enikybeniky Odesláno 28. únor 2016 Odesláno 28. únor 2016 Hm, tak to mě nepotěšilo. Měl jsem v plánu jít do 308 nebo 2008 v benzínu, ale 98kou se mi to teda krmit nechce. Tím se z úsporného motoru stává méně úsporný. Abych se začal dívat po něčem jiném. Citovat
enikybeniky Odesláno 28. únor 2016 Odesláno 28. únor 2016 Může to být záležitost půl roku, rok, až se nastřádají nějaký korunky na akont. Tak snad to do té doby bude mít nějaké řešení. Uvidíme na příští akci 7 dní Peu. Citovat
miroska Odesláno 28. únor 2016 Odesláno 28. únor 2016 já bych chtěl objednávat zhruba v květnu.Budu brát za hotové,v květnu mi vyprší vázací doba na korunky. Ale ted vážně nevím.Ta 2008 po facelivtu se mi líbí.Ale v místě není N98 a jezdit tankovat 15 km benzin o 6 Kč dražší,to ne Citovat
Nemesis Odesláno 28. únor 2016 Odesláno 28. únor 2016 Tak, včera mi došiel technický preukaz a v ňom mám vyznačené palivo BA98, ide roztrnúť od zlosti Vybodol by som sa na N98. Pozri na môj post vyššie, ide len o krátkodobé trhnutie pri akcelerácii. Keď to na N95 nebudeš pociťovať, nechaj to tak. Teoreticky sa to týka aj môjho motora v P308 no predajca mi povedal, že keď budem tankovať kvalitný benzín (v mojom prípade od 1. nádrže tankujem V-Power Nitro+) tak sa netreba ničoho báť. Riešil by som to, až keď sa u teba prejavia symptómy, pretože podľa slov predajcu je postihnuté len zanedbateľné percento motorov. Citovat
ozzy56 Odesláno 28. únor 2016 Odesláno 28. únor 2016 a co tankovat půl nádrže 98 a půl 95? takový český kompromis... Citovat
miroska Odesláno 28. únor 2016 Odesláno 28. únor 2016 no tak my češi přijdem na všechno ,Ale to asi ne.Spíš zkusit třeba jen u Benziny a pak se uvidí Citovat
Veverka Odesláno 28. únor 2016 Odesláno 28. únor 2016 Tak to jsem zvědavej, ne že bych vám to přál, ale stát se může, na to dohadování s prodejcem/servisem, když bude problém, zda za to může/nemůže N95 místo předespanýho N98 Jako je to podpásovka, když ti mezi objednáním a dodáním změní specifikaci (N95=>N98) Citovat
PAJA106 Odesláno 28. únor 2016 Odesláno 28. únor 2016 Nevím, zda to je pro tazatele podstatné, ale neměl by to být důvod pro možnost odstoupení od smlouvy? Citovat
Guest Fabi Pavel Odesláno 28. únor 2016 Odesláno 28. únor 2016 Nevím, zda to je pro tazatele podstatné, ale neměl by to být důvod pro možnost odstoupení od smlouvy? určitě, já jsem měl objednané auto a týden před předajem volali že se tankuje místo 95 jen 98 tak jsem chtěl odstoupit od smlouvy a nakonec říkal prodejce že mě dá litáky zadarmo když neodstoupím a zapůjčí náhradní auto zadarmo než námm dají to objednané. Tak nakonec jsem neodstoupil, ale tankujem nastřídačku nadrz 98 a poté 95 Citovat
Charlie 1 Odesláno 29. únor 2016 Odesláno 29. únor 2016 A co to vyřešit N95 +víc který čistí a zvětšuje oktanové číslo? Citovat
tonyj Odesláno 29. únor 2016 Odesláno 29. únor 2016 chlapci, keď tankuješ kvalitný benzín, tak sa to nestáva. Kamarát s ním nemá problém.Tankuje len Benzinol a OMV,(ako ja naftu len tieto pumpy) a nemá problém. Ani mu 98 nenútili. Skúste to niekto otestovať. A inak, ja mám dobré skúsenosti s českými pumpami. Roky som tam tankoval. Verím, že tie motory sú v pohodke a Peugeot to vyrieši.:-) Citovat
luki52 Odesláno 29. únor 2016 Odesláno 29. únor 2016 Mne ide o to, ze nikde sa neuvadza v ziadnych dokumentoch, ziadnom prospekte, ani nikde, ze treba tankovat 98 a vyssi benzin, ked clovek chce, nech si tankuje, ale preco mu to prikazat. Ako potom to bude so zarukou, ako ma dokazat majitel, ked sa nieco stane s motorom, ze tankoval kvalitny benzin Citovat
