man5 Odesláno 14. leden 2006 Odesláno 14. leden 2006 U Peugota 406 mi začal blbnout ukazatel paliva.Prosím Vás může mi někdo poradit co s tím? Citovat
P607Olda Odesláno 14. leden 2006 Odesláno 14. leden 2006 Obvykle to bývají špatné kontakty u budíků, málokdy čidlo hladiny. Rozebrat budíky, čistit kontakty, někdy pomůže propájet... :(Hodně štěstí Projdi si starší příspěvky, bylo toho tady už moc. Citovat
Pinďa Odesláno 14. leden 2006 Odesláno 14. leden 2006 Původně zaslal: komisar Tak já nevím, jestli to už nemáte vyřešený, nebo jestli jste tohle už kontrolovali, ale ... : Taky mi blbnul palivoměr a občas otáčkoměr. Nejdřív jsem to rozdělal a přihnul ty tyčky. trošku se to zlepšilo, ale začlo to dělat znovu. Tak jsem to teď o víkendu rozebral znovu a tentokrát celý. Měl jsem teda solidní bobky, abych to nepo ... Ale povedlo se. Sundal jsem i ten celej tiš?ák, nakterým jsou všechny ty \"pikačovinky\" přidělaný a zjistil jsem že prakticky u všech (palivoměr, otáčkoměr, tacháč) jsou ty úchytný body popraskaný. Vzal jsem pájku a znova připájel. Mám teda jen klasickou pistolovku, ale šlo to v poho a teď to šlape jedná báseň. Tak třeba to pomůže i Vám ... Zde jsou fotky pro představu: http://web.quick.cz/MixJaySytic/406/FotkyAll/HPIM0299.JPG http://web.quick.cz/MixJaySytic/406/FotkyAll/HPIM0298.JPG - tady je to vidět, jak je to v tom \"cínu\" po obvodu popras použito za stránek;) [upravil dne 14.1.06 komisar] Vem si lupu, bývá tam více studeňáků - ještě kostra (když už je to rozděláno - a? nedopadneš jak já. Musel jsem to rozdělávat dvakrát). [upravil dne 14/1/06 Pinďa] Citovat
Fx Odesláno 15. leden 2006 Odesláno 15. leden 2006 http://www.peugeot-club.com/main.php?co=novinky/clanek.php&id=187 Tady je návod na vyndání budíků ode mě, fotky nefungují už hodně dlouho a koukám, že mi někdo smázl adresář s těma fotkama i na mém webu, který inzeruju v reakcích. Takže večer to tam hodím znovu... Citovat
-=Michal=- Odesláno 16. leden 2006 Odesláno 16. leden 2006 Původně zaslal: komisar Tak já nevím, jestli to už nemáte vyřešený, nebo jestli jste tohle už kontrolovali, ale ... : Taky mi blbnul palivoměr a občas otáčkoměr. Nejdřív jsem to rozdělal a přihnul ty tyčky. trošku se to zlepšilo, ale začlo to dělat znovu. Tak jsem to teď o víkendu rozebral znovu a tentokrát celý. Měl jsem teda solidní bobky, abych to nepo ... Ale povedlo se. Sundal jsem i ten celej tiš?ák, nakterým jsou všechny ty \"pikačovinky\" přidělaný a zjistil jsem že prakticky u všech (palivoměr, otáčkoměr, tacháč) jsou ty úchytný body popraskaný. Vzal jsem pájku a znova připájel. Mám teda jen klasickou pistolovku, ale šlo to v poho a teď to šlape jedná báseň. Tak třeba to pomůže i Vám ... Zde jsou fotky pro představu: http://web.quick.cz/MixJaySytic/406/FotkyAll/HPIM0299.JPG http://web.quick.cz/MixJaySytic/406/FotkyAll/HPIM0298.JPG - tady je to vidět, jak je to v tom \"cínu\" po obvodu popras použito za stránek;) [upravil dne 14.1.06 komisar] No úplně mi jde mráz po zádech, když si představím ty nervy jak se potíš, abys něco nepo... Taky jsem to měl rozebrané u p406II, abych přišel na kloub elektronice kolem tachometru a na tiš?ák jsem nešel. Bylo to o nervy. Ty miliony titěrnejch plastovejch úchytek mne odradily. Jeden jsem nalomil a tím to pro mne haslo. HEzky šup zpět a heslem \"nemakejme na to co funguje\" :D:D Citovat
Ferry Odesláno 17. leden 2006 Odesláno 17. leden 2006 Budiky jsem rozebiral uz asi 10krat ( ne porad jedny a ty samy ) a nikdy mi nic neprasklo, neni se zas tak ceho bat, nejvetsi pakarna je sundat tu kovovou sponu, co zajistuje kontakt mezi venkovni folii na zadni strane budiku a vnitrnim tistenym spojem - mimochodem, doporucuju prepajet i tyhle kontaktni plosky, nebo je aspon trochu ocistit, byvaji taky zaoxidovany Citovat
Romis Odesláno 17. leden 2006 Odesláno 17. leden 2006 jo tak to u mojí 406 blbne otáčkoměr, palivoměr i tacháč. vůbec se mi do toho nechce:grr Citovat
Ferry Odesláno 17. leden 2006 Odesláno 17. leden 2006 Jinak kdyby nekdo mel zajem, mam tu jedny budiky ze staryho modelu s hodinama navic, jsou 100% funkcni, stav tachometru je asi 147 000, tak kdyz je nekdo budete chtit, napiste pres U2U nebo zavolejte a dohodnem se Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.