Spifly Odesláno 11. květen 2017 Odesláno 11. květen 2017 (upraveno) Zdravím vás pánové, chci se zeptat.Teče my olej okolo interkuleru, turbo ok.Jediné co mě napadá tak odvzdušnění klikové hřidele a jde to do sání. Co stím?Mám obavy že nic.Pravdě podobně to tam jde přes kroužky.Žere tak 0,4L oil na 5000tic km. Phedra r.v. 2008 2.0 88kw 120k Upraveno 11. květen 2017 uživatelem Spifly Citovat
ozzy56 Odesláno 11. květen 2017 Odesláno 11. květen 2017 cooler vytáhni a vypláchni tech. benzínem atd., prostě ho vyčisti--pak ho nechej vyschnout od čistidel !! s tím olejem nedělej vůbec NIC--není to velká spotřeba Citovat
ferinko2 Odesláno 11. květen 2017 Odesláno 11. květen 2017 Množstvo oleja z odvetrania môžeš zredukovať ....oil catch tank pomôže. Citovat
Spifly Odesláno 24. květen 2017 Autor Odesláno 24. květen 2017 Ahoj asi se zeptám blbě, má smysl jit do výměny pístních kroužků atd. Už mám nové turbo a dvouhmotu dik. Citovat
oddie Odesláno 24. květen 2017 Odesláno 24. květen 2017 Půllitr na 5tis km? To si děláš legraci, ne? Neřešil bych to, ani kdyby to bylo půl litru na 1000. Citovat
Spifly Odesláno 24. květen 2017 Autor Odesláno 24. květen 2017 Já jsem nemyslel hned ale do budoucna, jestly to má smysl.Nechci aby mi to chytlo ve válcích. Citovat
Spifly Odesláno 24. květen 2017 Autor Odesláno 24. květen 2017 Ok tak moc děkuji snad to ještě chvíli vydrží. Citovat
Vena garážmistr Odesláno 25. květen 2017 Odesláno 25. květen 2017 Hele znám auto C Xsara Picasso 1,8 a tam se na výměnu kupovalo 10L oleje a kolikrát s tím majitelka nevydržela do další výměny. Pak s tím něco nechala udělat a potíže s olejem přestaly a teď vydrží se zbytkem v pěti litrovým kanystru na dolévání do výměny. Co se s tím dělalo nevím protože to nechávala dělat v době kdy jsem se o to auto přestal zajímat a tohle vím jen z doslechu. A třeba legendární Š120 měla normovanou spotřebu oleje 1000 ml/1000 km. Citovat
Milan+ Odesláno 25. květen 2017 Odesláno 25. květen 2017 Každý motor si nějaké množství oleje vezme.Bez toho by to ani nešlo. Citovat
myšut Odesláno 25. květen 2017 Odesláno 25. květen 2017 výměna pístních kroužků bez nových vložek je jak věřit naší vládě . . Dál gufera ,najdeš něco na klice ,komplet těsnění , tmely ....najdeš to či ono a budeš chodit nějaký čas pěšky ,tak to prostě je Citovat
Milan+ Odesláno 25. květen 2017 Odesláno 25. květen 2017 Tak kruhy se sednou,toho bych se nebál,když to nebude moc projetý,bych spíš tipnul,že mu to jde kolem gufer na ventilech.Ale také male mnozství se nevyplatí řešit. Citovat
Hafity Odesláno 25. květen 2017 Odesláno 25. květen 2017 V 11.05.2017 at 8:22, Spifly napsal: Žere tak 0,4L oil na 5000tic km Neřešit.... Citovat
Spifly Odesláno 26. květen 2017 Autor Odesláno 26. květen 2017 (upraveno) Zdravím pánové, obávám se že se na mě řítí další problém.Syčí mi o kolo brzdového pedálu asi posilovač, respektive nasává vzduch.Má te někdo zkušenost a co stím?No a taky kolik ta sranda stojí.Sešlapnu pedál a stichne to pustím a syčí.Děkuji Upraveno 26. květen 2017 uživatelem Spifly Citovat
Spifly Odesláno 5. červen 2017 Autor Odesláno 5. červen 2017 Nikdo se stím nesetkal?Jo jak potížné je vyndat EGR připada mi že nedovírá při 1800ot to cukne mezi 2 a 3 kvaltem jinak nic.Jede táhne jako drak, dia žádná chyba.Děkuji. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.