.jpg

Odesláno
V 8. 4. 2018 at 20:30, chuck11 napsal:

Chápu,že to není nejnovější auto,ale chtělo by to trochu rozleštit lak.;)

První fáze začala... 2 hodiny kapota ale ještě to není dokonalý  :D

 

IMG_20180428_173533.jpg

  • O 5 týdnů později...
Odesláno

Náhodou víš jaký jsem měl z toho bobky? :D naposledy jsem to dělal před 10ti lety na feline a tam mi bylo jedno zda to poseru nebo ne :D tady jsem byl fakt opatrný.. Jen ten olej mi přidělal vrásky 

Odesláno (upraveno)

Díky za tip. Možná to i aplikují ale kuchat se musí i tak.. Gufera budou ko tak jsem se právě domlouval kdy to tam odvezu ať to už je v cajku konečně.. 

Upraveno uživatelem brixtr
  • O 2 týdny později...
Odesláno

Nějakým zázrakem ucházely dvě kola na autě.. :D

Tak jsem nahodil svoje druhé co mám na Citroëna 

IMG_20180611_174618.jpg

IMG_20180611_181150.jpg

Odesláno

Tak jsem objevil ještě problém s víčkem nádrže.. Zatím provizorní řešení. Nic jiného jsem po ruce neměl. :D

 

IMG_20180611_194353.jpg

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...