Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ford Mondeo 2,2 TDCi v paketu Individual by Scratch


Scratch

Recommended Posts

před 13 hodinami, Charlie 607 napsal:

Tedu koukám na ty sedačky, nekopou ti nohama do opěráku? Moc místa tam nezbývá.

Také jsem měl Mondeo 2.2 v hledáčku, tehdy kvůli 2t na tažném. Svezení v něm co si pamatuju parádní ale vzadu mi přišlo málo místa na nohy.

     
 

Nekopou. Ta sedacka co vidis je pro dvouletou dceru a jeste polozena na spanek. Jinak je sklopla dolu. A dite nedosahne. Ale az ji budou 4 tak asi cutne do zad. Nicmene je tam asi o 10 vice mista nez ve 406, tam jsem mel nohy v zadech porad.

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Hele Charlie, neurážej mě, jo :P:D To jsi ještě neviděl moje Béčko :D V jičíně nechápali, když jsem jim říkal, ať tu paletu, co mají na vysokozdvihu šoupnou rovnou do auta, tak jak je. Ať to nemusíme přerovnávat :D Nakonec nešoupli, protože se nedalo zajet tolik k autu kvůli otevřeným pátým dveřím.

Auto má sloužit a kvůli každýmu prdu nebudu zapřahat vozík, když se to vejde dovnitř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, Přema napsal:

Styď se :D.... v takové káře dřevo..... já bych tam nedal ani jedno dřívko ne tak celou šopu...:aut

A ty zase za citování celého příspěvku včetně fotky :P

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Charlie 1 napsal:

to jo ,ale od toho je kára :bojim:bojim

jen dobytci to vozej v autě:bojim

Souhlas, tohle je prasárna, ať si to člověk sebelíp vystele ...

@Péťa  No ano sice má auto sloužit, ale chudák ten, co to bude mít po Tobě ...

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Péťa napsal:

Hele Charlie, neurážej mě, jo :P:D To jsi ještě neviděl moje Béčko :D V jičíně nechápali, když jsem jim říkal, ať tu paletu, co mají na vysokozdvihu šoupnou rovnou do auta, tak jak je. Ať to nemusíme přerovnávat :D Nakonec nešoupli, protože se nedalo zajet tolik k autu kvůli otevřeným pátým dveřím.

Auto má sloužit a kvůli každýmu prdu nebudu zapřahat vozík, když se to vejde dovnitř.

Seš stejně linej jako ten Scratch:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Péťa napsal:

Hele Charlie, neurážej mě, jo :P:D To jsi ještě neviděl moje Béčko :D V jičíně nechápali, když jsem jim říkal, ať tu paletu, co mají na vysokozdvihu šoupnou rovnou do auta, tak jak je. Ať to nemusíme přerovnávat :D Nakonec nešoupli, protože se nedalo zajet tolik k autu kvůli otevřeným pátým dveřím.

Auto má sloužit a kvůli každýmu prdu nebudu zapřahat vozík, když se to vejde dovnitř.

A nestaví se když už tu je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...