Martin 1990 Odesláno 4. prosinec 2017 Odesláno 4. prosinec 2017 Zdravím, mám problém se zapojením předních mlhovek na 206 ... auto má pouze zadní. Po bouračce jsem sehnal nárazník který má mlhovky ... na karoserii jsem našel konektory, zapojil, ale mlhovky nesvítí. Páčka má pouze symbol pro zadní mlhovku. Stačí vyměnit pouze páčku, popřípadě jestli chybí nějaké relé nebo pojistka?? Děkuji za každou radu. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 4. prosinec 2017 Odesláno 4. prosinec 2017 no zalezi na modelu ale rele a jina packa bude potreba u starsiho modelu u novejsiho staci diagnostika a nakonfigurovat Citovat
Martin 1990 Odesláno 4. prosinec 2017 Autor Odesláno 4. prosinec 2017 Je to rok vyroby 2004 ... dle fotografii co jsem nasel tak bych tipoval ze to bude ten novejsi model .... popřípadě nevis jakou diagnostiku by bylo třeba ? Citovat
ChouLu Odesláno 4. prosinec 2017 Odesláno 4. prosinec 2017 origo diag aktivace předních mlhovek.. ale nejspíše bude ještě nutné vyměnit BSM v motorovém prostoru napiš jakou máš BSM (pojistkovka v motorovém prostoru) Citovat
Martin 1990 Odesláno 4. prosinec 2017 Autor Odesláno 4. prosinec 2017 bsm je delphi ... mas na mysli jako primo model ? Citovat
Martin 1990 Odesláno 4. prosinec 2017 Autor Odesláno 4. prosinec 2017 A nikde tam zadne relátka nevidim ani když ji otevřu Citovat
vladosr Odesláno 4. prosinec 2017 Odesláno 4. prosinec 2017 relatka su dnu pod poistkami a konektormi.... Citovat
jarokare Odesláno 4. prosinec 2017 Odesláno 4. prosinec 2017 Typ B2 přední mlhovky nemá , musíš sehnat vyšší verzi ... Citovat
Martin 1990 Odesláno 4. prosinec 2017 Autor Odesláno 4. prosinec 2017 (upraveno) ok pokusím se odzkoušet jinou .... děkuji za radu Upraveno 4. prosinec 2017 uživatelem Martin 1990 Překlep Citovat
ChouLu Odesláno 4. prosinec 2017 Odesláno 4. prosinec 2017 tak tak potřebuješ B3 vejš a ideálně stejného výrobce Kdyby is pak potřeboval diagnostiku, tak bydlím kousek od Kostelce nad Labem směrem do Prahy Citovat
P607Olda Odesláno 6. prosinec 2017 Odesláno 6. prosinec 2017 Mlhovky jsou málo účinné, škoda námahy... PAJA106 a ozzy56 ohodnotil 2 Citovat
PAJA106 Odesláno 6. prosinec 2017 Odesláno 6. prosinec 2017 Souhlas s P607Oldou, já je před pár roky dodělávál na 106 a vyjma lepšího vzhledu byl efekt nulový, jelikož jsem je nepoužíval a teď na 206 taky ne. Citovat
Martin 1990 Odesláno 13. prosinec 2017 Autor Odesláno 13. prosinec 2017 Děkuji za radu ... stačilo pouze nakonfigurovat BSI - aktivace předních mlhovek a vyměnit BSM 2 za BSM 3 Cena diagnostiky 400,. BSM B3 stala 500,. na vrakáči ... myslím že se to vyplatilo jarokare ohodnotil 1 Citovat
Návštěvník Odesláno 19. listopad 2019 Odesláno 19. listopad 2019 (upraveno) Zdravím ve spolek. Řeším stejný případ, nandal sem nárazník s mlhovkami, v BSI sme aktivovali funkci předních mlhovek, kabeláže k nim jsou zapojené na světlech. Po otočení páčky se kontrolka předních mlhovek aktivuje, ale mlhovky vepředu nesvítí, zadní svítí normálně i kontrolka. BSM je generace B2 Siemens, takže jestli chápu správě, dle popisu zde výše, ji tedy budu muset vyměnit za novější generaci, je to tak ? Díky za info. Marek Upraveno 19. listopad 2019 uživatelem Návštěvník Chybela fotka Citovat
Návštěvník Odesláno 20. listopad 2019 Odesláno 20. listopad 2019 Ok, dík moc za potvrzení, pěkný den ve spolek. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.