jirka307 Odesláno 10. říjen 2017 Odesláno 10. říjen 2017 https://www.domansky.cz/ojete-a-predvadeci-vozy/?znacka=peugeot&model=407 Citovat
pavelu96 Odesláno 26. březen 2019 Odesláno 26. březen 2019 (upraveno) @morepower Huáwei Huavei Huawej Chujaven Upraveno 26. březen 2019 uživatelem pavelu96 Citovat
morepower Odesláno 26. březen 2019 Odesláno 26. březen 2019 @pavelu96 tak chujaven mě rozbilo Citovat
MJSytic Odesláno 28. březen 2019 Odesláno 28. březen 2019 "Perlorodka" Péťa, radim.1008 a krtek 2 ohodnotil 3 Citovat
MJSytic Odesláno 16. červenec 2019 Odesláno 16. červenec 2019 Tak kdo má dnes lepší "služebák"? radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
Péťa Odesláno 16. červenec 2019 Odesláno 16. červenec 2019 Každej služebák je skvělej, když k němu máš CCSku radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
MJSytic Odesláno 16. červenec 2019 Odesláno 16. červenec 2019 Pravda, to tyhle splňují obě Péťa ohodnotil 1 Citovat
MJSytic Odesláno 2. listopad 2019 Odesláno 2. listopad 2019 208 GTLine radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
radim.1008 Odesláno 2. listopad 2019 Odesláno 2. listopad 2019 V 16. 7. 2019 at 10:41, MJSytic napsal: Tak kdo má dnes lepší "služebák"? Myslím, že odpověď je jednoduchá a zcela jasná. Ty to nejseš. Citovat
Péťa Odesláno 10. březen 2020 Odesláno 10. březen 2020 Já Tě tý můry klidně zbavím V kolik si můžu přijet? Citovat
Pe.Tr Odesláno 10. březen 2020 Odesláno 10. březen 2020 @MJSytic proto na Praze Východ poblikávala světla Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 10. březen 2020 Odesláno 10. březen 2020 premyslim ze mit tohle jako sluzebak jak casto bych stal na zasuvce ?? ja jen ze mame auta na CNG a jedina dostupna CNG stanice v Koline byla o vikendu tak lehce rozbita - dokazala natankovat 4kg paliva do 15kg nadrze asi si dokazete predstavit jak casto jsme tam byly Citovat
MJSytic Odesláno 10. březen 2020 Odesláno 10. březen 2020 Jak často? Podle toho, jestli bys chtěl tankovat benzín, nebo nabíjet. To je pluginH Ale jako chyták s tím, že když jsou otevřené dveře tak to automaticky neznamená, že je auto i odemknuté, to mě celkem potrápilo. Bez odemknutí totiž kabel neodpojíš Citovat
MJSytic Odesláno 28. červen 2020 Odesláno 28. červen 2020 Bílou, bílou nebo bílou radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
Guest minimaxa Odesláno 28. červen 2020 Odesláno 28. červen 2020 Hele, s tou bílou neblbni, to je teď děsně třaskavý téma. Zakážou nás ani nemrkneš! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.