miroska Odesláno 29. únor 2016 Odesláno 29. únor 2016 to je právě to přohrávání kšeftu právníkům.Mně když zmrvili operaci,první co mi řekli-dejte nás k soudu. Já ted fakt nevím.Peugeot se nevyjadřuje,jako by se nic nedělo.Prodejce mi říkal,že je to jen doporučení záleží na Vás,jestli byste riskoval. No sleduju to dál Citovat
ozzy56 Odesláno 29. únor 2016 Odesláno 29. únor 2016 A co to vyřešit N95 +víc který čistí a zvětšuje oktanové číslo? nemyslel jsi VIF? Citovat
ozzy56 Odesláno 29. únor 2016 Odesláno 29. únor 2016 Mne ide o to, ze nikde sa neuvadza v ziadnych dokumentoch, ziadnom prospekte, ani nikde, ze treba tankovat 98 a vyssi benzin, ked clovek chce, nech si tankuje, ale preco mu to prikazat. Ako potom to bude so zarukou, ako ma dokazat majitel, ked sa nieco stane s motorom, ze tankoval kvalitny benzin na předcházející staně píšeš, že máš ve VT poznámku o nutnosti tankovat BA98, tak nevím, co ještě potřebuješ vědět, možná jsi měl být více kočkovitější a přitlačit prodejce jako Fabi Pavel nahoře--má zadarmo alukola, což mu vynahradí rozdíl nákladů na benzín tak na rok-dva určitě...,nahoře jsem psal, že máš právo od smlouvy odstoupit, když se změnil v průběhu dodání auta nárok motoru na benzín BA98, to jsi taky neudělal, teď už moc nechápu, co furt řešíš Citovat
miroska Odesláno 29. únor 2016 Odesláno 29. únor 2016 VIF jsem používal asi rok.Ale nepoznal jsem na benzinu rozdíl.A jestli to mělo nějaký čistící účinek,to nikdo neví.Dovnitř vidět není Citovat
JVT Odesláno 29. únor 2016 Odesláno 29. únor 2016 všem co to ještě nepochopili Nutnost používat palivo N98 je pro všechny uživatele vozů s motorem 1.2 Pure Tech 110k, kteří si vůz objednali po 15. 01. 2016. Od tohoto dne je prodejce povinen informovat klienta o nutnosti použití paliva N98. To znamená, že se nikomu nezměnila specifikace již dříve objednaného vozu a proto nemá žádný důvod odstupovat od objednávky vozu z důvodu změny paliva. Po datu 15.01.2016 je na každém z Vás zda si vůz s motorem 1.2 Pure Tech 110k, u kterého výrobce požaduje používat palivo N98, objednáte nebo ne. Máte volbu. V předcházející stránce tohoto vlákna jsem pro Vás vypočítal náklady na palivo jiných obdobných vozů různých značek. A ejhle on ten Peugeot má i přes nutnost použití paliva N98 nejmenší náklady. Již dvakrát se zde psalo, že je rozdíl v ceně 6,- Kč mezi N95 a N98. Trochu tomu nevěřím. Může ten rozdíl někdo doložit fotografií totemu čerpací stanice? Předpokládám, že se tady nebavíme o neskutečných cenách paliva na D1. Běžně se asi tankuje jinde. Jaké palivo používat do dříve objednaných a zakoupených vozů? Použijte selský rozum. Výrobce Vám nemůže beztrestně nařídit používat palivo N98. Vystavil by se těm právním krokům co se tady již doporučují. Znova opakuji, že se u nás žádný motor nezastavil. Na druhou stranu se asi něco při průběžných testech našlo. Proč by se jinak doporučovalo lepší palivo. Mít takový motor já, myslím motor před předepsáním paliva N98, tak budu používat N98 případně N95 s přísadou VIF. Nechci dělat reklamu. Vždy jsem nevěřil zázračným vodičkám, ale test tohoto přípravku mne přesvědčil. Při použití VIFu byl naměřen značný úbytek karbonu v testovaném laboratorním motoru. Tento test prováděla nezávislá organizace. Podotýkám, že nejsem mluvčí výrobce ani dovozce. To co zde píši je s použitím informací pro prodejce vozů a možná mám i trochu znalostí o automobilech jako takových. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.