kveton Odesláno 27. říjen 2018 Autor Odesláno 27. říjen 2018 Přezuto na zimní a jsou v hledáčku disky, tak snad už budu příště přehazovat doma Citovat
kveton Odesláno 11. listopad 2018 Autor Odesláno 11. listopad 2018 tak už máme upravenou fasádu, zabolí, zamrzí, ale jsou to jen plechy a opravit se dá vše Citovat
Pacho69 Odesláno 12. prosinec 2018 Odesláno 12. prosinec 2018 To umeješ a rozleštíš... Ta žlutá mi připomněla jednu garáž v Groden, ta byla namalovaná komplet žlutě, včetně stropů, jen podlaha byla šedá, když jsi couval, tak na zrcátka jsi sloup prostě neviděl, když ses otočil, tak se rozeznat dal, ale musel ses hodně soustředit. Stačilo, když se při vjezdu dovnitř trochu zamlžilo... Kolega tam tehdy taky odřel lehce bok. Já jsem jednou lehce zastavil o sloup, ale věděl jsem, že tam je, tak to bylo je "šťouch". Krytá parkoviště jsou docela peklo, jako najednou sloup do parkovacího místa, které má na šířku sotva dva metry (a 5008 má 180cm se zrcátky)... Citovat
kveton Odesláno 20. prosinec 2018 Autor Odesláno 20. prosinec 2018 Odrenej bok jsem rozlestil co to slo. Dvere pujdou srovnat bez laku, na blatniku jsou rejhy, ten se bude muset nalakovat Citovat
kveton Odesláno 20. prosinec 2018 Autor Odesláno 20. prosinec 2018 Sehnal jsem TPMS ventilky, jeste sehnat plechy nebo pekny elektrony na zimu Citovat
radim.1008 Odesláno 20. prosinec 2018 Odesláno 20. prosinec 2018 (upraveno) Tam ty, co jsem ti posílal odkaz nedopadly? Já zase nemám TMPS v zimních. Edit: tuhle jedny v Praze https://www.sbazar.cz/koladisky/detail/54858552-peugeot-5008-16-zimni-kola-2156516-18z62 Upraveno 20. prosinec 2018 uživatelem radim.1008 Citovat
kveton Odesláno 20. prosinec 2018 Autor Odesláno 20. prosinec 2018 @radim.1008 byly jiných rozměrů. Ty z odkazu jsou na můj vkus dost drahý, pneu na vyhození a ventilky obyč. Já sehnal ventilky za 1200 celou sadu, tak nebylo o čem diskutovat, bez nich by mě to štvalo https://www.sbazar.cz/flashdeal/detail/50764770-nove-snimace-tlaku-v-pneu-tpms-peugeot-citroen Citovat
radim.1008 Odesláno 20. prosinec 2018 Odesláno 20. prosinec 2018 Aha, no taky jsem koupil druhou sadu i s pneu, ale letními a ty šli dál. Ventilky za 1200,- by šli, ale letošní sezonu je už řešit nebudu. Možná příští. Citovat
kveton Odesláno 14. leden 2019 Autor Odesláno 14. leden 2019 Tak došlo na instalaci vnitřní lampičky s ambientní diodou i do 5008my Citovat
kveton Odesláno 17. listopad 2019 Autor Odesláno 17. listopad 2019 (upraveno) Konečně jsem koupil disky na zimáky, instaloval nový TMPS ventilky a k mému udivení jsem to nemusel párovat přes dia, jen jsem nasadil a vypadá to, že to tlak snímá. Už nemusim konečně přezouvat 2x ročně Jen sehnat nějaký pěkný poklice vyměnil jsem stěrače, objednal jsem z autorozvody.cz, dodávka rychle, bohužel jeden stěrač je kratší, objednal jsem 800mm, krabička dorazila 800mm, ale uvnitř stěrač 700mm, tak uvidíme jak to vyřešíme Upraveno 17. listopad 2019 uživatelem kveton Citovat
Péťa Odesláno 18. listopad 2019 Odesláno 18. listopad 2019 To je jednoduché, vrať jim to. Já takhle 2x vracel zapalovací rampu na P406 dokud nepřišla v pořádku. A bez problémů, obchod se k tomu stavěl čelem. Citovat
jarokare Odesláno 18. listopad 2019 Odesláno 18. listopad 2019 před 10 hodinami, kveton napsal: k mému udivení jsem to nemusel párovat přes dia Myslím , že tak do 50 Km zjistíš , že je to jinak , nový ventilky se samy nenačtou . Citovat
radim.1008 Odesláno 18. listopad 2019 Odesláno 18. listopad 2019 Přesně tak, v zimních ventilky nemám a když jsem letos přezul, tak trvalo nějakých 40-50km, než auto ohlásilo prázdná kola. Citovat
kveton Odesláno 18. listopad 2019 Autor Odesláno 18. listopad 2019 Tak ja uz ujel bratru 300km a prezouval jsem v patek, tak nevim Citovat
kveton Odesláno 23. duben 2020 Autor Odesláno 23. duben 2020 Tak jen pro info, ventilky držely celou zimu, takže se to spárovalo samo Citovat
kveton Odesláno 23. duben 2020 Autor Odesláno 23. duben 2020 Dnes jsem byl na první STK po 4-ech letech, prošel bez ztráty kytičky a navíc jako bonus najeto dnes 50.000Km MJSytic a radim.1008 ohodnotil 2 Citovat
MotoMoto Odesláno 19. říjen 2021 Odesláno 19. říjen 2021 Ještě máš tuhle káru? Nebo už něco jiného? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.