Guest kraken33 Odesláno 28. srpen 2016 Odesláno 28. srpen 2016 (upraveno) Ahoj Upraveno 19. leden uživatelem kraken33 Citovat
Charlie 1 Odesláno 28. srpen 2016 Odesláno 28. srpen 2016 Mám 2auta 1.8 ew,jedno olej nebere manželky sedan,moje kombi bere cca 1,5l/10000km žádný zásadní problém jsem s nima neměl,ale pokud chceš něco sviznejsiho kup ew 2.2 112kw jede to daleko lip a žere stejně a maji lepší výbavu polokuzi,kůži,tempomat atd.1.8 nemůže mít tempomat ma klapku ovládanou lankem ne elektronicky...120000 za to by jsi se hnal moc hezky doupě...ber podle stavu,nebo poslední ročník 2003/2004 hlavně bez ESP,když se ti výsypku páčky pod volantem příprav si 12000 normální stoji 4000...jo a Vítej na klubu... Citovat
Guest kraken33 Odesláno 28. srpen 2016 Odesláno 28. srpen 2016 (upraveno) Ahoj Upraveno 19. leden uživatelem kraken33 Citovat
Charlie 1 Odesláno 28. srpen 2016 Odesláno 28. srpen 2016 No ze začátku výroby new modelu s mux mohli byt problémy,ale pak to vychytali proto by hledal 2003-2004... Zapalovací rampa mi odešla ve 205000km a na druhým po 156000 km toho bych se nebál,spis ze budou shbily prahy pokud nikdo nedělal dutiny a odtokové díry v prahu rozmackl hever a v prahu se srážely voda a shnije zevnitř...u me 406 už jsem vařil taky přední část prahu... Citovat
Guest kraken33 Odesláno 28. srpen 2016 Odesláno 28. srpen 2016 (upraveno) Ahoj Upraveno 19. leden uživatelem kraken33 Citovat
Charlie 1 Odesláno 28. srpen 2016 Odesláno 28. srpen 2016 Emise ted v prosinci a únoru normálně to prošlo, katy původní, olej to bere ale ne tak aby to za mnou hulilo...je to euro 3 tam jsou velký normy emise to udělá i po 400000km jo kolem ventilu asi neresim to a doleju olej,aspoň se trochu mění v motoru... Citovat
Guest kraken33 Odesláno 28. srpen 2016 Odesláno 28. srpen 2016 (upraveno) Ahoj Upraveno 19. leden uživatelem kraken33 Citovat
Stejsn Odesláno 30. srpen 2016 Odesláno 30. srpen 2016 Mám 406 benzínovou 2001 (je to už novej model, ale ještě nemá MUX), najeto má 150 tisíc a já s ní najezdil 40. Za tu dobu s elektrikou problém nula, jedna mechanická závada na ovládání motoru (která ale 1.8 narozdíl od mýho motoru potkat nemůže) a olej žere asi tak jako ta Charlieho. Pokud najdeš pěknej zachovalej kousek, 406ky bych se nebál. Citovat
Driver Odesláno 30. srpen 2016 Odesláno 30. srpen 2016 V 28. 8. 2016 at 18:03, Charlie 1 napsal: .....,tempomat atd.1.8 nemůže mít tempomat ma klapku ovládanou lankem ne elektronicky... Pokud vím tak tempomat měl i starý model 406ky s 1.8. A tempomat měli i Peugeoty ze 70. let a ty měli určitě ovládání klapky lankem Citovat
Charlie 1 Odesláno 30. srpen 2016 Odesláno 30. srpen 2016 To ano ale ovládanou mechanicky nějakou pumpou s balonkem,instalace složitá, kdežto když mas elektronickou bouchnes packu pod volant,na brzdu a plyn dáš spínače a dia povolis v vsi a jede to.... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. srpen 2016 Odesláno 30. srpen 2016 Na starým modelu se běžně tempomat dodělaval, složitý to zase tam moc není, prostě se to přehodí z vraku a zapojí. Má ho i OK406 dodělavaný, tak to není takový problem Citovat
OK406 Odesláno 30. srpen 2016 Odesláno 30. srpen 2016 Ano, mám ve své 406 dodělávaný tempomat (velkou zásluhu má člen ferry). Je ze dvou Peugeotů a to v motorové části je z 605 a vnitřní části z 406. Je na principu podtlaku (lanka). Ovládá se páčkou pod volantem na levé straně. Výhoda u old modelů 406 je, že nemá BSI jednotku, takže není nutná diagnostika k povolovaní různých ,,doplňků" např. palubní počítač a pod. . Citovat
Guest kraken33 Odesláno 30. srpen 2016 Odesláno 30. srpen 2016 (upraveno) Ahoj Upraveno 19. leden uživatelem kraken33 Citovat
Chilliluk Odesláno 31. srpen 2016 Odesláno 31. srpen 2016 Já mám 2x 406 old model, jeden sedan a jeden kombi..sedana mám už 12 let...jsou to super auta, spolehlivý, jednoduchý, pohodlný, perfektní svezení. Do novějších peugeotů bych tom, co jsem slyšel, radši nešel..a protože mám rád to pohodlný svezení a spolehlivost, zůstávám stále u 406 a myslím, že ještě dlouhý roky zůstanu :-) ..ale abych řekl pravdu, kromě výbavy nějak nevidím důvod jít do novějšího modelu, protože nový model je už přece jen poznamenaný přísnějšími emisními předpisy a pak ten MUX - prostě proč si přidělávat starosti. HDI jsou taky horší než starý TDi...prostě co je novější, to bývá současně i horší - bohužel, taková je doba :-) ...o dnešních autech vůbec nemluvím, jsou to kasičky na peníze, který už nikdy neuvidíš. Citovat
krtek 2 Odesláno 31. srpen 2016 Odesláno 31. srpen 2016 (upraveno) za mna nemux jednoznacne ,tu este mas na vyber v novsich pezotoch uz na vyber nemas Upraveno 31. srpen 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
Guest kraken33 Odesláno 2. září 2016 Odesláno 2. září 2016 (upraveno) Ahoj Upraveno 19. leden uživatelem kraken33 Citovat
krtek 2 Odesláno 2. září 2016 Odesláno 2. září 2016 (upraveno) ale ma napichujes sa stejne (respektive s tou istou zastrckou) Upraveno 2. září 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.