Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Potreboval bych poradit.Mam moznost koupit Peugeota 206 z GB tudiz ma rizeni na prave strane.Mate nekdo zkusenosti s predelavanim na levou stranu a nejakej odhad kolik by to mohlo stat a zda sou tam nejake komplikace?Dekuji vsem za odpoved:D

Odesláno

Hmm.... :D... no neviem... ale podla mna je lacnejsie kupit normalnu 206-ku niekde z francuzska ci holandska :mrk

Jedine, ze by ti ju tam dali zadarmo :D... ale aj vtedy ju dones len na nahradne diely :D:super:papa

Odesláno

jsou. jednodusi je sedet vpravo nebo koupit odnekud, kde nejezdi v pritsmeru.

zacina to rizenim, rezanim der do kastle, prohazovani palubky, pedaly, pokracuje zrcatkama, steracema, svetlama a urcite jsem zapomel jeste spoustu dulezitych veci, nikdy jsem to nedelal...

vykasli se na to...

Odesláno

Nauč se sedět i jezdit v pravo,protože na překopání bys musel koupit celý auto a přeházet všechno kromě zadní nápravy a sedačky - jinak je kravina předělávat to

Odesláno
Původně zaslal: kremenak

Potreboval bych poradit.Mam moznost koupit Peugeota 206 z GB tudiz ma rizeni na prave strane.Mate nekdo zkusenosti s predelavanim na levou stranu a nejakej odhad kolik by to mohlo stat a zda sou tam nejake komplikace?Dekuji vsem za odpoved:D

je to temer nerealne ... :) prodat na dily a koupit za usetrene penize \"normalni\" 206

Odesláno
Původně zaslal: Mlyn

Nauč se sedět i jezdit v pravo,protože na překopání bys musel koupit celý auto a přeházet všechno kromě zadní nápravy a sedačky - jinak je kravina předělávat to

souhlasim, ze je kravina to predelavat, ale proc jezdit vpravo? :) na to abys mohl jezdit vlevo a sedet vpravo ti staci prehodit svetla, zbytek zustane stejnej. ale nevim, jak by se na to tvarili na dopravce... :D

Odesláno

taky sleduju kolik krasnych peugeotu (konkretne 306tek) za super penize je k mani v anglii. ale bohuzel oni to maj hozeny jinak, takze ma smysl dovezt z tama auto max. tak na ty nahradni dily. prehazovat rizeni se urcite nevyplati.

takhle predelat Skylina, ktery se delal pouze s pravostrannym rizenim, si pry dovolil pouze nakej arabskej sejk. :roker

Odesláno

Nevíte někdo, jak udělat z velblouda komára? Jak se dělá z komára velbloud jsem několikrát slyšel. Ptám se proto, že na tomto foru se zjiš?ují různé \"technické\" přestavby:D:D

Odesláno

Jsou auta, která jdou z pravostranného na levostranné přestavět snadno, a jsou auta, které jdou blbě. A ty, které jdou blbě, se poznají podle ceny a podle toho, že to nikdo nedělá, že... Takových \"možností\", jak koupit za levno 206, 306, 406 z Anglie je tuny, nejste sami. Když chcete něco mocí mermo přestavovat, kupte si z Anglie Felicii nebo Octávku, ty jdou snadno...

Odesláno
Původně zaslal: oddie

Jsou auta, která jdou z pravostranného na levostranné přestavět snadno, a jsou auta, které jdou blbě. A ty, které jdou blbě, se poznají podle ceny a podle toho, že to nikdo nedělá, že... Takových \"možností\", jak koupit za levno 206, 306, 406 z Anglie je tuny, nejste sami. Když chcete něco mocí mermo přestavovat, kupte si z Anglie Felicii nebo Octávku, ty jdou snadno...

nebo šáde 136 Rapid Cabrio - Ty se tam vyvážely..

Odesláno
Původně zaslal: oddie

Jsou auta, která jdou z pravostranného na levostranné přestavět snadno, a jsou auta, které jdou blbě. A ty, které jdou blbě, se poznají podle ceny a podle toho, že to nikdo nedělá, že... Takových \"možností\", jak koupit za levno 206, 306, 406 z Anglie je tuny, nejste sami. Když chcete něco mocí mermo přestavovat, kupte si z Anglie Felicii nebo Octávku, ty jdou snadno...

Akorat to nejde prihlasit, konkretne skodovka primo vydala nejaky pokyn pro STK podle ktereho se tyhle predelavky nemuzou postavit na papiry.

Jinak ta 206 by sla predelat pekne, neni tam tak moc veci jinych, dokonce i topeni je uplne stejne, ale proc to delat? Je to prace na pul roku a usetri se ve finale 20t. Tak stoji to za to?

Odesláno

Hm. Tak asi radši koukej po normálních autech, a ne těhle na dodělání, páč zatím co jsi kde našel, byly přesně kousky, co by tě nakonec ve finále vyšly dráž než srovnatelné celé auto. Ta 306TD s padlým motorem byla taky odtud?

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...