Jump to content
Sign in to follow this  
P607Olda

Prostor pro vysokého řidiče?

Recommended Posts

Asi lepší nic nepsat, než se tady handrkovat. Nemám zaměstnance změřené, vím jen, že ve dveřích se musí ohnout. Dveře mají přesně 197 cm. Prosím o zamknutí vlákna. S některými lidmi je lepší se nebavit.

Edited by P607Olda

Share this post


Link to post
Share on other sites

radim.1008: jj, už tam jede. Jde o to, že prodejce říkal, že v 301 je dokonce více místa. Na druhé straně, nechci nechat výsledek jen na úvaze zaměstnance, 308 je skoro o 100 t. dražší, takže předpokládám, že bude chtít dražší z aut.

Možná byste si mohli uvědomit, že když se ptám vážně, tak vaše vtipné odpovědi jsou nanic.

Pe.Tr: v poslední době máš nějaké jedovaté příspěvky, nemáš něco se žaludkem? "neuvidí na přístrojovku" - to je odpověď na otázku, zda se vejde? Proč by neviděl?

minimaxa: Jste asi nepochopili, že jde o dostatek místa na nohy, a ne na hlavu.

Zajímavé, že příspěvky "mimo mísu", tedy trolling, tady mají moderátoři (Péťa, minimaxa), člen vedení Pe.Tr. Nejsme v sekci Zábava, dotaz byl míněn vážně. Platnou odpověď jsem zatím nedostal, tzn. zda to někdo už porovnal.

Tak, moderátoři, doufám, že si za svými příspěvky stojíte a nestydíte se za ně. Takže nevyužijete svoji velkou moc a toto vlákno komplet nepromažete. Už jsem to na fóru jednou zažil, kdy moderátorovi došly argumenty, tak zapůsobil silou. Myslel jsem, že moderátor je něco jako nestranný rozhodčí, který se "hry" nezúčastňuje, ale rozhoduje. Ve chvíli, kdy se pustí sám do hry (vaše příspěvky), a hra se mu nedaří, tak ho to svádí pak rozhodnout silou, tzn. promaže to, co se mu nehodí.

Bohužel, za poslední měsíc jsem na fóru měl několik těžkých diskusí, kde jsem měl evidentně pravdu, i podle předpisů (a protivníci to nakonec uznali), ale stálo to dost námahy, pořád něco psát a dokazovat. Anebo nebudu psát, a stačí, když fórum bude plné smajlíků a srandiček, a málo informací, případně nesprávných (vlákna - šířka disku, odběr autorádia, klouzání pneu na ledě).

Edited by P607Olda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevím co tě píchlo, prosel jsem si poslednich 50 prispevku co jsem zde ve verejne sekci vlozil a teda ze by byli jedovaté tak to urcite nee.nechapu tedy tvoji narazku.ale muzes me presvedcit o opaku kdyz mi je postnes,klidne do sz. 

Z vety ze neuvidi na pristrojovku si vem tu zkusenost ze clovek s vyskou nad dva metry v 308 nenajde takovou sedici polohu aby mu horni strana vence volantu neprekazela pred budikama ktere jsou vyse, daleko vyse nez v 301. Coz mi pri rizeni auta prijde dost dulezite. 

Ale jestli chces abych jedovaty byl, tak ti to tu mohu nakreslit abys to pochopil ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

V 308 se nekouká horem přes volant, jako u 208? To by byl pádný argument.

Zde

jsem nepochopil, proč se mícháš do diskuse, zda se teda jedná o komerční inzerci? Když odpovídající odpovídá konkretně na daný dotaz - kde koupit? tady u mne. Tvůj příspěvek zní dost jedovatě.

Pokud opravdu hlídáš komerční inzerci, tak ten příspěvek odstraň a pisatele informuj, a nevyhrožuj.

 

Mmch, pořád mi vrtá hlavou, co je vtipného na tom, zda znám nebo neznám přesné výšky zaměstnanců. Vy znáte přesně a závazně výšky svých kolegů? Tzn., proč tam Péťa dal ten první "směšný" příspěvek, když to evidentně není odpověď na otázku v tematu vlákna.

Edited by P607Olda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak kdo, jak jsou budíky umístěné výš, tak někdo na ně vidí dobře a jinému zase dolní polovinu zakrývá vršek volantu. Je to jen o postavě. Já se svými 174cm neměl problém si to poštelovat tak, abych pohodlně seděl a i viděl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No pokud si pokazdem nastupu do auta da volant dolu a vystupu nahoru. Tak neco i uvidi ;)

 

S tim prispevkem se zarovkama jsi mimo, je to psano v pratelskem duchu viz smile na konci. Kdybych chtel byt jedovaty dostane ban ani nemrkne :D

 

S tim rejpnutim do vysky zamestnancu jsem chtel pobavit aby to forum nebylo jen strohe technicke info coz chapu ze nekomu to muze vadit ok omlouvam se za to a pisu si ze do vlaken oldy607 nebudu jiz vtipkovat. Oukey?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ještě k tomu volantu: bavíme se o 308 nový model, kde se kouká horem přes volant? Koukají tak malí i velcí, kdybys řekl že malý neuvidí, tak to pochopím, ale velký bude vidět tím líp. Předpokládám volant v nějaké střední poloze. Nebo je to jinak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Píšu nahoře: předpokládám, že si vybere to dražší, takže jsem chtěl mít nezávislý názor. Dlouhé trasy nejezdí, do 25 km do banky a na úřady.

Odpoledne si zajdu k prodejci vyzkoušet. Tam hraje roli i střední panel (koleno). Octavia I je mu malá, 307 mu vyhovuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...