Přejít na obsah
Laďa

Nový Peugeot 3008

Recommended Posts

Všechny zdravím. Tak jsem se snad už konečně dočkal. Dneska mi volal prodejce, že naše auto je už vyrobené, včera ho naložili v Sochaux na kamion (dokonce mi řekl i spz kamionu) a zítra by mělo přijet do Kolína. No a pak už jen dovoz k prodejci a předávka. Snad se cestou nic nepřihodí... Jen tak mimochodem, dnes je to přesně 10 měsíců co jsme auto objednávali :aut Až bude doma, tak se ozvu s prvními dojmy...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

10 měsícú na dodání, to je teda dlouhá doba.Múj prodejce mi sdělil, že to stačí  řešit asi púl roku předem.No dočkal  ses,k převzetí je jen krúček,to už vydržíš.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak včera jsem se koukal na ceníky,hajzlíci ho v základu zdraželi o 40 tisíc, nevím odkdy, což znejistilo mé rozhodování o koupi.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mate59

Možná by to chtělo si pořádně prohlédnou ceník než začneš dělat paniku. V nejnovějším ceníku je zrušena verze ACCESS. Tuto verzi si nikdo neobjednával.

Ceny za další výbavy ACTIVE a ALLURE zůstávají od uvedení vozu na trh v 11/2016 stále stejné. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Všechny zdravím. Tak auto je už od pátku doma, ale zatím jsem se nedostal k tomu abych sem něco napsal. První dojmy jsou velmi pozitivní. Hned na víkend jsme jeli na chalupu ( 145 km), museli jsme, bylo třeba posekat. Spotřeba dle PP byla 5.9 l, při dodržování rychlostních limitů, což mě velmi mile překvapilo. Zpět jsem vezl na střeše kola, a auto bylo více naloženo (úplně plný kufr) a spotřeba byla 6,1 l, takže za mě velká spokojenost, předpokládám, že to ještě klesne. Jedná se o verzi GT line, 2.0 blueHDi, 110 kW. Auto vypadá skvěle a skvěle jezdí, zatím máme najeto pouze asi 500 km, ale i tak je to parádní svezení. Krásně " šišatý" malý volant se skvěle drží a na přístrojový diplej jedobře vidět. Velmi dobře svítí přední Full LED světla, ty jsou parádní. Dobré je i el. otvírání kufru, elektromotorek, který zadní výklopné dveře pohání je sice trochu hlučnější, ale vyloženě to neruší. Navigace paráda, celkové nastavení a ovládaní auta je velmi jednoduché. Mám manuální převodovku, řadí se hladce, jen si musím zvyknout na polohu řadičky ( oproti stávající Oktávce mi příde trochu jakoby "mimo osu"), ale myslím, že jde jen o zvyk. Zatím nikde nic neklepe nevrže a vše funguje jak má. Parkovací kamera je fajn včetně naklápění zpětných zrcátek, ale stále mám tendenci více koukat do zrcátek než na kameru, taky jde o zvyk. Bezklíčkový přístup a startování tlačítkem je moc fajn, to se mi líbí. Motor je tichý, uvnitř auta není skoro vůbec slyšet a zátah je slušný, není třeba se bát s ním předjíždět. Výbava verze GT line je velmi dobrá, plus nějaká příplatková, takže mám vše co potřebuji a co jsem chtěl a i něco navíc, třeba integrované vůně, ty jsou velmi příjemné:). No z prvních dojmů zatím asi vše. Později dodám i nějaká fota v sekci "Naše káry"...:cool: 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

vybral si si krasne auto s dobrym motorom. Chcelo by to pridat fotku toho krasavca. FullLED su vynikajuce, mal som nejaku dobu 308 ktora to mala a to bola parada tie svetla.

Bezklucovy pristup je tiez super, to mam a je to paradne, ale na druhu stranu to ulahcuje kradez auta, preto som dal dodatocne zabezpecenie

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

TomasARN

Díky za pochvalu. Fotky přidám, jen co bude čas auto nafotit, mám teď trochu hoňky a do večera jsem v práci, zkusím to přes víkend nějak pořešit.  Co jsi dával za dodatečné zabezpečení, jestli to není tajné:)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Taif, vdaka praci mam skusenost s odcudzenim vozidiel a na bezklucovy pristup staci, aby zlodej presiel tesne okolo teba, ked mas pri sebe kluc a pristroj ho oskenuje a ked pride k vozidlu, tak auto si mysli, ze zlodej ma kluc a tak sa deaktivuje aj alarm aj imobilizer, cize sadne, stlaci gombik a odchadza

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No jo, tak budu muset zapřemýšlet také ještě o něčem dalším:myslim Díky za upozornění a tip, ale budu se muset porozhlédnout po něčem tady v ČR , na Slovensko to mám z ruky:roll

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 24. 9. 2017 at 21:17, Taif napsal:

No jo, tak budu muset zapřemýšlet také ještě o něčem dalším:myslim Díky za upozornění a tip, ale budu se muset porozhlédnout po něčem tady v ČR , na Slovensko to mám z ruky:roll

Nemusíš na Slovensko.

https://www.aktualne.cz/proc-neni-dostatecna-mechanicka-nebo-pouze-elektronicka-bezp/r~ddb896889a0d11e7bce3002590604f2e/

http://www.vamsystem.cz/

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku