Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Obvykle to bývají špatné kontakty u budíků, málokdy čidlo hladiny.

Rozebrat budíky, čistit kontakty, někdy pomůže propájet... :(Hodně štěstí:(

Projdi si starší příspěvky, bylo toho tady už moc.

Odesláno
Původně zaslal: komisar

Tak já nevím, jestli to už nemáte vyřešený, nebo jestli jste tohle už kontrolovali, ale ... :

Taky mi blbnul palivoměr a občas otáčkoměr. Nejdřív jsem to rozdělal a přihnul ty tyčky. trošku se to zlepšilo, ale začlo to dělat znovu. Tak jsem to teď o víkendu rozebral znovu a tentokrát celý. Měl jsem teda solidní bobky, abych to nepo ... Ale povedlo se. Sundal jsem i ten celej tiš?ák, nakterým jsou všechny ty \"pikačovinky\" přidělaný a zjistil jsem že prakticky u všech (palivoměr, otáčkoměr, tacháč) jsou ty úchytný body popraskaný. Vzal jsem pájku a znova připájel. Mám teda jen klasickou pistolovku, ale šlo to v poho a teď to šlape jedná báseň. Tak třeba to pomůže i Vám ...

Zde jsou fotky pro představu:

http://web.quick.cz/MixJaySytic/406/FotkyAll/HPIM0299.JPG

http://web.quick.cz/MixJaySytic/406/FotkyAll/HPIM0298.JPG - tady je to vidět, jak je to v tom \"cínu\" po obvodu popras

použito za stránek;)

[upravil dne 14.1.06 komisar]

Vem si lupu, bývá tam více studeňáků - ještě kostra (když už je to rozděláno - a? nedopadneš jak já. Musel jsem to rozdělávat dvakrát). :bojim:grr:bojim

[upravil dne 14/1/06 Pinďa]

Odesláno
Původně zaslal: komisar

Tak já nevím, jestli to už nemáte vyřešený, nebo jestli jste tohle už kontrolovali, ale ... :

Taky mi blbnul palivoměr a občas otáčkoměr. Nejdřív jsem to rozdělal a přihnul ty tyčky. trošku se to zlepšilo, ale začlo to dělat znovu. Tak jsem to teď o víkendu rozebral znovu a tentokrát celý. Měl jsem teda solidní bobky, abych to nepo ... Ale povedlo se. Sundal jsem i ten celej tiš?ák, nakterým jsou všechny ty \"pikačovinky\" přidělaný a zjistil jsem že prakticky u všech (palivoměr, otáčkoměr, tacháč) jsou ty úchytný body popraskaný. Vzal jsem pájku a znova připájel. Mám teda jen klasickou pistolovku, ale šlo to v poho a teď to šlape jedná báseň. Tak třeba to pomůže i Vám ...

Zde jsou fotky pro představu:

http://web.quick.cz/MixJaySytic/406/FotkyAll/HPIM0299.JPG

http://web.quick.cz/MixJaySytic/406/FotkyAll/HPIM0298.JPG - tady je to vidět, jak je to v tom \"cínu\" po obvodu popras

použito za stránek;)

[upravil dne 14.1.06 komisar]

No úplně mi jde mráz po zádech, když si představím ty nervy jak se potíš, abys něco nepo... Taky jsem to měl rozebrané u p406II, abych přišel na kloub elektronice kolem tachometru a na tiš?ák jsem nešel. Bylo to o nervy. Ty miliony titěrnejch plastovejch úchytek mne odradily. Jeden jsem nalomil a tím to pro mne haslo. HEzky šup zpět a heslem \"nemakejme na to co funguje\" :D:D:D

Odesláno

Budiky jsem rozebiral uz asi 10krat ( ne porad jedny a ty samy :) ) a nikdy mi nic neprasklo, neni se zas tak ceho bat, nejvetsi pakarna je sundat tu kovovou sponu, co zajistuje kontakt mezi venkovni folii na zadni strane budiku a vnitrnim tistenym spojem - mimochodem, doporucuju prepajet i tyhle kontaktni plosky, nebo je aspon trochu ocistit, byvaji taky zaoxidovany

Odesláno

Jinak kdyby nekdo mel zajem, mam tu jedny budiky ze staryho modelu s hodinama navic, jsou 100% funkcni, stav tachometru je asi 147 000, tak kdyz je nekdo budete chtit, napiste pres U2U nebo zavolejte a dohodnem se

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...