chuck11 Odesláno 24. únor 2016 Odesláno 24. únor 2016 Nemá už náhodou někdo jednu z nabízených klíčenek- nápad je to velice dobrý. Viz odkaz: http://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail=1007285&telefon=777157268&jmeno=Lucie%20Pavl%C3%A1tov%C3%A1 Citovat
Šalda Odesláno 24. únor 2016 Odesláno 24. únor 2016 Myslím že je to docela hnusný, a 2 kila se mě zdá taky dost, ale asi se někdo najde kdo to koupí. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 24. únor 2016 Odesláno 24. únor 2016 To vyrábí syn myho kamarada, měl jsem od něho i nabídku kterou jsem přadal kdysi vedení jestli by nebyl zajem do eshopu. Je ochoten vyrobit skoro cokoliv, po dohodě http://www.sbazar.cz/indivindidoplnky https://www.facebook.com/D%C3%81RKY-Kl%C3%AD%C4%8Denky-P%C5%99%C3%ADvesky-1462957673997450/photos_stream Citovat
vendelinek Odesláno 24. únor 2016 Odesláno 24. únor 2016 dvě kila +kilo pošta,to je dost,no odesláno z Lumie Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 24. únor 2016 Odesláno 24. únor 2016 Pošta kilo jo?? to někde piše, Obalka poštou stojí cca 36kč No dyk to tam má Osobní převzetí v Náchodě, poštovné doporučeně 50,-Kč, dobírka v ČR 85, Slovensko 100,-. Takže celková cena 250, což je celkem dost Citovat
Šalda Odesláno 24. únor 2016 Odesláno 24. únor 2016 Za 300 jsem měl oba kryty prahů tehdy od Lukáša, a že tam je aspoň kus materiálu, tady na tom nic není, kdyby to bylo za kilo tak bude mít víc kšeftu, chápu že někde musí vydělat, a taky ten nápad a podobně, ale cena je trochu mimo. Citovat
Dave_k Odesláno 24. únor 2016 Odesláno 24. únor 2016 Nápad celkem dobrej, ale moc se mi to nelíbí. Jak ementál. Kdyby místo těch děr tam byly jen lehký prolisy a tenkejma linkama naznačený spáry (dveře nárazníky) tak by to bylo podle mě hezčí. Citovat
KingSpade Odesláno 24. únor 2016 Odesláno 24. únor 2016 A u tady tohodle se neřeší copyright? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.